Skocz do zawartości

PHEROMAX Oxytocin


dunia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka-witam wszystkich feromowiczów.Właśnie zostałem posiadaczem Pheromax Oxytocin i będe chciał sie podzielić wrażeniami-jeśli oczywiście ktoś to będzie chciał czytać .Mam przed sobą flakonik z tym "czymś'-jestem w tym temacie całkowicie nowy,i zielony ,ale przez ostatni tydzień przeczytałem chyba wszystkie wasze wpisy i myśle że troszkę temat zgłębiłem-więc przedchwilką posmarowałem wężykiem nadgarstki,jabłko, za uszami i pod nosem przykryłem perfumami i ruszam w teren-zaczynam od najmniejszej dawki czyli wężyk,chce przetestować i dobrać do siebie odpowiednią dawkę jeśli przez dłuższy czas nie będzie większych efektów zmienię na npa i też przetestuje a w miarę doświadczenia pomyśle o miksach,MAM prośbę do doświadczonych i uzależnionych o wypowiedzi _CZY DOBRZE KOMBINUJE- jutro o 22 następny wpis z tego co sie działo

 

edit

 

A jeszcze dziś napisze bo już wróciłem:a więc tak czuje tylko alkohol,inni czują zapach potu itd,w sklepie bez zmian, w knajpce barmanka która mnie zna od kilku lat na początku normalnie ,gatka,śmiechy-ale miała moment około 30 sek gdzie zapomniała o całym świecie tylko się we mnie wpatrywała hahaha śmiesznie to wyglądało ,wypiłem piwko i wychodząc podszedłem do niej jeszcze pogadać a ona głowa w drugą stronę i rozmawiała ze mną wogóle nie patrząc w moją stronę.humorek miałem ok gadka ok ale miałem strasznie rozpaloną twarz i jeszcze do tej pory czuje ogień na twarzy.Jutro jade w miasto,jestem przedstawicielem handlowym,będe na około 10 sklepach spożywczych,zobaczymy co sie będzie działo,

 

edit

 

I dzień minął bez żadnych emocji,i wrażeń,rano liznąłęm lekko patyczkiem po szyi i tyle bo wydaawało mi sie że wcześniejsza dawka była za mocna i zero efektów,kompletnie nic,może jeszcze za mocne cholerstwo bo ubrałem to samo wdzianko co dzień wcześniej-no nie wiem jutro zmiana ubrania na nowe i jeszcze spróbuje tą najmniejszą dawke czyli lekko patyczkiem jeśli nic to od pojutrza ire w góre czyli pół psiknięcia,później całe i zobaczymy co sie będzie działo

 

edit

 

No i jak narazie cisz i spokój , nie moge narazie wyczaić jak to cholerskwo jest mocne wczoraj byłem bez phx,zaraz aplikuje sobie dawke -jeszcze raz spróbuje tylko wężykiem po szyi i troche pod nos i ruszam do pracy wieczorem balety więc jutro następna relacja

 

edit

 

Miały być balety ale zostały przełożone-ale od początku -rano na czyściutką skóre 2 przetarcia wężykiem 1 na lewą stronę 2 na prawą roztarłem na nadgarstki ,świeże ubranko i do pracy -efekt dalej mizerny,choć na jednym sklepie zauważalny czyli panna kilka dziwnych spojrzeń w moją stronę kręcenie włosami itp ale jak na 8 godz wśród kobiet no to lichutko,mam wrażenie że to dalej jest strasznie mocne,zabiore fiolke jutro do pracy ,zaczne od początku ale od połowy wężyka być może tyle mi wystarczy jeśli nie to na następny dzień akcjia -pół psiknięcia i zobaczymy

 

Edytuj swoje posty! traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuj dalej . pamiętaj ,że fero nie działają na wszystkich ludzi . Podobno kobiety w ciązy i w dni płodne są wyczulone na fero :) . Klub to dobre miejsce pod warunkiem ,że nie jest mocno klimatyzowany . Jak bedziesz otoczony wianuszkiem dziewczyn jak ja podczas tańca to będziesz miał dowód , że działa :) testuj i dobieraj dawkę :D

 

PZDR

 

Staraj się nie mysleć o fero , że masz na sobie . Traktuj to jak codzienną czynność np mycie zębów . Kiedy wycjodzisz to nie zastanawiasz sie czy dobrze umyłeś zęby . z fero tez tak rób . Nałoż i rób swoje efekty przychodzą nie spodziewanie i są subtelne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miketg84 -to wiem testować i testować,ja sie nie napalam i cały czas szukam i narazie cisza,mam teraz 2 super imprezy-sobota,niedziela i walcze z analizą -i nie wiem ile to jest maźnięcie wężykiem a jedna kropla po przechyleniu fiolki==co jest większe?-nie chce przesadzić bo i bez phx będzie dobrze więc sobie odpuszcze i postaram się doczytać =wężyk to więcej czy mniej od przechylenia fiolki/czyli kropli/

 

edit

 

Poszukiwanie dawki trwanadal-dziś wężyk i dalej nie wyczaiłem czy to dużo czy mało jutro mam umówioną kawe i panną którą wczoraj poznałem i teraz nie wiem czy nie zaryzykować większej dawki np:1 przechylenie fiolki albo 2 no kurde sam nie wiem będe kombinował przed spotkaniem.

 

edit

 

No i wybrałem sie na spotkanie-zaryzykowałem 2 przechylenia fiolki /podobno jest to 1 kropla/i efekt taki nijaki,ali pozytyw ani negatyw-spróbuje teraz 3 przechylenia hehe

 

edit

 

No i dalej cisza te 3 przechylenia nie zrobiły na nikim wrażenia ,chyba jutro zastosuje 1 psiknięcie i może przynajmniej wyczuje górną granice heheh

 

połączone posty by traq używaj przycisku ZMIEŃ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności