Skocz do zawartości

Czy mogę zastosować fero na weselu? Co o tym myślicie?


kris86

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim czytającym ,mam nadzieje że mi pomożecie.Jestem drużbą na weselu kumpla i widziałem już druhnę jest ładną i atrakcyjną dziewczyną ,chciałbym żeby zwróciła na mnie uwagę i mam nadzieje że fero mi by pomogło ,ale niewiem czy to jest dobry pomysł brać fero na wesele. Oczywiście ja nie jestem jakimś brzydalem .Jestem wysoki i przystojny facet ,ale jak wiecie każda dziewczyna ma swój gust prawda?:)

A co do mojego charakteru to umiem fajnie porozmawiać z dziewczynami ,ale też czasem jestem nieśmiały ,zależy od sytuacji . I teraz właśnie się zastanawiam czy zaaplikować fero na ślub czy też nie. Mam 26 lat ona 22 i z tego co wiem od kumpla nie ma nikogo .

I co do niej to chciałbym jej się spodobać .Myślę że jeśli fero są dobrym pomysłem to może NPA i PHEROMAX lub NPA i BTB a może NPA ,PHEROMAX,BTB ? tylko po kropli hm nie za mocne? Proszę was o pomoc.

Jeśli ktoś aplikował fero na takiej imprezie to proszę o odpowiedz!!! Wesele na początku sierpnia ,więc myślę że ktoś do tej pory w tej sprawie mi odpowie .Naprawdę liczę na wasza pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na TAKIEJ imprezie nie byłem, ale wiem jak fero sprawdza się ogólnie. Jeśli chodzi o to, ja mam NPA, i nie narzekam. Co prawda ani dzisiaj, ani wczoraj efektów piorunujących nie było, ale we wtorek, jak użyłem je pierwszy raz, koleżanka która uważała mnie za kumpla, postrzegała (i zaczyna postrzegać) jako kogoś więcej niż kumpla, bo rzuciła mi się na szyję. Ogólnie druga koleżanka przestaje mieć coś przeciwko, jeśli obejmę ją i przysunę do siebie (wcześniej się darła) - ot, testuje po prostu^^ Ja osobiście polecam ten fero, i po kilku godzinach imprezy przetrzeć chusteczką THE EDGE dla wzmocnienia efektu. Stosowałem pół kropli pod nos i pół nad jabłko Adama. No i wyczuwałem na sobie spojrzenia kobiet - w szkole również. Z opinii ferumowiczów można wyczytać, iż do tego typu rzeczy zachwala się PHEROMAX;) Jestem nowicjuszem, ale to moje poglądy, na temat tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak , myślałem że NPA + PHEROMAX ,każdego po półtorej kropli hm .

Tylko jak to zastosowac na imprze? chyba wezmę atomizer -długopis który oferuje strona feromony.pl hm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak , myślałem że NPA + PHEROMAX ,każdego po półtorej kropli hm .

Tylko jak to zastosowac na imprze? chyba wezmę atomizer -długopis który oferuje strona feromony.pl hm.....

 

Na weselu to i można dobrze się bawić bez feromonów :) Bo może się tak zdarzyć , że po ich użyciu nie będzie efektów , a ty cały czas będziesz myślał o tym czy zadziałają czy też nie. A tu masz się cały czas bawić , a nie o nich rozmyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ,ale nie .Jeśli je zastosuje to jakoś nie myślę czy działają ,czy nie, tylko obserwuje :D

 

Obserwować to możesz kobiety , czy Twoje fero zrobiło na nich wrażenie , ale pamiętaj , że same do ciebie nie podejdą. To zazwyczaj z natury mężczyzna musi zrobić ten pierwszy krok , podejść i porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No tak na pewno ,o tym to wiem doskonale . A jak myślicie? kiedy by było dobrze je zastosować? na początku jeszcze przed slubem ? czy dopiero na sali ? wiadomo że fero działają długo ale....przez jakies inne zapachy np. dym papierosowy lub upał to skraca ich działanie . Czy może będzie lepiej wziąść ze sobą atomizer ?w kształcie długopisu ten który oferuja na stronie feromony.pl. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA chlopski rozum loteria zauwaz ze po 7 godzinach wesela po alko ludzie beda podatniejsi na fero ale do tego dochodzi wlasny pot bo wiadomo ze na weselach czlowiek sie poci i wtedy znowu inna dawka, na moje oko najlepiej wpuscic zawodników po wejsciu na sale a potem ewentualnie jakies mikro dawki oczywiscie jesli nie przedawkujesz na poczatku, jedni beda liczyli kieliszki a ini beda liczyli godziny kt upłynęły od aplikacji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności