Skocz do zawartości

Feromony a zaburznia psychiczne


nowyss

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie nie wiadomo czy pomogą fero, warto się przekonać. Wątpię, że leki mogą mieć jakiś wpływ, ale dla pewności możesz zapytać lekarza, chociaż pewnie nawet nie będzie wiedział czym są fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołączam się do oceny poprzedników, spróbować warto, bo sam jestem nieśmiały i np. BTB i Chikara poprawiają mi nastrój, ale nie jest to kop adrenaliny a pogodniejsze podejście do obecnego dnia i uśmiech na twarzy co i tak w moim przypadku uważam za bardzo dużą pomoc.

 

Możesz też spróbować z próbką Pheromax, ja zacząłem od testowania w salonie fryzjerskim i rzeczy są efekty, fryzjerka bardzo się otworzyła i właściwie cały czas terkotała, m.in. o swojej córce i ogólnie takie tematy co normalnie nie ma opcji żeby na nie podyskutować, no i oczywiście bardzo skrupulatnie i dokładnie mnie obstrzygła, co zajęła chyba z 15-20 min dłużej niż zwykle, tak więc efekt jakby nie patrzeć dostrzegalny gołym okiem :twisted:

Podsumowując na start polecałbym BTB i próbkę Pheromax

Pozdrawiam i do boju :wink:

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak sie sklada ze mam nerwicę lękową, przez to jestem niesmialy. Czy moge uzywac NPA zeby nawiazywac lepsze kontakty z ludzmi? Czy nie bedzie zadnych skutkow ubocznych jesli biore leki?

 

z tego co wnioskuję to chcesz walczyć ze skutkami Twojego problemu a można by powiedzieć że...

jednak nie tędy droga...

jeśli dowiesz się skąd biorą się te stany lękowe będziesz wiedział Ty lub Twój lekarz jak to zmienić...

jak zmienić przyczynę problemu a po tej zmianie skutki mogą najzwyczajniej zniknąć...

pomyśl więc może o sesji hipnotycznej... profesjonalista w tej dziedzinie może zdziałać bardzo dużo

 

co do feromonów...

jeśli to Twój pierwszy zakup i masz możliwość to... kup kilka produktów... dobierzesz najlepszy dla siebie a resztę odeślesz...

będziesz miał pogląd co najlepiej działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności