Skocz do zawartości

Moje testowanie BTB


klemenshalik

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich:) Jestem tu nowy,niedawno postanowilem kupic feromony zeby poprostu zobaczyc czy to faktycznie dziala skoro wszyscy to pod niebiosa wychwalaja. Wiec przed wczoraj zlozylem zamowienie,wczoraj paczuszka juz byla,takze plus za szybka wysylke jak i niepozorna:) Zamowilem BTB i probke PHX, dostalem w gratisie Perception i The Edge (probki).

Wczoraj wieczorem,jak to w piatek, trzeba bylo gdzies wyjsc. No wiec zaaplikowalem na siebie 2 krople BTB, ktory smierdzi jak stezony pot, nieraz tak mi walilo spod pachy po 10 godzinach roboty,identyczny zapach,takiego mocnego meskiego potu. Jedna kropla poszla na nadgarstek i rozsmarowane po drugim i po szyi, druga na palca i za uszy. Na to axe i jakies perfumy adidasa,ale przez caly wieczor czulem ten zapach,tak jakbym nie wzial prysznica :P I w miasto na testy :D Musze zaznaczyc ze raczej podchodze do tych feromonow sceptycznie, do testow tak samo, nie licze na cuda :)

 

Na pierwszy test poszedl kumpel i jego dziewczyna. No i powiem tak,duzo gadali,a laska caly czas poprawiala wlosy,doslownie co 5 minut to grzywke poprawila,to jakis luzny kosmyk,smiala sie z moich zartow,ale to normalne,ona akurat zawsze sie z moich zartow smiala. Ale z tymi wlosami ciekawe

Pozniej przyszedl drugi kumpel, z nim dwoch innych i poszlismy do tego co pierwszy przyszedl,tam jakies piwka do wypicia. I tam tez zauwazylem cos dziwnego, a mianowicie kto cos opowiadal to patrzyl na mnie,gadal cos do wszystkich ale zwrok na mnie. Nie wiem, moze to bylo normalne a po fero poprostu patrze i szukam tego,czy dzialaja i skutkow.

Ale mniejsza z tym,teraz najlepsze,wypilismy po jednym piwie,reszta w reke i w plener. No i idziemy sobie,patrzymy a tu takie dwie znajome siedza i tez pija,ja je tylko tak z widzenia znam,nigdy z nimi nie gadalem,jedna ladna druga troche mniej;) No i podchodzimy,gadka szmatka,ja sie bezposrednio do dziewczyn nic nie odzywam,cos komentuje i dogaduje. Po chwili ta ladniejsza do mnie "Jak masz na imie?";) Mowie ze Kuba,ona na to ze Kubus to sie musi z nami napic,no to wypilem i mowimy ze idziemy na laweczke nieopodal usiasc i czy nie ida z nami. Ida,wiec mysle spoko,poszukam efektow jeszcze:) No i na poczatku tak siedzielismy ze tych panienek wogole nie widzialem,siedzialy mi jakby za plecami,gadalem caly czas z kumplami i wtedy jeden mi powiedzial (siedzialem kolo niego) "kur.wa, ale smierdze potem zajebi.scie" wiec sobie mysle "zaje.biscie ze to ja":P Po jakiejs chwili ta ladniejsza mnie szurcha w plecy i mowi zebym jej cos wytlumaczyl bo wygladam na madrego ;) I chciala o cos zapytac,ale wczesniej opowiedziala dosc konkretna opowiesc o glupich programach na mtv i pol filmu mi opowiedziala jakiegos zanim zapytala o to o co chciala. No i pozniej caly czas z nia gadalem,ta brzydsza czasem sie cos wtracala ale rzadziej,ladniejsza zdominowala. No i gadki typu "Wcale nie jestes taki malutki, jestes wyzszy ode mnie wiec czemu mowia na Ciebie Malutki?" (ja ok 170 cm wzrostu i waze z 46/47 kg wiec jestem chudy) i mowie jej ze pewnie temu ze chudy a ona "drobniutki taki, fajny",jeszcze uslyszalem ze jestem przystojny i ze zaje**scie pachne :) Na dowidzenia zostalem wysciskany i powiedziala ze ma nadzieje ze jeszcze sie bedzie jakas okazja.

Suma sumarum, dziewczyny wypily odrobine wodki wczesniej, mysmy im pomogli z flaszka do konca,ale byly odrobine wstawione, wiec nie wiem czy to efekty fero czy alko, no ale ta ladniejsza byla przez 80% czasu tylko mna zainteresowana, szlugi np mi wpychala do rak zebym od niej wzial, caly czas jakas gadka do mnie.

Wydaje mi sie ze to fero :)

Jeszcze jeden wniosek, potrzebuje albo lepszych perfum albo musze uzywac mniej tego,bo caly wieczor czulem ten pot na sobie, kumpel tez poczul.

Dzisiaj beach party w naszym miejscowym klubiku, wiec bede testowal PHX

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jak masz na sobie za dużo fero, to faktycznie możesz wonieć męskim potem. I powiem Ci jeszcze, że odkąd używam fero, to też sporo dziewczyn żegna się ze mną: "mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy", czasami dodają także "szybko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może miał dużo naturalnych feromonów, czasem zdarzają się takie przypadki :D po jednym razie z BTB to trudno coś powiedzieć. Eksperymentowałe trochę z tym produktem i moim zdaniem jest to najlepszy feromon z kategorii "społeczne", chociaż - oczywiście - na kobiety też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do takiego zachowania ja wytłumaczył bym to inaczej...

po swoim doświadczeniu zauważyłem kilka fajnych sytuacji...

zakładam tak zwane "porządne" wdzianko...

ludzie patrzą na mnie z aprobatą...

małym bądź dużym zachwytem...

sytuacja zmienia się diametralnie po założeniu...

bluzy z kapturem...

bluza już sprana... kolory wypłowiałe... ma swoje lata i nagle...

okazuje się że w szczególności kobiety... na mój widok prężą się... uśmiechają...

robią swoje magiczne zabiegi żeby zwrócić na siebie moją uwagę mimo że nawet czasem muszę je po prostu...

spławić

tak więc w wielkim telegraficznym skrócie... ponad 50% pierwszego wrażenia jakie odbieramy są to bodźce...

wzrokowe...

a jak nieraz inni powtarzali... i ja to powiem... kobiety przyciąga typ niegrzecznego faceta

zresztą chyba nie tylko kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Bardzo dobry feromon.. Ciężko przedawkować go i Zauważyłem, że jak nałożę na siebie 2 krople, to niektóre kobiety w pobliżu zaczynają się inaczej zachowywać... zaczynają co chwilę zerkać na mnie, poprawiają włosy, uśmiechy sprzedawczyń przy kasie... Ale niestety ma zapach podobny do moczu i mimo, że spryskałęm się perfum co jakiś czas mi powiewało tym zapaszkiem, szczególnie jak odwracałem głowę. 4 krople to już za dużo na codzień jak dla mnie - W jakiś tajemniczy sposób zaje**ście zwracam na siebie uwagę :) Ale na spotkania ze płcią przeciwną jak najbardziej :) Moim zdaniem chikara się nie umywa do BTB. Mix btb + phx wymiata w klubach dużo lepiej niż chikara + phx. Z tych trzech (btb, phx, chikara) właśnie btb cenię najwyżej, jest bardzo wszechstronne. Na spotkaniach z dziewczynami 3 krople wprowadzają gorącą i tajemniczą atmosferę... Uważam też w przeciwieństwie do co niektórych, że btb jak najbardziej nadaje się do uwodzenia szczególnie gdy nastawiamy się na poznanie gdzieś nowych dziewczyn. A btb + phx to już jak mamy ten etap za sobą i chcemy szybko podkręcić atmosferę :) Chociaż myślę, że samo btb w nieco większej dawce też nieźle dało by radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
Ciekawe czy to faktycznie działanie feromonów czy raczej takie placebo powodujące że czujesz się pewniej?

 

nie no, jakie tam placebo...

to jest główne pytanie, jakie ludzie zadają sobie przed zakupem feromonów: "czy to nie jest placebo?" I tutaj ciężko kogoś logicznie przekonywać, bo na każdy argument można znaleźć kontrargument. Ale jak zaczynasz stostować feromony i przydarzy Ci się taka konkretna odjechana feromonowa historia, to po prostu będziesz wiedział, że to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności