Skocz do zawartości

BTB - proszę o pomoc.


DawidKRK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam już niestety prawie 20 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Rok temu w sumie "chodziłem" z moją byłą przyjaciółką i byłem szczęśliwy ale wszystko się popsuło.

 

Może Wam się to wydać dziwne, ale jestem jednym z lepszych DJi w Krakowie i nadal odkąd gram mam słabe doświadczenie z dziewczynami. Od zawsze byłem nieśmiały lecz od roku jestem już mniej nieśmiały. Mam problem tylko z takimi dziewczynami których nie znam chyba, że jestem z Nimi na imprezie, ale i tak wstydziłbym się z Nimi np. zatańczyć.

 

Podobam się dziewczynom, jestem zadbany, ładnie się ubieram i wiele razy mam takie sytuacje, że dziewczyny przejmują inicjatywę i "zajmują się" same mną lecz ja nie potrafię "tego" wykorzystać.

 

Mam zamiar kupić feromony BTB. Czy to będzie dobry wybór?

Zależy mi na poznaniu ciekawej dziewczyny bądź odzyskanie byłej...

 

Czekam na odpowiedzi! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę...

będąc DJem masz niezwykłą możliwość wykorzystywania znacznie większej ilości sytuacji niż... przeciętny facet a także najlepszą możliwość podrywania kobiet...

 

kiedyś ze znajomym... mając problemy z nieśmiałością zrobiliśmy sobie miesięczną akcję...

znaleźliśmy na internecie coś co zwało się "demonic confidence" czy jakoś tak...

przerobiliśmy program pod siebie żeby mieć ubaw jednocześnie jeszcze lepiej obserwując kobiety itp...

polegało to na "zaliczaniu" min 30 lasek dziennie

"zaliczaniu" w sensie zaczepianiu ich pytając o różne sprawy... proponując spotkania...

jeśli była grupa kobiet... podchodziliśmy do każdej z nich

szczególnie ceniliśmy sobie te najbardziej atrakcyjne kobiety przy których stawało... serce ;) i kobiety z chłopakami... mężami

 

wyobraź sobie jakie doświadczenie zebraliśmy prowadząc dodatkowo dziennik z każdego wypadu a ile... śmiechu było przy okazji

 

więc jeśli masz dobrego kumpla... zróbcie sobie taki miesięczny maraton (jak Ci dobrze pójdzie to "zaliczycie" min 900 kobiet w miesiąc) robienia z siebie kompletnego...

idiotę w oczach kobiet

 

myślę że więcej Ci to da niż NPA i BTB

a jeśli masz wielką ochotę to... połącz dodatkowo feromony z maratonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś ten program demonic confidence i chciałem go przerobić, niestety nie mam kumpla który by się na to pisał a samemu pewnie mi się znudzi ;) Ale może w przyszłym roku spróbuję, w tym mam jeszcze inne sprawy na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program jest wspaniały choć ma kilka niedociągnięć a...

czytanie dziennika swoich wyczynów po latach jest...

bezcenne

ja teraz próbuję namówić kumpla na ponowne zrobienie sobie takiego miesięcznego... maratonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności