Skocz do zawartości

The Edge


rafael190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zamówiłem The edge ponieważ jestem troche nie smiały, i chcialbym poprawic kontakty z dziewczynami itd. Lecz przed chwila przeczytalem że działa to na chłopaków jak płachta na byka w sensie agresji mógłby mi to ktoś wytlumaczyc ? I czy po stosowaniu The Edge dziewczyny też będą mnie "lepiej spostrzegac" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz przed chwila przeczytalem że działa to na chłopaków jak płachta na byka w sensie agresji mógłby mi to ktoś wytlumaczyc ?

Typowo naturalny mechanizm. Najsilniejszy samiec w stadzie wzbudza podziw i respekt, ale jednocześnie jest silnym konkurentem więc się go nie lubi. Jeżeli efekt jaki dajesz nie idzie w parze z Twoją budową ciała lub siłą charakteru - inni samce, czując zagrożenie z Twojej strony, będą chcieli się Ciebie pozbyć. Im więcej tego na siebie nałożysz tym silniejszy będzie efekt.

 

I czy po stosowaniu The Edge dziewczyny też będą mnie "lepiej spostrzegac" ?

Po to właśnie kupuje się feromony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiknołem okolo 12 1.5 raza caly psik dalem na szyje a polowe na nadgarstki, zauwarzylem ze jestem troche bardziej rozgadany, przed chwila zaaplikowalem jeszcze raz i teraz jestem caly czas usmiechniety, wiec teraz jestem przekonany w 100% że Feromony działaja, narazie nie bylem na żadnym spotkaniu wiec nie wiem czy dziala to na ludzi, ale w domu mama jest dla mnie milsza i z tata wiecej gadam. Zobaczymy jakie beda efekty poźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok będę o Tym pamiętał. dzień się kończy a wiec małe podsumowanie 1 dnia. A wiec tak rano 1.5 psiknięcia byłem bardziej rozmowny, oprócz tego że byłem bardziej rozgadany nie zauważyłem nic. kolo 15 dałem jeszcze jedno psikniecie i rodzice stali sie bardziej dla mnie mili ja byłem bardziej uśmiechniety i rozgadany. Poszedłem dzisiaj na szczepienie bo 18 skonczylem i musialem i usiadłem koło bardzo sympatycznej dziewczyny nagle zaczela sie milo usmiechac do mnie i jak zaczolem rozmowe to ona byla caly czas usmiechnieta i wesola. Może to jest jej osobowosc albo feromony tak podzialaly tego nie wiem, ale wiem na pewno że fero działa na 100% chocby przez to uśmiechanie sie caly czas i wieksza chec do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działania na rodzicach raczej nie sprawdzaj, znają cię długo i wiedzą jaki jesteś, poza tym relacja rodzic-dziecko na gruncie feromonowym raczej odpycha. Tzn ponoć rodzicom intensywny zapach feromonów ich potomstwa odpycha i jest nieprzyjemny. Podobna sytuacja jest z rodzeństwem. Po prostu natura zabezpiecza się w ten sposób przed kazirodztwem, w wyniku którego powstałby wadliwy materiał genetyczny. Mojej mamie zawsze śmierdzę jak mam na sobie choćby śladową ilość fero. Komiczne to jest jak wtedy narzeka :lol:

Szybko się przyzwyczaisz do działania feromonów na siebie, powodzenia w polowaniu na innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafael190 a mogłeś...

miałbyś pogląd jak faceci na treningu reagują na Ciebie

czy mają ochotę przyłożyć Ci...

a może wręcz przeciwnie z pełnym szacunkiem do Ciebie podchodzą...

a może po prostu nic się nie zmieniło

 

mógłbyś sporo informacji uzyskać o działaniu The Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności