Skocz do zawartości

Czy potraficie wyczuc osoby uzywajace feromonow ?


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oczywiscie pytanie kieruje do doswiadczonych wiec tylko ich prosze o odpisywanie . Czy jestescie w stanie wyczuc noszone przez kogos fero jak ja nie muwie i nie pisze o zapachu ale o zachowaniu u ludzi rozmowie stres ktory pojawia na przyklad u mnie i o tym ze podswiadomie wiem ze ktos uzyl fero a dana osoba tego nie wie i gra nazywam to gra clowna falszywy usmiech ktory pojutrze minie i ukarze sie inna osoba i nawet wyglad danej osoby, na ferze wyglada tak ladnie i atrakcyjnie a bez calkiem inna powazna . Jest kobieta ktora uzywa fero ja to wiem na 100 procent ale cos mnie odrzuca od niej mimo ze jest na fero bardzo atrakcyjna a bez ciekawa ,obserwuje i uwierzcie mi nie pisze tego ktos kto jest w temacie tydzien , mianowicie kiedy podchodze zaczynaja sie dziwne napiecia czasem ona sie trzesie i muwi glupoty a czasem i teraz ciagle ja nie moge nic wypowiedziec to cos jak dwa bieguny sie nie przyciagaja !!! i teraz wiem ze ona po tym wyczula ze ja sie jej boje i ma przewage nademna a ja nic nie moge wypowiedziec i tlumie stres w sobie i emocje.Czekam na saszetki chikary wiem ze tego sie boi bo na nia pheromax nie dziala hyba ciagle czuje stres w pracy nie moge wejsc do biura !!! normalnie do tego doszlo !!!a ona jest moim szefem Nazywam ta kobiete Black Widow bo tak sie zachowuje i taka jest masakra !!! Falszywy usmiech co chwile zreszta potwierdza to inny moj znajomy . Wyobrazcie ze w miejscu gdzie ja pracuje odeszlo juz kilkanascie ludzi bez przyczyn tylko ja wiem ze przyczyna jest uzywanie bardzo agresywnych feromonow przez management i wszyscy odchodza !!! to nie zart tak tam jest wszyscy jak ich obserwuje czuja poddenerwowanie i to widac nawet ja zaczynam sie bac i kiedy juz podchodze do miejsca moj umysl podswiadomie muwi mi stres strach !!!

wszyscy mowia strange place tylko ja wiem co za tymi slowami idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności