Skocz do zawartości

PHX super działanie!


innowator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mój pierwszy post i od razu pełen szczęścia:D

 

Pefromax próbka:

aplikacja tylko to co na patyczku od zakretki a mianowicie:

 

czubek patyczka pod nos, bok patyczka na szyje i reszta za uszy

 

Miejsce KLUB:

Wszystko było jak najbardziej udane dziewczyna tuliła się i bawiła swoimi włosami.

Na poczatku nie zobaczylem zbytnio zadnej róznicy w zachowaniu lecz gdy potem zblizyla sie na tyle ze byla blisko mojej głowy i zaciagnela sie phx zauwazylem ze chce byc coraz blizej mnie. I tak leciał czas a my tańczylismy potem poszliscy posiedzec wypic piwko i dalej w taniec. Nic nadzwyczajnego az do momentu w którym dziewczyna byla lekko pod wpływem i wykazywala zadowolenie=)

Wciaż mnie chwytała za biodra chciala bym stykał się z nią cialem. Takze potem gdy siedzielismy wciaz jej nos wędrował do mojej szyi na koniec zapytała jakich uzywam perfum.

Akcja się tak rozkręciła ze chciała mnie rozbierac przy wszystkich;p

Gdybym wykazał troche inicjatywy doszło by do łóżeczka, tyle ze nei chcialem bardzo:)

 

Ogolnie wszystko na plus i pozytywnie!

 

PHX uzywam tylko jak ide w obecnosc kobiet czyli okolo 2 razy na tydzien lub nawet mniej:)

Zawsze widze skutki uzycia a na wierzch stosuje Str8 szary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dawno nie uzupelnialem tematu ale ferro znow mi pomogły!! nie mam wątpliwości co do działania PHX na pewno zroboje innych

 

Akcja w klubie:

Zaaplokowalem kropelke phx na szyje za uszami i pod nos na to Boss selection

Wybrałem się do klubu z kolegami bylo sporo ludzi a wiec kazdy z nich szykował sie na wielki podryw

DO 22 nic sie nie działo gdyz laski nas olewały, co podbijemy w tancu wszystkie smeich i oddalaja się:/ (bardzo ciezko jest cos wyrwac w klubie gdy wszsytkie tancza bez przerwy)

no ale dobra nastala okolo 22:30 mowie ze czas na wzmozenie sil bo co to za impreza zadnej nowej panny nie poznalismy wiec do dzieła.

NO i ja bardzo szeroko sie rozejrzałem ktora tanczy sama bądź z kolezankami. Podbiłem zaczelem tanczyć z początku nic ale gdy podchodzilem coraz blizej wkoncu zauwazylem zainteresowanie:!!!

Taka zgrabna bruneta zaczela bawić się włosami podczas tanca i usmiechać się do mnie. Ja niczym doświadczony podrywacz wiedziałem co jet grane i zatanczylem z nia ciało w ciało:) oczywiscie najpierw z przodu zeby nie bylo:) Laska sie pzedstawila chwile pogadalismy o szkole itp i przeszlismy do dalszych czynów. Ja coraz blizej bylem jej, a ona niczym niespodziewanie zalozyla mi ręce na szyję i jej nos powędrował pod moje ucho:) Bylem juz przekonany ze ferro jej sie podobają do tego mieszanka z hugo bossem i jazda:)

Tanczac obmacałem ją wszędzie gdzie się dało, ona była bardzo zadowolona(nie była pijana!!) poszlismy porozmawiać i była tak blisko mnie podczas rozmowy ze zaczelismy się namiętnie całować;p

Gdy usłyyszała piosenke americano znow wybieglismy na parkiet i tym razem przeszło do tanca ciało w ciało ale od tyłu=) śweitna była zabawa i oczywiscie na koniec wzielem jej numerek który dala bez najmniejszego ale widac bylo ze ma błysk w oku;p

 

Polecam phx ja uzywam probki i to juz 8 aplikaja odkad kupilem a ja dalej mam 3/4 próbki

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phx = więcej numerów telefonów od nowopoznanych panien. Jest to pewnego rodzaju wyzwanie, żeby połapać się w książce adresowej telefonu komórkowego, bo po jakimś czasie takie wpisy jak "Czarna", "Agnieszka Blond" itp. trudno skojarzyć z konkretnymi dziewczynami. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności