Skocz do zawartości

NPA na pewność siebie


endrju

Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczekiwania co do tego feromonu dotyczą przede wszystkim wpływu na mnie samego; zwiększenia pewności siebie, przebojowości, uczucia bycia samcem alfa, innymi słowy tego wszystkiego co obiecuje producent.

 

Oczywiście wpływ na kobiety też jest dla mnie ważny, ale nie pierwszoplanowy. Wiadomo, że kwestia oddziaływania na innych jest bardziej subtelna i nie zawsze łatwa od razu do zaobserwowania, a poza tym na pewno zależna od wielu czynników. Natomiast wpływ na własne samopoczucie powinien być wyraźny do zauważenia.

 

I tu niestety na razie brak efektów... używam NPA od wczoraj i próbuję różnych dawek: od zaledwie nawilżenia palca i delikatnym potarcia pod nosem aż po całą kroplę pod nos. Bez względu na dawkę nie czuję żadnego wpływu ani pozytywnego ani negatywnego.

NPA nie ma też żadnego zapachu poza lekką wonią alkoholu. Natomiast nie ma żadnego smrodu, który musiałbym maskować perfumami. Dałem do powąchania matce i też nic nie poczuła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Ty z mamą nic nie czujecie, nie znaczy że inni też nie poczują. Próbuj dalej, ale jeśli przy pierwszym użyciu nie było "boooooom" to raczej już na Ciebie nie zadziałają, więc pozostaje Ci obserwować innych.

 

Ale kolejna sprawa, masz od wczoraj i próbowałeś już różnych dawek? Pewnie przedawkowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dam Ci dobrą rade daj sobie jakis tydzien na testowanie minimalnej dawki, daj na palec minimum jakie mozesz i daj pod nos, ja to mowie tak jesli pewna ilosc jest poł kropli to staraj sie dać znacznie mniej czyli 1/4 kropli. moim zdaniem npa ma taki dozownik ze nie da sie nałozyc 0,5 kropli zawsze wyleci więcej ja jak chce minimalną dawke NPA to uzywam patyczka z probki pheromax. NPa jest bardzo mocne i nie ma sensu dawac wiecej bo zawsze przedawkujesz. Uwazam ze producent zaleca jako minimalną dawke 0,5 poniewaz troche dziwnie by było zeby pisał zacznij od 1/4 czy od 1/5 kropli i to przy takim dozowniku. zycze powodzenia.

Feromony nie są dla ludzi kąpanych w gorącej wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potestuj z NPA, bo warto. Na mnie zadziałał od razu. Odczułem jego wpływ zarówno na sobie samym, jak i na innych. Wydaje mi się też, że NPA ma największe znaczenie w kontaktach z innymi facetami: ilekroć nakładam go na siebie, odbieram od mężczyzn pełen szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności