Skocz do zawartości

feromony vs natural


akamanah

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm...... od czego tu zacznę

 

KIM JESTEM ????? jestem człowiekiem co interesuje się uwodzeniem od ponad 3 lat ....

 

o feromonach dowiedziałem sie jakieś 2 lata temu nie wchodziłem bo byłem sceptycznie nastawiony jednak kiedyś wykryłem u kolegi w torbie PHEROMAX pytałem sie czy to działa itp.(był zdziwiony że wiem co to jest i do czego służy) powiedział mi że widział efekty itp.

zacząłem czytać tony materiałów na temat feromonów na 10 komentarzy było 4 negatywów...

 

kupiłem KAŻDY rodzaj feromonów z strony feromony.pl alchemy phx i resztę....

 

co stwierdziłem????? nie działają!!!!!! może sie mylę ale ja nie wypatrzyłem zmian a to że uwodzenie jest moją pasją wiec normalne jest że obserwuje ruchy kobiety po użyciu fero i bez nich 0 ZMIAN i tyle ....

 

jedyny plus feromonów jest to że nakładając je zwiększasz sobie pewność siebie ale po co komu fałszywe przekonanie pewności siebie???

 

kurde przecież można mieć PRAWDZIWĄ pewność siebie????

chłopaki chcecie magiczna pigułkę na podryw ????

wychodźcie dziennie na miasto i zagadajcie do 4 lasek a po miesiącu już ŻADNE FEROMONY nie będą ci potrzebne uwierz mi!!!!!!!! polecam ebook (uwodzić uwodzicielki )

 

każdy trener uwodzenia w Polsce któremu nie zapłacono za reklamę tego twierdzi że feromony to szajs i tyle

 

wiec tu apel do wszystkich chłopaków nie nabijajcie im kaps tylko uwierzcie w siebie

 

 

tak na marginesie zadziwiające jest to że WIELE ludzi poszukuje magicznych pigułek np. na podryw na schudniecie i wiele innych aspektów życia a tak naprawde nie zdaja sobie sprawy że lekarstwo na ich problemy znajduje sie w nich samych :)

 

feromony są jak sterydy dopóki bierzesz jesteś silny (psychicznie)!!!!!jeśli zaś przestaniesz wracasz do punktu wyjścia i tu zatacza sie błędne koło....

 

 

wielu z was mnie pojedzie a wielu z was bedzie wiedziało o co tu tak naprawdę chodzi osoba zajmująca sie uwodzeniem 2 miesiące nie jest w stanie tego pojąc gdy zaś posiedzisz w społeczności rok dwa zrozumiesz wszystko....

 

 

pozdrawiam wszystkich:

DARK ANGEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feromony są jak sterydy dopóki bierzesz jesteś silny (psychicznie)!!!!!jeśli zaś przestaniesz wracasz do punktu wyjścia i tu zatacza sie błędne koło....

Ile ich używasz, żeby wysnuwać takie wnioski? Ja używałem fero regularnie jakiś rok temu, może trochę ponad. Teraz nie czuje takiej potrzeby, a moja pewność siebie nie uległa spadkowi.

 

Z resztą się zgadzam po części, ale generalnie nie masz racji. Fero działają. Wiem to z autopsji i dużo ludzi to potwierdzi.

 

Są osoby, na które fero nie działają. Są też osoby, które twierdzą że efektów nie widzą. Najlepiej przekonać się samemu, kasy się przecież nie ryzykuje, bo w każdej chwili można oddać i dostać pełen zwrot.

 

Jeśli nie działało to odeślij, masz gwarancję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem ci panie traq na twojego posta

 

pytasz ile ich używałem żeby wyciągnąć wnioski ?????

używałem ich aż do wykończenia zapasów każde mieszałem eksperymentowałem zwiększałem dawki zmniejszałem je APLIKOWAŁEM

na każdy sposób wiedziałem że potrzeba cierpliwości bo i w uwodzeniu kobiet ona jest potrzebna .....

 

kiedy się skończyła moja cierpliwość ???? w dniu kiedy aplikowałem ostatni raz feromony bo już wyczerpałem je .....

 

dla dopełnienia moich słów

 

mam 2 BARDZO zakompleksionych uczniów

i testowałem na nich feromony ......

 

to był piątek dałem mojemu koledze feromony o 6 RANO powiedzeniem mu na jakiej podstawie działają i przed praca je zapikował ......

 

OKŁAMAŁEM GO W JEDNYM powiedziałem mu że działają one na skórze 24 h od zapikowania a działają 6 h max.... o 14 w pracy brał prysznic zapewne zmyl wszystko do 0

 

była 23 pojechaliśmy na dyskotekę był tak podniecony że ma na sobie feromony że podszedł do 10 kobiet i zagadał i prowadził rozmowę bez żadnego problemu

a przedtem nawet nie potrafił zapytać pięknej kobiety o godzinę...

 

po dyskotece kolega powiedział lukasz jesteś świetny feromony działają dziękował mi chyba z 30 min.....

poczekałem az sie uspokoi i powiedziałem mu ze okłamałem go że feromony działają 24 h bo działają tylko 6 h czyli teoretycznie o 14 juz nic nie było ...

 

pokazałem mu ulotkę fero i sam się przekonał ze działają tylko 6 h i na dodatek aplikowałem te najsłabsze alchemy ....

 

tego dnia

powiedziałem mu to nie feromony poderwały te 10 kobiet po prostu uwierzyłeś w siebie......

 

 

twierdzisz ze twoja pewność siebie nie zmalała ?????

 

to podejdź do naprawdę sexownej kobiety

i powiedz "cześć przechodziłem obok ciebie i zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie chciałbym cie poznać " nie owijaj w bawełnę idz z naprawdę szczerym otwarciem do kobiety idź bez fero...

 

podejdź do 10 naprawdę pięknych lasek z takim otwarciem

8 na 10 cie oleje i co zrobisz????? powiesz sobie że nie miałeś feromonów i temu cie olała....... przełknij gorzką prawdę to nie brak feromonów tylko brak doświadczenia

 

tak na marginesie zadziwiające jest to ze jak mój uczeń miał tego dnia na sobie feromony kobieta podeszła do niego i zapytała się czy jechał już autobus 52 .... podniecił się nie bywałe Bo stwierdził ze jak by nie fero to by ona nawet nie podeszła uśmiałem się naprawdę ...

 

to samo dotyczy forumowiczów wystarczy ze kobieta sie do niego uśmiechnie z końca autobusów juz myśli ze to zasługa feromonów

a nawet nie pomyśli ze zwyczajnie normalnie wpadł jej w oko

NO ALE TO NA MARGINESIE

 

juz tu nie bede pisał bo nie czuje takiej potrzeby myślę ze te 2 wiadomości starcza aby nawrócić i zachęcić innych do działania i wiary w własne siły i własną pewność siebie

ten post to zapowiedź zapowiedzi odpowiedzi

 

życzę ci kolego jak najlepiej

 

:wink:

DARK ANGEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że fero siedzi na skórze tylko 6h to według mnie nie prawda. Znacznie dłużej da się je wyczuć, dlatego trzeba szorować miejsce aplikacji przed kolejnym użyciem.

 

Tak czy siak faktem jest, że NPA dodają pewności siebie. Testowałem na sobie.

 

twierdzisz ze twoja pewność siebie nie zmalała ?????

 

to podejdź do naprawdę sexownej kobiety

i powiedz "cześć przechodziłem obok ciebie i zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie chciałbym cie poznać " nie owijaj w bawełnę idz z naprawdę szczerym otwarciem do kobiety idź bez fero...

Nie napisałem, że moja pewność siebie PRZED stosowaniem fero lub w trakcie byłaby mi w stanie pozwolić na coś takiego. Tu chodzi o mój psychiczny komfort w przeróżnych sytuacjach. NPA działało na mnie tak, że dawało ukojenie... uczucie stresu i obawy znikały momentalnie. To jest dla mnie pewność siebie, a nie to do ile osób podejdę i co im powiem.

 

Gdy moja pewność siebie jest duża zazwyczaj nie trafiam na kobietę piękną na tyle, żeby wzbudzić moje zainteresowanie ;) Nie no żarcik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zaskakują coraz bardziej kuriozalne tematy poruszane na tym ferum.

 

Ciągle pojawiają się osoby, które mówią "to nie działa", "szajs", "pic na wodę".

 

No, dobra, jest to wolność myśli, wolność słowa i wolność poglądów i nie zamierzam tego krytykować. Nie lubię się kłócić, jestem niekonfliktowy. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje :D

 

Ja osobiście jestem wieloletnim zaawansowanym użytkownikiem i mam akurat chwilę czasu, więc wystawię tutaj po prostu swoje "świadectwo", aby pokazać jak to wygląda u mnie, a potencjalni użytkownicy będą mieli wybór: uwierzyć lub nie.

 

 

Zacząłem używać feromonów, ponieważ szukałem czegoś, co pomoże mi umiejętnie komunikować się z kobietami.

Dziewczyny zachowywały się w stosunku do mnie kompletnie bezzasadnie i nieadekwatnie do sytuacji, w związku z tym starałem się to zrozumieć.

 

Nie uważam się za uwodziciela, ale od trzech lat siedzę w tej tematyce. Czytałem poradnik BadBoya, Dawida X, czytałem "Grę" Neilla Straussa, oglądałem wykłady Mystery'ego - wiem o uwodzeniu dużo.

 

Poza tym zawsze uchodziłem za człowieka przystojnego i eleganckiego - wszyscy mi to mówili. Nie chodzi o to, żebym miał się tutaj przechwalać czy wywyższać, ale po prostu mam bardzo dobre zdanie o sobie i swoim wyglądzie. Jestem wysoki, dobrze zbudowany, noszę markowe ciuchy itd.

Problem było dla mnie natomiast to, że będąc taki "ładny" nie czułem się "atrakcyjny". Poznawałem dziewczyny, a im zwisał mój wygląd czy osobowość. Jak się spodobałem jakiejś, to szybko się zniechęcała do mnie.

 

Attraction oznacza PRZYCIĄGANIE, podczas, gdy ja byłem ODPYCHAJĄCY. A więc wedle opinii wielu ludzi byłem miły, ładny, inteligentny, bla bla bla, a ja i tak nie wierzyłem w siebie.

 

Streszczę się w kilku najważniejszych punktach:

 

-> zacząłem używać najlżejszych fero typu Perception

-> z początku nie zauważyłem wielkich zmian

-> z czasem zauważyłem nieoczekiwaną zmianę samopoczucia na lepsze: świetne samopoczucie, chęć do śmiechu, zabawy, zwiększone libido i wpływanie na zmianę nastroju u innych ludzi

 

-> zacząłem kupować mocniejsze feromony: PHX, BTB, Chikara, Perfect Ten i za każdym razem widziałem większe zaangażowanie osób rozmawiających ze mną;

 

-> stosowałem mixy; bardzo często wpadałem w nadmierną wesołość i euforię, bardzo dużo się uśmiechałem;

 

-> pracowałem nad sobą, nad swoim charakterem, a fero mi pomagało

 

-> poznałem mnóstwo dziewcząt w różnym wieku

 

-> rozbawiam ludzi do łez, ile razy mam coś na sobie i zaczynam nawijać

 

-> odkładałem czasem fero na kilka tygodni i miałem trochę mniej energii, nie byłem już tak często zauważany, dużo rzadziej miałem ochotę na seks, mniej się uśmiechałem, ale jakoś dało się żyć :wink:

 

Napiszę jeszcze kilka zdań:

 

-> Uważam, że firma sprzedająca fero nie kłamie.

 

-> Sądzę, że te substancje rzeczywiście zmieniają moje samopoczucie i samopoczucie ludzi wokół mnie, ponieważ z nimi byłem uczestnikiem wielu wspaniałych przygód, których moim zdaniem nie przeżyłbym bez nich, a na pewno nie na tak wysokim poziomie.

 

-> Jestem zdania, że to jest niemożliwe, że tyle tysięcy razy, ile używałem różnych produktów feromonowych mogła zadziałać moja własna autosugestia.

 

Jak dla mnie, to feromony są jakimś unikalnym zjawiskiem chemicznym, które wywołuje pewne reakcje.

 

Podam przykład, może głupi, ale zawsze, to jakiś przykład: KAWA - gdy wypiję filiżankę mocnej kawy, to: serce szybciej mi bije, na pewien okres czasu zmęczenie mi przechodzi i odechciewa mi się spać.

 

Fero, to oczywiście coś zupełnie innego niż ciecz do spożywania, ale u mnie jest tak, w tej chwili: PHY OXY - psikam się rano, jedna dawka, po minucie jestem dużo weselszy, mam więcej energii, mam ochotę biegać, tańczyć, bawić się i śmiać, czuję się jak zakochany nastolatek, ludzie patrzą na mnie dłużej niż 3 sekundy, dziewczyny także, ludzie więcej się przy mnie uśmiechają, każda dziewczyna, z jaką zaczynam rozmowę jest mi bardzo przychylna, jestem też odprężony.

 

BTB = po użyciu jednej kropli - wesołość, gadatliwość, otwartość, rozmowność, zarówno u mnie, jak i u innych.

 

 

Przykładów mogę mnożyć. Opisałem wiele historii mojego użycia feromonów, więc odsyłam do lektury. Mogę mówić/pisać na temat feromonów całymi godzinami, ponieważ zdobyłem na ten temat rzetelną wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne. Uwodzenie też przychodzi mi o niebo łatwiej niż np. 3 lata temu.

 

Nie zamierzam tutaj pisać także o moich problemach i o sobie samym, bo nie to jest tematem mojego postu. Nie chcę też fero reklamować czy polecać. Po prostu poczułem potrzebę podzielenia się tym, co ja wiem, co czuję i co myślę.

 

 

akamanah - mam szacunek do tego, co robisz. Wbrew obiegowym opiniom, które mówią, że uwodzenie to "oszukiwanie, okłamywanie, bycie narcystą i egoistą" ja uważam, że uwodziciele są potrzebni. Chociażby po to, aby budzić męską siłę u zakompleksionych chłopców. Ja działam według myśli Dawida deAngelo: "Uwodzenie sugeruje podstęp (...) Ja tego nie uczę (...) Dla mnie sztuka uwodzenia, to proces doskonalenia się do momentu, aż mężczyzna zaczyna przyciągać kobiety niczym magnes".

 

Natomiast jest mi strasznie przykro, że, jak sam napisałeś, wykorzystałeś mnóstwo feromonów, cierpliwie testowałeś i niczego nie zauważyłeś. Naprawdę nie potrafię tego wyjaśnić. Ja pragnę życzyć wszystkim ludziom, aby poczuli to, co ja pod wpływem feromonów, zresztą ludzie, których spotykam SĄ POD WPŁYWEM, chociaż o tym nie wiedzą.

Mam tylko pewne przypuszczenia, dlaczego u Ciebie nie działały:

 

a) może jesteś na tyle rozrywkowy, pewny siebie i czarujący, że nie zauważyłeś różnicy?

 

b) może jesteś jednym z jakichś nietypowych ludzi, na których feromony w jakiś dziwny sposób nie oddziałują? Przypominam, że feromony nie są wyczuwalne węchem! Tylko są to lotne cząsteczki odbierane przez narząd VNO w nosie, który łączy się z mózgiem - w którym zresztą następuje swoista reakcja chemiczna, polegająca m. in. na tym, że wydzielane są hormony odpowiedzialne za dobry nastrój. Może masz jakiś zanik VNO? (Nie wiem, czy biolodzy się ze mnie teraz nie śmieją :P)

 

Nie mam więcej pomysłów niestety.

 

Taka sytuacja, w której ktoś używa fero dłuższy czas i nie widzi zmian na lepsze jest jak dla mnie tak samo szokująca, jakby ktoś wypił wiele filiżanek kawy i nie był pobudzony oraz miał normalne tętno.

 

 

U mnie i u jednego mojego znajomego, któremu poleciłem feromony pojawiły się wszystkie te pozytywne efekty, które wypisałem na początku tego postu.

 

Feromony na mnie działają i to bardzo dobrze.

 

Są moją pasją i bardzo mi się podobają.

 

Posiadam wiele zażyłych znajomości ze wspaniałymi dziewczętami, a wspomnienia z nimi mam bardzo piękne.

 

Szkoda, że inni nie czują tego, co ja, bo świat naprawdę byłby lepszy.

 

Akamanahu, nie używaj feromonów, wierz w siebie, jeśli to Ci wystarczy, pomyśl, ile kasy dzięki temu oszczędzisz! :wink:

 

Zgadzam się, że bez feromonów można także skutecznie podrywać. Zakładam, że Mystery lub Style ich nie używali :D

 

 

Dygresja: pisząc tego posta miałem na sobie PHX OXY + RM.

 

Poznałem dzisiaj trzy śliczne studentki. Same mnie zagadały. Rozbawiłem je do łez. Liczę, że te znajomości zaowocują

 

:wink:

 

Pozdrawiam wszystkich używających i nieużywających.

 

Sorry, że piszę cholernie dużo, ale fero to moja pasja i krótko pisać o nich nie potrafię.

 

 

Dziękuję tym, którzy wytrwali do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Tak jak Faisca777 trochę w tym ''siedzę'' i o fero mógłbym gadać godzinami i tak naprawdę nie wyczerpałbym tematu nawet w połowie... Na forum natknąłem się niedawno i co zdziwiło mnie nie brakuje tu negatywnych wypowiedzi dotyczących feromonów. Może od razu przejdę do rzeczy i powiem jak feromony wpłynęły na mnie i moje życie. Po feromonach jestem naprawdę pewny siebie, czuję się jak prawdziwy samiec alfa. Nie mam problemów z kobietami i przy podrywaniu wiem że mam ten dodatkowy atut który odróżnia mnie od innych adoratorów ;) Poza tym fero nie służą tylko podrywaniu,pomagają w pracy i na co dzień w nawiązywaniu kontaktów z innymi. Nie sądzę że to jest ''jedna z magiczny pigułek na lepsze życie''... A nawet jeśli to grunt że ta pigułka działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - celna uwaga.

 

W ogóle po zastanowieniu użytkownik akamanah wydaje mi się bardzo podejrzany.

 

Wszystko, co on napisał zdaje mi się bardzo nierzeczywiste.

 

Nie mam teraz ochoty szczegółowo komentować jego opowieści (już to zrobiłem), ale podchodzą one pod jakąś tandetną prowokację.

 

Nie rozumiem tylko po co mu to było i jaki miał cel? :o

 

Niestety nic nowego od niego się nie dowiemy, ponieważ jak sam zapowiadał - już więcej nie będzie pisać na ferum :wink:

 

To może i dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może szanowny autor nie miał szczęścia, albo raczej miał pecha. Ja posiadam tyle pozytywnych doświadczeń z fero oraz relacji zadowolonych osób, że mogę napisać z całą pewnością: FEROMONY DZIAŁAJĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może szanowny autor nie miał szczęścia, albo raczej miał pecha. Ja posiadam tyle pozytywnych doświadczeń z fero oraz relacji zadowolonych osób, że mogę napisać z całą pewnością: FEROMONY DZIAŁAJĄ.

 

Ja się pod tym podpisuje palcami u stóp oraz u rąk i nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności