Skocz do zawartości

PHX: pytania nowicjusza


muminek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem właśnie opakowanie PHX z oksytocyną wraz z atomizerem w 'długopisie' :wink:

Naczytałem się sporo na forum o konieczności nauczenia się odpowiedniego dawkowania PHX. Chciałbym się jednak upewnić i zaciągnąć opinii bardziej doświadczonych. Co sądzicie o moim planie:

Zamierzam stosować PHX wyłącznie za pomocą wspomnianego atomizera, ze względu na mniejsze ilości aplikowanych na skórę feromonów (2.4x mniej jak zapewnia stronka). Przez pierwszy tydzień 1 aplikacja atomizerem + uważna obserwacja efektów (praca, sklepy, kluby). W przypadku braku lub niedostatecznych efektów w drugim tygodniu 2 psiknięcia atomizerem i obserwacja, potem (jak będzie trzeba) 3 aplikacje i znów obserwacja reakcji... dodam, że nie zamierzam być bierny tylko sam wychodzić z inicjatywą i zagadywać, nawiązywać bliższe kontakty itp. 8)

Niegłupie? A może jednak zalecacie inne dawkowanie? Reszta pytań później :wink:

 

OK widzę, że zero reakcji :P

To może inaczej: sytuacja jest podbramkowa - za dwa tygodnie czeka mnie megaważne spotkanie z dziewczyną i chciałbym dobrze wypaść! Konkretnie chodzi o moją byłą, dla której chyba przestałem być atrakcyjny... :cry:

Mam trochę mało czasu na testowanie. Nie chcę iść na łatwiznę - będę próbował i obserwował, ale może jednak znajdzie się ktoś kto coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby racja, przeczytałem sporo informacji na forum, wiem że trzeba cierpliwości i czujnych obserwacji... :wink:

Ciekawi mnie jednak kilka rzeczy, np. reakcje stosujących fero. Słyszę tu o przypływie energii, większym "apetycie na życie" i nowe wyzwania itp. Czy mam rozumieć, że powinienem brać pod uwagę nie tylko reakcje innych ale (a być może przede wszystkim) swoją? Tzn. im będę się lepiej i pewniej czuł tym bliżej odpowiedniej dawki? A może nie ma tu żadnego związku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za bardzo związku. Szybko rośnie tolerancja i żeby się fajnie poczuć potrzebował będziesz co raz więcej... aż przedawkujesz, będziesz musiał stosować mniej i przestaniesz czuć tak wyraźne efekty jak dotychczas. Między innymi dlatego najlepiej robić przerwy i dobierając dawkę sugerować się otoczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że chcę się poczuć fajnie? Przeczytałem na forum o reakcjach niektórych użytkowników PHX to byłem po prostu ciekaw czy to tak powinno działać, poza tym "poczuć się fajnie" to cytat z Traq'a :wink:

Mam jeszcze pytanie. Otóż w "WIELKIM FAQ FEROMONÓW" jest napisane:

 

Osoby wyciszone, wycofane wytwarzać mogą znacznie mniej feromonów własnych, niż agresywni dominujący mężczyźni. Dla jednej osoby 4 krople NPA mogą być idealnym rozwiązaniem, natomiast dla innej, pół kropli przyniesie reakcje negatywne

 

Czy reguła ta ma zastosowanie również w przypadku PHX? No cóż, agresywnym dominującym samcem to ja nie jestem :wink: , może spróbować z dużymi dawkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A jest jakaś górna granica, jeśli chodzi o dawkowanie PHX? W instrukcji jest napisane, że skuteczna jest jedna mała aplikacja... Ale może Ci mniej agresywni powinni stosować więcej, nie mówię że tyle, ile w zacytowanym powyżej przykładzie (4 krople), ale np. 2 aplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności