Skocz do zawartości

Powrót do FEROMONÓW??? pomóżcie...


bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam już za sobą testowanie feromonów... pierwszy raz kupiłem The Edge, używałem go pół roku i nie zauważyłem żadnych efektów... totalnie NIC! Wiec, skorzystałem z możliwości oddania produktu... pieniądze otrzymałem z powrotem.

Ale nie poddałem się... ponoć jednym z lepszych fero na jest PHX, postanowiłem spróbować i zamówiłem sobie ten mały flakonik za nie wielkie pieniądze... testowałem testowałem i nadal nic nie widziałem... resztki tego produktu jeszcze mam, może wykorzystam na dniach...

Do każdej przesyłki sklep feromony.pl dodaje jakis mały prezencik w formie próbki innych fero, po roku przypomniało mi się że mam gdzieś schowana chusteczkę z próbką The Edge... użyłem tego na ostatniej imprezie i SZOK!!! Bawiłem się w klubie akademickim politechniki, wiec dużo dziewczyn nie było.... ale nie w okół mnie!! Pierwszy raz w tym klubie widziałem na parkiecie w okół siebie same laski... i to one mnie próbowały poderwać ;) Piękna blondynka o 3 lata starsza do mnie co chwile czy sie nie narzuca :D Takiej imprezy dawno nie było!!

 

I teraz mam dylemat, nie wiem co zrobić... znowu kupic The Edge? przecież ostatnio na mnie nie działał... Przecież ta próbka The Edge na wilgotnej chusteczce, to chyba to samo co The Edge w falkoniku...

Doradźcie mi coś, jesteśćie bardziej doświadczeni ;)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu. Na mnie tak samo chusteczka dzialala o wiele bardziej niz The Edge we flakoniku. Moim zdaniem albo na chusteczke rzucaja "lepsze" fero i mniej agresywne aby zachecic do kupna albo atomizer w the edge jest totalna klapa. Polecam 1psikniecie na sprasowany wacik kosmetyczny i rozprowadzenie nim na szyi. Sam niedlugo wspomoge sie Edge, wiec jak zainteresowany to zdam relacje :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Nie wiem, ale myślę że w Polsce dość dobrze działa feromony.pl

Zresztą nie widzę problemu żebyś sobie coś kupił ze stanów, jak nie znasz angielskiego to zawsze możesz użyć google translatora, może doskonały nie jest ale powinien być wystarczający do zrobienia małych zakupów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności