Skocz do zawartości
Gość soopmanluva

pheromax problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość soopmanluva

mam taki problem kupilem poraz 2 te feromony jednak calkowicie inaczej pachna wczesniejsze byly bezwonne pachnialy jak pot nowe pachna troche jak by mieta czy padlem ofiara jakiegos oszustwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mięta? eeekhm.. Mi PHX najpierw zajeżdżał potem, a po jakimś czasie nie czułem nic, tylko alkohol. No, ale żeby mięta? Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze to spirytus Ci pachnie jak mięta? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarza się, że producent zmienia bazę - np. zastosuje alkohol innego wytwórcy, przez co produkt może pachnieć inaczej. Jest też inna kwestia - uwrażliwienie na zapach feromonów. Temat jest ten rozwinięty na podstronie http://www.feromony.pl/Badania-naukowe w dziale "VNO, zmysł węchu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie ja mam ten sam motyw mialem NPA i zajezdzaly dla mnie potem ze nie moglem ich czuc potem sie do tego przyzwyczailem teraz kupilem nowe NPA i rzeczywiscie maja inny zapach dokladnie jak pisze kolega zajezdzają na mięte a gdy powąchalem buteleczke z poprzedniego NPA to czulem ten stary zapach tego okropnego potu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi