Skocz do zawartości

czuję się jak frajer:/


ehehehehe

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio feromony NPA męskie 7ml. Paczka dotarła do mnie 2 tygodnie temu. Oczywiście byłem bardzo pozytywnie nastawiony, przeczytałem kilkukrotnie instrukcję, stosuję te feromony z perfumami Giorgio Armani Attiude. Zacząłem na początku od nakładania 0,5 kropli - tak jak w ulotce, ale wydaje mi się że to co uzyskiwałem to za dużo jak na pół kropli. Nie widziałem żadnych efektów. Żadnej zmiany mojego zachowania, żadnej zmiany humoru, żadnej zmiany nastawienia dziewczyn w stosunku do mnie. Nie należę do osób brzydkich, brudnych, chamskich czy grubych, a poza tym od zawsze mam wiele dobrych koleżanek. Niestety żadna z nich absolutnie ani o trochę nie zmieniła swojego zachowania w stosunku do mnie. Jedyny efekt jaki uzyskałem to że mój przyjaciel [ który wie że stosuję fero] powiedział mi że to śmierdzi gdy mam to na sobie [nakładam w szkole więc wie jak pachnę zanim zastosuję fer i po użyciui dziś moja mama mi powiedziała że śmierdzę czymś dziwnym. Od kilku dni stosuję jeszcze mniejszą dawkę niż 0,5 kropli [ale nie bardzo małą] i nadal nie widzę efektów. Czuję się jak frajer, którego oszukano na 130zł. Czy możecie mi coś doradzić w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk mówisz ze cie oszukali , to popros o zwrot kasy i tyle,.............

 

 

Trzeba testowac, czlowieku !! testowac !!

 

ja juz 3 lata uzywam fero , i wiem ze sa dni kiedy one nie dzilaja poprostu.

 

 

pozdrawiam.

 

 

Płaci człowiek nie małe pieniądze za tego śmierdziela i jeszcze ma testować 1500 kombinacji :lol: Są dni kiedy nie działają? To znaczy że nie działają w ogóle, a ty sobie halucynujesz ich działanie. Dla kolegi co się czuję jak frajer proponowałbym zwrot jeżeli jest możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testu i jeszcze raz testuj nie ważne ile to zajmie czasu a przydzie taki dziew w którym powiesz tak to działa warto było tyle czekać. Ja zuzyłem całą 5ml butelke a jeszcze nie miałem dobranej dawki az wkoncu... jestem panem samego siebie. staraj sie aplikowac mniej niz 0,5 kropli bo te poł kropli z dozownika to czasem i dwie krople. ( dozowniki nie sa wcale dobre i trzeba samemu opanowac jak wyciagnac pol kropli) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności