Skocz do zawartości

Jak czestro stosujecie feromony?


poziomka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, od jakiegos czasu uzywam pheromax, wlasciwie to nie wiem jak czesto sie tego uzywa. czy kilka razy w ciagu dsnia czy raz dziennie, bo niby jest napisane ze ulatniaja sie ze skory po 3 godzinach ja uzywam conajmniej dwa razy dziennie, jestem ciekawa jak wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, od jakiegoś czasu używam pheromax, wlasciwie to nie wiem jak często się tego używa. czy kilka razy w ciągu dsnia czy raz dziennie, bo niby jest napisane ze ulatniają sie ze skory po 3 godzinach ja używam co najmniej dwa razy dziennie, jestem ciekawa jak wy?

 

Z reguły, raz na 2-3 dni. Npa np raz na dłuższy czas by odczuwać lepsze efekty :). Chikare nawet do 2 razy dziennie jak spędzam popołudnia na basenie + puma jaimaca. Phx mi się skończył, ale zdecydowanie jedna aplikacja wystarczyła ponieważ używałem go tylko przy wyjściu gdzieś po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

messt- te raz na 2-3 dni to mowa o stosowaniu na skóre czy ubranie?

 

O stosowaniu na skore, btb np uzywam raz na 2 dni na przemian z chikara. Natomiast np raz na dluzszy okres czasu podobnie jak phx, na jakies wypady wiczorami czy cos w ten desen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziomko, rozumiem że pytasz o to jak często aplikować by utrzymywać stężenie cały czas na sobie? Jeśli tak to trochę tego nie rozumiem, po co utrzymywać cały czas na sobie fero? Stosuj tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebne, inaczej tylko raz że się marnują a dwa, że może Ci to zaszkodzić.

 

Jeśli jednak faktycznie chcesz aplikować tak by ciągle mieć je na sobie... Tu trudno pomóc, bo zależy to od temperatury, wykonywanych czynności, miejsca aplikacji a nawet rodzaju ubrań jaki się ma sobie. Musisz to niestety "wywąchać", a jeśli nie czujesz zapachu lub nadal masz wątpliwości - aplikacje co ok. 6 godzin są zupełnie wystarczające, pamiętaj, by nie nakładać jednej dawki na drugą tylko bardzo dokładnie zmyć miejsca aplikacji. Ewentualnie jeśli wiesz, że nie będziesz mogła zmyć to nałóż rano o połowę mniejszą dawkę i po tych 6 godzinach dołóż drugą połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj uzywam PHX , jezeli wybieram sie na imprezke badz jakies spotkanie .

 

NPA podobnie , chociaz w tej chwili mniej.

 

BTB to mozna powiedzec ze w kwsitach gdy mam zaliczenia na studiach , w urzedach ale takze gdy sie wybieram do sklepów.

 

Ostatio zauwazylem ze mniej stosuje fero niz kiedys, nie wiem dlaczego, moze ciagle to starzy znajomi zdanie maja wyrobione przez fero ;p?

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności