Skocz do zawartości

pamiętnik PHX


femme-fatale

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolilam sobie powielić część wczesniejszego postu, celem załozenia pamiętnika - nie chcialam aby moje spostrzezenia gdzies tam się rozmyły w roznych watkach - tak więc bede pisać TU

 

Moje obserwacje po 1 aplikacji:

chłopak siedzący obok na krześle - kilkakrotnie wychodził w trakcie trwania wykładu (bardzo dziwnie to wygladało) przebierał nogami jak z ADHD cały czas na mnie spoglądał i się (nie uśmiechał) tylko szczerzył jak koń

inni mężczyzni zracali się cześciej do mnie osobiście w trakcie ogolnej dyskusji, był tez taki co unikał mojego wzroku jak diabeł wody świeconej (wyraznie bylo widac ze sie na to wysila) a czerwony byl jak burak i jedna panienka z naprzeciwka się na mnie wgapiała nachalnie jak w idola

 

Moze to nie PHX tylko ja taka ładna :D :D :D

a może za duża dawka ? (1/5 czy tam 1/6)

 

moim zdaniem nic szczynami nie smierdzi jedynie piżmo, ale akurat w moich perfumach on wystepuje ( PHX dodal im tylko cięzkości)

tak i jest lekkie uczucie gorąca

 

Co do mojej połówki - bez zmian, żadnej ochoty na sex czy coś (zmeczenie) ale milszy o tyle, że z wlasnej inicjatywy kolację zrobil ... fuck - nie wiem czy to przypadek czy co...

:D:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dzień - wizyta lekarska

 

lekarz płci męskiej (nie ginekolog na szczeście :D:D ) lampił się mnie, aż musialam uciekać wzrokiem, nie tylko w oczy ale i nachalnie na moj biust :oops::roll: bardzo niezreczna sytuacja

nie zebym do lekarza się ubrała w PHX ale to bylo po pracy więc siła rzeczy zapomnialam o tym drobnym fakcie i nie szorowałam skory mydlem hehehe

 

na koniec wizyty wyszedl zza biurka i podał mi rękę na do widzenia :shock:

chyba 1 raz w zyciu, no ale ...

moze to ten obcisły golf nie wiem sama - akurat to bylo srednio ekscytujące przezycie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopak siedzący obok na krześle - kilkakrotnie wychodził w trakcie trwania wykładu (bardzo dziwnie to wygladało) przebierał nogami jak z ADHD cały czas na mnie spoglądał i się (nie uśmiechał) tylko szczerzył jak koń

Wybacz że wcinam się w posty ale obstawiam że facet miał rozwolnienie i bał się że ktoś się połapie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ciąg dalszy

 

PHX przy próbce było inaczej niż przy psiknięciu z aplikatora :roll:

Zauważałam spojrzenia, więcej czułości i dotyków dość subtelne nie tam, że zaraz sprośne teksty :wink: z buteleczki mam niby identyczny piżmowy zapach ale może nie potrzebnie łączyłam z BTB - jestem jeszcze początkująca w tej dziedzinie i nie używam fero codziennie tylko wtedy kiedy mam CEL :D

 

Samo nie łączone PHX daje jakieś subtelne oznaki zainteresowania - inne niż na co dzień, z cudem się nie spotkałam ale uważam ze są na plus ...

 

dalej BTB +NPA - pierwsze zastosowanie hmm pies mnie najsampierw obszczekał jak intruza :? , ale zapewne to wina alkoholu :D zawartego w butelkach, ciężko mi się aplikuje bo przytykam palcem a mam wrażenie ze dużo wylatuje - stosowałam po jednym przechyleniu na palec i starczyło za uszy i na szyje i pod nos

wrażenia średnie że tak powiem :

koleżanka była mila i rozgdana, przy stoliku oglądali się za mną jacyś starzy faceci albo tzw "pasztety" - no a moj partner byl bardzo nie mily wrogi i jeszcze uwazal ze to moja wina bo to niby ja jestem taka wredna!!!! no wiecie co?!

 

bede pisac po kazdej aplikacji, sporo tego mam wiec z pol roku badz rok sie zejdzie z testami :lol:

 

no i NPA istotnie zalatuje potem ale pokryte CK eternity moment - sa jakby slodsze i milo mi poachnialo, sama sie wąchalam wciąż :D

 

a to oszolomienie o ktorym piszecie po otwarciu butli to po prostu opary alko ktore robia swoje ;)

 

zapraszam do dyskusji ................. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd.....

Samo PHX nie wbudza jakiegoś mega pożadania w moim facecie, istotnie wiecej dotykania i czulosci, spojrzenia w dekolt i rozmarzone usmiechy

 

mam nadzieje ze sobie tego nie wmawiam, ale testuje wciąż haha

 

PHX z BTB daje podobny efekt na moim facecie, objecia, wiecej milych slow - ale nic co by trzeslo ziemią :P

 

samo BTB - nie dało mi przewagi i nie zalatwilam nic z korzyscia dla siebie w urzedzie, tak jak zamierzalam :))) a bardzo liczylam na jego pomoc, no nic to poczatki

 

NPA uzylam 2 razy bo mam jakies obiekcje co do niego, czuje sie w nim poirytowana a posrod kobiet nie ma sensu testowac, znow moj facet jakos nieprzychylnie na niego zareagowal - chociaz moze to zbieg okolicznosci, coz poki co nie mam OKAZJI KU TESTOM na samcach, same baby wszedzie :/

 

 

no i czuje coraz bardziej zapach potu, idzie tona perfum :)

czasami mam wrazenie ze to PLACEBO, mysle sobie ze usmiecham sie ja to i ludzie takze, mila jestem ja to i ludzie tez.............

ale to takie moje rozne przemyslenia na + i na - testuje dosc krotko i nie codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pheromax działa w 100 procentach Już stosuje to fero 2 lata i odpukać nigdy się nie na nim nie zawiodłem :) Na początku mojej przygody z pheromaxem za bardzo się spinałem i odrazu chciałem żeby były widoczne efekty. Cały czas myślałem o tym żę mam na sobie fero I TO BYŁ BŁĄD Z MOJEJ STRONY :) Zacząłem aplikować rano odpowiednią dla mnie dawke fero i zapominałem o tym że mam je na sobie :) Muszę Wam powiedzieć że efekty jakie uzyskałem przeszły moje najśmielsze oczekiwania :) Ludzie poprostu zaczęli mnie postrzegać inaczej tzn bardziej pozytywnie Bardzo dobrze czułem się w pracy Nawet szef był dla mnie milszy niż zwykle :) Nie wspomne już o płci pięknej od której poprostu nie mogłem się odpędzić hiih:):):) Koleżanki były bardziej otwarte w stosunku do mojej osoby, częściej się uśmiechały pomagały mi zupełnie bezintereswnie co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza heh:) Do pracy dojeżdżam I od momentu kiedy zacząłem stosować pheromax, zauważylem zmiane :) Pewnego razu, gdy jechałem rano do pracy usiadłem wygodnie w pociągu i zacząłem czytać gazete Po chwili zauwazyłem że kobieta która siedziała dwa rzędy dalej niż ja wstała i zapytała mnie czy to miejsce obok mnie jest wolne :)) Nie bęe się nad tym rozwodził:) Podsumuje to w ten sposób że już tej swojej gazetki nie czytałem :)) A ta dziewczyna co się przysiadła do mnie od 2 miesięy jest moją żoną :) Takze możecie się domyślić że wtedy fero bardzo mi ponmogło :))) Jak jeszzce znajde chwilkę to chęnie coś napisze :) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Krakowie popsikałem się PHX niecała kropelka i efekty były takie że najpierw mi uszy pozatykało jak bym leciał odrzutowcem i miałem cały czas gadke jak po jakimś redbulu tylko bez wkkurwienia jak po npa, no i chodziłem po klubach i jakiejś szczególnej reakcji u płci przeciwnej nie zauważałem, być może mało na siebie zaaplikowałem i mogło się ulotnić, w ulotce pisze że do 2 godzin trzyma, potem posmarowałem się roztworem BTB z perfumami przygotowanym na tę okazje (3 duże krople btb na 0,7 ml słabych prefum lacoste challenge), tak kilka razy średnio co 2 godziny , od razu mi się humorek poprawił, w klubach niby nic laski jakoś bardzo nie wykazywały zainteresowania, ale dziwna rzecz, w każdym klubie gdy tylko wychodziłem na parkiet/ tanczyłem sobie zwykle na uboczu, za kazdym razem zlatywały się jakieś dziewczyny tancząc do mnie skierowane tyłkiem, nic z tym nie robiłem oczywiscie bo w tancu jestem drętwy jak miotła hehehehe i nie wiem czy to przypadek ale dzisiaj znowu na klatce schodowej jak siedzieliśmy z kolezanka i kolegami i ktoś przechodził albo robił sie tłok to kolezanka wchodziła na mnie tyłkiem hehehe, dziwne... :? no i była ze mną bardzo rozmowna mimo że jej prawie wogóle nie znam ma męża i dziecko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klubach niby nic laski jakoś bardzo nie wykazywały zainteresowania, ale dziwna rzecz, w każdym klubie gdy tylko wychodziłem na parkiet/ tanczyłem sobie zwykle na uboczu, za kazdym razem zlatywały się jakieś dziewczyny tancząc do mnie skierowane tyłkiem, :

 

 

na pewno chciały ci w ten sposób pokazać ze fero na nie wogole nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności