Skocz do zawartości

Chikara na sprzedaż


classy

Rekomendowane odpowiedzi

Chikara na sprzedaż, prawie nówka, brak jakieś 1 ml, zużycie praktycznie zerowe. Piszcie PW.

 

edit

 

Chikara to moim zdaniem najlepsze feromony, najsilniejsze stężenie, wzbudza zainteresowanie i nie odstrasza tak kobiet, wystarczy jedno psiknięcie i jesteś gotowy do wyjścia. Sprzedaje z powodów osobistych. Okazja kupić taniej! Feromony są ze sklepu. Cena nie jest wygórowana.

 

edit

 

 

Oryginał! Tanio. Taka okazja się może nie powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cena 170, masz propozycję napisz!

 

Coś nikt nie jest zainteresowany.

 

Czemu sprzedaję?

 

Bo nie potrzebuję już feromonów, już nie używam takich środków, po prostu nie potrzebuję.

 

Czy to jakaś lipa?

 

Feromony są z tego sklepu, oryginalne!!!!!!! Zużyte jakieś 1ml. Niemożliwe jest rozkręcenie buteleczki, dolanie czegoś i zamknięcie jej, bez użycia maszyn, które ją zamknęły - jak sobie wyobrażacie robić to w warunkach domowych? Niemożliwe!

 

Feromony Chikara nie działają, to dlatego sprzedaje?

 

Już to pisałem, i nie pisze tego ze względu na to, że akurat mam Chikara. To są najlepsze feromony w tym sklepie. Pheromax można sobie wsadzić do t... Próbowałem wszystkich. Chikara ma największe stężenie ze wszystkich feromonów, jakieś ponad 0,65, gdzie NPA ma tylko 0,4 a Pheromax 0,37. Są najbardziej zaawansowane, maja 7 różnych feromonów, zaś lipny Pheromax tylko 3. Chikara działa, poszedłem na spotkanie z pewną Panią ostatnio, no i co? Działają. Tylko jak sobie wyobrażasz, że dziewczyna ma wskoczyć ci na krocze, po samych tylko feromonach to się myślisz, coś takiego nie istnieje! Kobieta mimo feromonów musi cie lubić, musisz z nią pogadać, nawiązać kontakt. Próbuj sobie wszystkich feromonów jakich chcesz, coś takiego nie istnieje. Feromony wzbudzają zainteresowanie lub podkręcają atmosferę. Przy dużej dawce BTB byłem odbierany jak zboczeniec, a przy Chikara byłą fajna rozmowa którą mogłem pociągnąć w innym kierunku, bardziej osobistym i erotycznym. Pheromax w ogóle nie zdał egzaminu. BTB i NPA musiałem naprawdę dużo wylać na siebie. Chikara - 1 lub 2 psiknięcia i jestem git. Moim zdaniem i użytkowników w USA, skąd pochodzą te i wiele innych feromonów, gdzie zaczęła się sprzedaż sztucznie otrzymywanych feromonów, Chikara jest w ścisłej czołówce, przyrównywana do najlepszych, sprawdźcie sobie. Pheromax to produkt w ogóle nie uwzględniany. Jestem zdziwiony, tą głupią popularności na tym forum i rzekomym super działaniem. To tylko reklama, bo to pierwsze i najłatwiej dostępne feromony w początkowym okresie działania tego sklepu (z koszty transportu z Niemiec są tańsze i łatwiej ściagać). Później się rozkręcili i sprowadzali z USA, Afryka (NPA). Chikara plus NPA to jeszcze do niedawna najlepszy mix jaki istniał aż wyszły inne produkty silne i bardzo dobrze działające. Ponoć dzisiaj Nr 1 jest Wolf Pheromones, ale zaraz gdzieś tam w czołówce bardzo popularna jest Chikara, nie bez przyczyny. Dobra to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności