Skocz do zawartości

Mix PHEROMAX + NPA + perfumy


ferum

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jeden z klientów zadał pytanie w jaki sposób łączyć NPA i PHEROMAX z własnymi perfumami. Temat jest na tyle ciekawy, że postanowiłem umieścić odpowiedź tutaj, wierząc, że przyda się większej ilości osób.

 

Oba produkty, zarówno NPA, jak i PHEROMAX, są bardzo silnie stężone. Należy więc uważać, aby przypadkiem nie przesadzić z nadmierną ich ilością.

 

PHEROMAX posiada stężenie feromonów 0.36mg/ml, natomiast NPA 0.48mg/ml. Należy mieć jednak na uwadze, że PHEROMAX zawiera dużą ilość Androstadienonu, który powinien być stosowany w niewielkich ilościach. Jeżeli więc jesteś zbyt wrażliwy na Androstadienon, proponuję zmniejszyć ilość PHEROMAX w mieszance.

 

Standardowo, flakon NPA należy dolać do 30ml własnych perfum.

 

Proponowałbym więc zmieszać NPA oraz PHEROMAX w osobnym flakonie, najlepiej w atomizerze (http://www.feromony.pl/akcesoria/atomizer). Proponuję również użyć ich niewielkiej ilości, aby możliwe było przetestowanie wpływu gotowej mieszanki na nas samych, jak i na osobach trzecich.

 

Proponuję zakup kroplomierza, którym możliwe jest dokładne odmierzenie dawki. Do atomizera należy wlać 0.5ml NPA + 0.5ml PHEROMAX + 4ml wlasnych perfum (mix A). Otrzymasz mieszankę o stężeniu 0.084mg/ml. To bardzo dobra wartość do bezpośredniego stosowania. Taką mieszankę można zaaplikować w ilości od 1 do 3 psiknięć atomizerem.

 

Jeżeli kładziesz nacisk na asertywność, pewność siebie i przebojowość, możesz zwiększyć ilość NPA w mieszance i zastosować np. 0.7ml NPA + 0.3ml PHEROMAX + 4ml perfum (mix B).

Jeżeli kładziesz nacisk na wpływ feromonów na innych ludzi, zatosuj odwrotną mieszankę, a więc 0.3 ml NPA + 0.7 ml PHEROMAX + 4ml perfum (mix C).

 

Jeżeli zapach feromonów będzie zbyt intensywny, możesz zmniejszyć ilość feromonów i zastosować np. 0.3ml NPA + 0.3 ml PHEROMAX oraz 4,4ml perfum.

 

Ogólnie, polecam posiadanie 3 atomizerów. W każdym można mieć przygotowany osobny mix, a więc atomizer z mixem A, B oraz C. Przez pierwszy tydzień można stosować mieszankę A, w kolejnym mieszankę B i dalej mieszankę C. Dzięki temu, sprawdzisz, który mix odpowiada Tobie najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Bardzo ciekawy temat, niestety niewiele można znaleźć na forum!

Ja mam atomizery o pojemności 4ml i robię mix BTB 0.3ml i PHX 0.2ml i dodaję 3.5ml perfum, stosuję 4-5 psików i uważam że efekty są rewelacyjne. Teraz zamówiłem NPA i chcę je spróbować zastosować zamiast PHX a może nawet spróbować jeszcze troszkę zwiększyć stężenie feromonów, może oba po 03.ml i wtedy 3.4ml perfum, ot tak żeby sprawdzić co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słyszałem, że feromony podobno lepiej działają po zmieszaniu z perfumami, ponieważ są lepiej wyczuwalne, mimo mniejszego stężenia.

Planuję zrobić parę mixów, ale potrzebuje pomocy z proporcjami, przy założeniu, że stosuje standardowe dawki feromonów.

 

A więc planuję przygotować następujące mixy:

 

I. PHX Oxy + Perfumy - planuje nosić przy sobie w atomizerze, na spotkania towarzyskie itp. aby użyć przed samym spotkaniem z powodu, że PHX trzyma się krócej od innych feromonów.

 

A co do pozostałych mixów mam pytania które były by najlepsze?

1.NPA+ PHX OXY + perfumy

2 NPA + BTB + PHX OXY + perfumy

3.NPA + BTB + perfumy

4.NPA + perfumy

5.BTB + perfumy

 

Które waszym zdaniem wydają się najlepsze, i w jakich proporcjach powinienem robić takie mieszanki?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pisałem już powyżej co do moich miksów, póki co btb+phx wydawało mi się najlepsze, teraz sprawdzam btb+npa póki co niewiele się dzieje ale może przegiąłem z dawką. No i jeszcze będzie trzeba sprawdzić phx+npa.

Tak naprawdę to myślę że na każdego będzie działać inny mix i inna dawka wiec ja bym się przesadnie nie sugerował opiniami innych (chociaż mogą być ciekawym wprowadzeniem w temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam Pheromax z perfumami w osobnym atomizerze? Mam atomizer 10 ml i chcę zmieszać tak, żebym mógł spokojnie zastosować 2 - 3 psiknięcia bez ryzyka przedawkowania. W jakich proporcjach? Tutaj liczę na Twoją pomoc questx, bo czytałem co tutaj napisałeś na ferum na ten temat, ale nie znalazłem precyzyjnej odpowiedzi na moje pytanie :) Jeśli stosuję osobno PXH i perfum działa najlepiej dawka PHX miedzy 1/2 a 3/4 psika. Podaję tak, bo wiadomo, że nie za każdym razem wyjdzie mi dokładnie, idealnie i tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musisz zobaczyć ile dozuje Twój atomizer na jeden psik. Najprościej wypełnij do wodą do pełna, psikaj i licz ile psików wyjdzie na cały atomizer, potem podzel 10ml na ilość psików to będziesz wiedział ile płynu dokładnie dozuje i wyliczysz proporcje do perfum.

Pheromax ma dawkę 0.125ml na psik czyli Ty potrzebujesz powiedzmy 0.06ml żeby mieć odpowiednią dawkę czyli musisz wyliczyć tak żeby atomizer aplikował 0.02ml na psiknięcie, ot cała filozofia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) chociaż z atomizera 10ml to ja bym się spodziewał 75-100 psików ale co jeden to inny więc trzeba zawsze liczyć każdy z osobna!

No ale taką dawkę jak podałeś to nawet sami producenci zalecają, tylko że oni właśnie chyba nie biorą pod uwagę tego że atomizer może dawać różne dawki na psiknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, osłabić na pewno nie osłabi, dawkę powinieneś raczej zachować. Nie wiem czym to jest dokładnie uwarunkowane ale moim zdaniem mieszając z perfumami zwiększają się efekty (być może dlatego że dawka jest lepiej ropzrowadzona na skórze) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc pomieszanie feromonów z własnymi perfumami daje waszym zdaniem lepsze efekty i dłużej się utrzymuje, niż przykrywanie feromonów?

Bo niewiem czy będąc w domu dalej nakładać feromony i przykrywać perfumami, czy przygotować taki mix. Tylko to samo o co pytałem wcześniej, jakich feromonów użyć i w jakich ilościach? Bo wydaje mi się, że pomieszanie kilku w mniejszych ilościach da lepsze efekty niż jeden w większej ilości. Czy źle myśle? Mowa oczywiście o mieszaniu już z perfumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, żeby było jasne, wszystko to co ja piszę to są moje subiektywne opinie (chociaż staram się być jak najbardziej obiektywny) ale polecam pooeksperymentować i odpowiedzieć sobie samemu na to pytanie. Według mnie feromony wydają się lepiej działać w perfumach, a jeśli chodzi o mieszanki różnych feromonów to wcale nie jest powiedziane że będą działać lepiej, to już jest indywidualna sprawa i do tego trzeba dojść metodą prób i błędów. Jeśli jesteś zadowolony z tego co używałeś do tej pory to nie musisz nic zmieniać, chyba że masz duszę odkrywcy tak jak ja i ciekawi Cię co się będzie działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha już byłem gotowy aby porobić sobie mixy i pojawił się problem.

Używam perfum Dolce&Gabbana D&G L´Amoureux 6, ale mam problem z dostaniem się do nich :D Otóż nie mogę odkręcić z nich atomizera, a znowu nie chcę tego robić na siłę, bo jeszcze go uszkodzę i będę mieć 2/4 butelki do przelania :D Macie może jakieś sposoby na takie uparte zamknięcia perfum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfum generalnie nie da się otworzyć bez zepsucia butelki niestety :/

ja używam czegoś takiego:

http://www.ebay.co.uk/itm/REFILLABLE-TRAVEL-PERFUME-ATOMIZER-SPRAY-7-COLOURS-/320740198608?pt=UK_HealthBeauty_Other_RL&var=&hash=item76c09a4237#ht_1134wt_1139

fajna sprawa bo można do niego wpsikiwać perfum prosto z butelki, a feromony dobijam strzykawkami. Jedynym sposobem będzie napsikanie perfum do jakiegoś pojemnika i odmierzenie ich stamtąd, ewentualnie możesz przebić aplikator igłą, ale też się licz z tym że chyba go popsujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa pogubiłem się. Mój atomizer ma 8ml, z tego wychodzi mi prawie 150 psiknięć. Więc jedno psiknięcie ma 0.05ml.

Zalecana dawka PHZ to 0,125ml, ale podobno to za dużo.

Więc w jakich proporcjach to zmieszać aby była odpowiednia dawka?

Takim mixem planuje używać ze 4 psiknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...strasznie wydajny ten atomizer, bardzo mało aplikuje, prawie nic! no więc PHX zalecana dawka to pół psiknięcia a 0,125ml to jedno psiknięcie! no więc jak chcesz mieć nawet troszkę poniżej pół psiknięcia PHX na cztery psiknięcia mieszanką to i tak Ci wyjdzie że powinieneś rozcieńczyć 1:3 czyli 2ml PHX i 6ml perfum...nie jestem pewien czy Ci to nie zepsuje kompozycji perfum...ja miałem atomizer 4ml który starczał na około 50 psiknięć i stosowałem 5 psiknięć przy rozcieńczeniu 1:7 czyli 0,5ml fero i 3,5ml perfum i ja myślę że mniej więcej to jest max, ale wszystko zależy jak działa na Ciebie PHX, tzn jaka jest Twoja optymalna dawka jak nie mieszasz z perfumami? dopiero jak to będziesz wiedział to możesz mieszać fero z perfumami bo inaczej nie wyliczysz proporcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja mam pytanie - jak ułożyć optymalne propoporcje NPA+PHX+perfum dla atomizera sprzedawanego w sklepie feromony.pl? Jaka bedzie optymalna ilosc "psikniec" w tym przypadku?

 

Druga kwestia - mam BTB, NPA, PHX - jaki mix stworzony z nich bedzie najlepszy?

Interesuje mnie kompozycja do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu dam tą samą odpowiedź: nie wiem, wszystko zależy od twojej indywidualnej dawki! Musisz zobaczyć ile ma kropla NPA i wiedzieć ile używasz, i rozcieńczyć to w takim stosunku jak potrzebujesz. Możesz zaryzykować np po 0.5ml PHX i NPA jako że atomizer z Feromony.pl ma 5ml i dozuje dość małe psiknięcia. Wtedy pewnie musiałbyć użyć tak z 3-5 psiknięć i zobaczyć co się będzie działo...albo zacząć od jednego psiknięcia i sukcesywnie zwiększać. Ale to jest tylko moja sugestia! Możesz różwnież zmiejszać ilość NPA i zwiększać PHX, naprawdę możliwości jest wiele i musisz eksperymentować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeśli chodzi i mixy tych trzech feromonów to ja Ci powiem że dla mnie chyba najlepiej działał sam PHX, no i teraz od kilku dni sprawdzam BTB+NPA i efekty wydają się być równie obiecujące aczkolwiek będę musiał jeszcze poczekać z oceną gdyż wiadomo że na dobre wyniki mogło się złożyć też kilka innych czynników a to że akurat użyłem tej mieszanki to mógł być zbieg okoliczności! jeszcze z tydzień-dwa postosuję i wtedy będę wiedział czy na pewno to jest to ;)

Chociaż za pierwszym razem jak używałem BTB+NPA to jakoś nie było za ciekawie ale wtedy stosowałem inne proporcje także jak widać to też ma duże znaczenie, na pewno powinieneś użyć trochę więcej BTB jako że jest mniej stężone i ma więcej feromonów w składzie a więc potrzeba go więcej żeby działało, ja aktualnie używam około 2 kropel BTB i jednej NPA i to wydaje się działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności