Skocz do zawartości

Potańcówka w Sobotę... Zaliczenia w tygodniu...


SanzoPL

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, mam kilka pytań na temat dwóch wydarzeń:

 

1. W tym tygodniu muszę zaliczyć jeszcze kilka przedmiotów, między innymi u jednego ciętego nauczyciela (liceum, sami zapewne wiecie), jednego cholernie upierdliwego, i dwóch nauczycielek, równie ciętych. Minęło moje 3 dni przerwy, zamierzałem użyć na jutrzejszą poprawę i na resztę popraw moje NPA, czy to dobry pomysł?

 

2. W sobotę jest szkolna potańcówka, oficjalny koniec roku, po raz pierwszy przyjadą urocze absolwentki i goście z Francji (w tym spora delegacja kobiet)^^ Impreza trwa od 17:00 do 00:30, w jakiej ilości użyć NPA, czy wziąć ze sobą chusteczkę THE EDGE, jeśli tak, to po jakim czasie zaaplikować z niej dawkę, oraz ile przetarć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, w jakiej formie to będzie. A czy mógłbym prosić o jakąś rozpiskę co do tego, jak stosować chusteczkę the edge na potańcówce? Przed wyjściem użyję NPA, godzine będzie trwało przedstawienie, a potem potańcówka od 18 do 24:30, więc kiedy zastosować chusteczkę po użyciu NPA, co ile, po ile przetarć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym prosić o jakąś rozpiskę co do tego, jak stosować chusteczkę the edge na potańcówce?

Patrz niżej

więc kiedy zastosować chusteczkę po użyciu NPA

Najszybciej na drugi dzień, jeśli będzie taka potrzeba.

 

co ile, po ile przetarć?
Nie ponawiaj, edge to prawie to samo co npa, więc na pewno przedawkujesz. Wystarczy samo NPA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem, zamiast NPA, użyłem chusteczki The Edge, która jakoś efektów zbytnich nie przyniosła, jeśli chodzi o kontakty z płcią przeciwną w wieku do lat 20. Bo powyżej.. Nauczycielki były bardziej przychylne, zaliczyłem wszystkie przedmioty, z których byłem zagrożony spotkaniem w Sierpniu. To "przebrzydłe babsko" o dziwo przepuściło mnie ot tak, mówiła iż już nie muszę niczego pisać, wystarczy że pokażę jej zeszyt. Pokazałem i... WSZYSTKO DOBRZE! Wychowawczyni chwaliła mnie że się zmieniłem itp. choć niczego tak naprawdę nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem, zamiast NPA, użyłem chusteczki The Edge, która jakoś efektów zbytnich nie przyniosła, jeśli chodzi o kontakty z płcią przeciwną w wieku do lat 20. Bo powyżej.. Nauczycielki były bardziej przychylne, zaliczyłem wszystkie przedmioty, z których byłem zagrożony spotkaniem w Sierpniu. To "przebrzydłe babsko" o dziwo przepuściło mnie ot tak, mówiła iż już nie muszę niczego pisać, wystarczy że pokażę jej zeszyt. Pokazałem i... WSZYSTKO DOBRZE! Wychowawczyni chwaliła mnie że się zmieniłem itp. choć niczego tak naprawdę nie zrobiłem.

 

Jak chwaliła cię , że się zmieniłeś tzn. że twoje fero na nią zadziałało ;) Przecież nie powie ci , że jesteś śliczny i chciałaby się z tobą umówić na kawę i ciastko. Musi ci wystarczyć sama pochwała z jej strony i to też jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Racja;) Takich akcji przez ten czas miałem już troszkę... Alle ostatnio w cale a w cale ich nie zauważam, i jakby Feromony nie działały - koleżance nie podoba się za bardzo ten zapach już, a dawkowałem ciągle tak samo. Co wy na to, by zmienić perfumy na jakieś droższe, i zaprzestać używania fero na kilka dni;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bez sensu jest codzienne stosowanie. W przypadku NPA nie czuję wtedy wpływu na siebie, a jest to dla mnie prawie najważniejsze. No i po co używać bez okazji? Marnowanie... No i kolejna sprawa to przedawkowania. Jeśli codziennie się używa to istnieje ryzyko, że pozostają fero z dnia wczorajszego i tak się na siebie nakładają i powstaje bomba. Były przecież sytuacje, że ktoś używał ileś tam dni pod rząd a później odczuwał negatywne skutki przedawkowania, mimo że aplikować przestał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności