Skocz do zawartości

Pheromax póbka- test


koti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu zakupiłam próbke Pheromax i do tej pory usłyszałam od mamy, że śmierdzę potem :evil: Przykrywałam zapach feromonów własnymi różnymi perfumami ale nic z tego. Jednak najważniejsza była dla mnie reakcja męża- niestety ale żadnych zmian nie zaobserwowałam. Gdy po raz pierwszy zaaplikowałam patyczek na szyję to czułam mocne bicie serca przez kilka godzin. pomyślałam, że może dawka jest zbyt duża i dziś uzyłam tylko połowy patyczka - serce nie waliło jak młotem ale nadal mama twierdzi, że pachne potem. Nic jej nie mówiłam o feromonach. Tak się na nie cieszyłam a tu niepowodzenie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aplikuj patyczkiem tylko zatkaj palcem otwór buteleczki, przechyl ją i w ten sposób zwilżonym palcem przetrzyj sobie po szyi... Lato mamy, trzeba aplikować MINIMALNE ilości fero by nie przedobrzyć. Nie tylko nasze ciało naturalnie wytwarza większą ilość własnych feromonów, ale i te sztuczne dużo intensywniej "parują" z miejsca aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testując pheromax żadnej różnicy nie zauważyłem

mam częste delegacje

obracam się wokół sporej ilości kobiet (większość pracowników to kobiety) i jak na razie mogę stwierdzić że wszyscy (kobiety i mężczyźni) zachowują się zupełnie tak samo jak przed użyciem

stosuję 1 przechylenie flakonu rozsmarowane na nadgarstkach i szyi

zobaczymy jak dalej testy pójdą w końcu... cały rok mam na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

niestety u mnie nadal bez zmian. nie zauwazyłam zadnej róznicy w zachowaniu innych. zastosowałam sie do rad z forum. nie koncentruje sie na tym ze mam na sobie fero, jestem na luzie itp. moze powinnam natepnym razem zakupic inne feromony. juz sama nie wiem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, jesteś stratna. Zawsze radzę, żeby na pierwszy zakup nie wybierać próbek. Automatycznie traci się gwarancję na każdy kolejny zakup. Gdybyś kupiła dużą buteleczkę PHX to mogłabyś ja teraz zwrócić i przetestować inne feromony. Może i nie dużo kosztuje ta próbka, ale to zawsze coś.

 

To była pierwsza sprawa, a druga to używasz feromonów od dwóch tygodni i już się spodziewasz nie wiadomo jakich efektów? Za szybko, niektórzy odpowiednią dawkę nawet miesiąc dobierali. Cierpliwości, testuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

To była pierwsza sprawa, a druga to używasz feromonów od dwóch tygodni i już się spodziewasz nie wiadomo jakich efektów? Za szybko, niektórzy odpowiednią dawkę nawet miesiąc dobierali. Cierpliwości, testuj.

 

jak na produkt kosztujący ponad 200 zł...

wręcz powinno się oczekiwać efektów natychmiastowych

fakt faktem według mnie lepszym wyborem jest zakup porządnych perfum niż Pheromax

w moim przypadku Pheromax nie działa w ogóle, używając BTB efekty zauważyłem od razu podobnie jak NPA

na razie mam jeszcze prawie rok na testy więc może kiedyś zmienię jeszcze zdanie

na razie na to nie zapowiada się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony to swego rodzaju inwestycja, załóż rachunek maklerski i zainwestuj nawet kilka tysięcy złotych bez odpowiedniej wiedzy.

"No jak to panie, zapłaciłem kilka tysięcy i chce złote góry, a tu puste konto!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na produkt kosztujący ponad 200 zł...

wręcz powinno się oczekiwać efektów natychmiastowych

Kupujesz feromony, a ich produkcja jest droga. Jeśli uważasz, że lepszy efekt osiągniesz płacąc za coś innego - kup coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony to swego rodzaju inwestycja, załóż rachunek maklerski i zainwestuj nawet kilka tysięcy złotych bez odpowiedniej wiedzy.

 

Jeśli uważasz że brak tu...

wiedzy to nie powinienem wspominać że odpowiednią aplikację w przypadku...

NPA i BTB już dobrałem. Mało tego już mam pierwsze pozytywne efekty w przypadku...

miksowania tych dwóch produktów.

Można tłumaczyć to na różne sposoby.

W przypadku kontaktu z kobietami problemów nie mam.

Zarówno przed stosowaniem feromontów szybko nawiązywałem kontakt który był bardzo przyjemny.

Mało tego... zarówno przed jak i po stosowaniu bardzo często mam dodatkowe profity w postaci...

różnych prezentów. Zapewne teraz zapytacie więc...

w jaki sposób wiem na ile działa BTB i NPA.

Prosty przykład. Po stosowaniu BTB bardziej otwarta stała się... męska część znajomych, szczególnie w przypadku tych najbardziej... nieśmiałych i zamkniętych w sobie...

a po stosowaniu NPA jeszcze większa pewność siebie i poważanie u obcych...

choć u osób które mają ciągły kontakt ze mną wywoływał agresję wobec mnie.

Co do nieszczęsnego Pheromax... kompletny brak reakcji.

Prowadząc dziennik z używania feromontów... myślę że bez problemu mogę stwierdzić czy produkt rzeczywiście działa.

Tak jak wcześniej wspominałem... na pewno będę dalej próbował... w końcu mam niecały rok gwarancji.

 

Co do zapachu tych feromontów to czuję wszystkie trzy.

Najładniej pachnie mi właśnie Pheromax a najgorzej NPA.

Zapach tych produktów sklasyfikował bym w ten sposób:

Pheromax 8/10, BTB 7/10, NPA 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, bo PHX jest dla naturalnych samców alfa, być może to dla nich działa najlepiej ;)

 

Jeśli o zapach chodzi to mi PHX śmierdział najbardziej, aż w końcu przestałem go czuć całkowicie. NPA pachnie ładnie a BTB mi śmierdziało i przynosiło najdziwniejsze rezultaty. Po użyciu zaledwie jednej kropli wszyscy dookoła czuli się fatalnie i zaczęli narzekać na ból głowy. Stąd moje zdziwienie, jak ktoś używa 2-3 krople, ale to tak jak już wspominałem - odpowiednia dla siebie dawka. NPA zresztą też mi dużo nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traq- dziwi mnie twoja wypowiedź. uważasz że wydanie 50 zł na próbke to mało? wiesz, nie każdego stać na zakup flakonika. poza tym nie napisałam że spodziewam się od razu bóg wie jakich efektów- wyjasniłam tylko że u mnie nadal bez zmian i jeśli będzie tak dalej to może nast. razem powinnam nabyc inne feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traq- dziwi mnie twoja wypowiedź. uważasz że wydanie 50 zł na próbke to mało?

To feromony a nie jakaś perfumka. W kontekście cen innych feromonów i przy jakości PHX to jest to mała kwota. Oczywiście nadal duża no ale taki to już typ towaru. Fajnego samochodu też za 1000 zł nie dostaniesz, co najwyżej możesz sobie wypożyczyć na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja zrobie kosztorys ostatniego weekendu (fakt ze totalna porażka z fero) zeby zilustrowac jak tanie są feromony

 

dojazd na miejsce ok 40 zeta

fajki 10 zeta

kapka phx 1 zl

kapka cool watera 1 zl

 

wniosek fero wraz z perfumą to tylko 4% ogólnych kosztów

 

wjazd na dysk 10 zeta

2 piwa 10 zeta

fajki 10 zeta

dojazd 7 zeta

fero+perfum 2 zeta

 

fero to tylko kropla w morzu kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, bo PHX jest dla naturalnych samców alfa, być może to dla nich działa najlepiej ;)

 

tu bym się nie zgodził...

to tak jak byś hydraulikowi dał instrukcję montażu i rurkę którą całe życie montuje... wie jak to robić i dobrze to robi i bez tego...

 

to może nast. razem powinnam nabyc inne feromony

 

ja na szczęście kupiłem NPA, BTB i PHX jako pierwszy zakup więc mogę spokojnie testować z gwarancją zwrotu kasy a co do Twojego małżeństwa... myślę że w tym wypadku to jednak powinnaś inne metody zastosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony, hormony i te sprawy jakoś niezbyt pasują do Twojej analogii, bo:

idziesz choćby do sklepu i widzisz różne szczoteczki do zębów: miękka, średnia, twarda i być może jeszcze jakieś pośrednie. Zgodnie z Twoim rozumowaniem - szczoteczka to szczoteczka, no a jednak są osoby, które używają delikatnych, bo twarde powodują u nich krwawienie. Nie są dla nich po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że najpierw wartało by zadać sobie pytanie... kim lub czym jest samiec alfa

 

najczęściej pojawiające się opisy samca alfa to:

 

- jest komunikatywny. Nie potrzebuje jednak rozpoczynać konwersacji - inni robią to jako pierwsi.
- gdy coś mówi inni z reguły słuchają go, gdy się śmieje inni śmieją się razem z nim
- patrzy na kobietę z przyzwyczajenia
- w towarzystwie nie musi być gadatliwy czy głośny a mimo wszystko ma posłuch
- doskonale zna kobiety
- nigdy nie próbuje imponować kobiecie a tym bardziej nie bierze ją na zasadzie "coś jej postawię czy kupię"
- bycie komunikatywnym oparte na podświadomym ocenianiu ludzi i dostrzeganiu ich zalet które wykorzystuje do zawiązania komunikacji wywołując różne emocje i reakcje samemu będąc przyzwyczajonych to takowych
- rozmowa z niezwykle piękną kobietą to jak rozmowa z bardzo przeciętną kobietą - przyzwyczajenie do reakcji
- wymiana uśmiechów nie wypowiadając ani jednego słowa
- jest liderem grupy nie mając żadnych aspiracji by nim być - wszystko wychodzi samo z siebie
- jest ogólnie pożądanym człowiekiem w towarzystwie szczególnie przez kobiety

 

tak więc teraz pytanie dosyć ważne...

jak PHX ma się dla samców alfa ? w czym ma im pomóc ? w byciu liderem ? w poprawie komunikacji ? rozpalaniu kobiet ? dlaczego ma mu to pomóc skoro to wszystko ma i bez PHX ?

 

to tak jak byś właścicielowi fabryki słodyczy dał cukierka i powiedział że to... osłodzi mu chwilę gdy będzie go jadł...

fakt... na jego ustach może pojawić się uśmiech wywołany tym że... dostał coś tylko... na co mu cukierek skoro ma całą fabrykę ?

 

jeśli macie różne feromony... poróbcie kilka testów... oceńcie co dają wam feromony...

co daje wam mowa ciała... nastrój... otwartość na innych... styl waszego ubierania... perfumy

spójrzcie na to wszystko z widoku trzeciej osoby i bądźcie otwarci na wyniki bo może nagle okazać się że...

wszystko to mieliście wcześniej w sobie i nie potrzebowaliście bodźca typu PHX do podrywania kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koti - małżeństwo się ratuje u psychologa i rozmawiając ze sobą, a nie kupując za plecami męża cudowne eliksiry które w podstępny sposób mają zmienić jego postrzeganie... Zwłaszcza, że raczej kiepsko dobrałaś produkt chcąc pewnie wydać jak najmniej kasy - PHX jest na podryw, nie do ratowania związku po długiej znajomości a zwłaszcza przechodzącego kryzys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Free_stYle feromony nie zdziałają cudów, one podkreślają to co już jest. Samiec alfa jak wspomniałeś ma w/w atuty, a dzięki fero one urosną do olbrzymich rozmiarów. Jeśli ktoś jest nieśmiały, to dlatego poleca mu się NPA, po prostu one namacalnie działają na osobę stosującą fero i dodają pewności siebie, poprawiają nastrój itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności