Skocz do zawartości

Dziennik pokładowy- początek


nakiikan

Rekomendowane odpowiedzi

Wpis 1 23.10.10

Wczorajszego dnia o godznie 13:10 gdy wywalełem śmieci z samochodu otrzymałem paczuszkę z zamuwionym BTB + próbkę THE EDGE(chusteczka) oraz próbkę chikary!! Tak się skład że akurat miałem 2 zmiane więc postanowiłem coś z tych specyfików wyprubowac w pracy. Moj wybor padł an chusteczkę z względu na łatwośc aplikacji. Usiadłem w samochodzie, otworzyłem opakowanie the edge, wącham i czuje sam alkochol (myślałem że będzie pachnie inaczej skoro to feremony perfumowane,). Maznełem na szyi raz na lewym boku, raz na prawym( 4cm) następnie nadgarstki. Poczułem nagle ciepło i wpadłem w jakiś dziwny stan ciężki do opisania co mnie bardzo zaskoczyło. Pobiegłam do domu po moją nażeczoną którą też do pracy musiałem zawieśc bo pracuje w zakladzie który leży niedaleko mojego. Zaczynam z nią rozmawiac a ona się dziwnie na mnie paczy naggle zamilkła wyglądała jak by była stłamszona. Wsiadamy do samochodu wcale się nie odzywa i tak całą drogę. Po wejściu do roboty na początku nie zauwarza zmian w zachowaniu otoczenia, aż do momentu gdy zacełem rozmawiac ze znajomym który mi zawsze wchodzi w zdanie, tym razem czekał grzecznie aż skoncze a wręcz dziwnie milkł momentami a zniego normalnie jest straszny gaduła. 2 innych moich kolegów pytało się czy też czuje agresje bo mają ochote komuś wpier.....Pare osob które ze mną zawyczaj nie rozmawiły (bylismy tylko na czesc nic po za tym)przychodziło do mnie i gadło cos od rzeczy.Miałem takie odczucie że większośc facetów czuła do mnie respect a cześc z nich z chcęcią zrobiła by mi krzywde :P

Co do rekacji kobiet w pracy to zaopserwowałem cały wachlasz zachowan od negatywnych po az komiczne. Nie które koleżanki z którymi miałem dobry kontakt stały się nagle opryskliwe i nie miłe(pomimo tego i tak wciaż mnie dotykały bądz bawiły się częścią mojej garderoby). Panie które wcześniej mnie nie zauawrzały nagle zaczeły zerkac na mnie niektóre z nich podchodziły do mnie pod pretekstem jakiegos problemu w którego roziwazaniu mialem im pomuc gdzie normalnie same doskonel sobie by z nim poradzily.Jedna z kierowniczek na ponad 5 minut zawiesiła zwrok na mnie tak jak by wpartywała się w jakis obrazeczek :P

 

A teraz konkrety:

- fero dzialaly na moje otoczenie okolo 5 godzin pużniej wszystko wrucilo do normy

 

-przedafkowałem(po okolo godzinie zaczela mnie bolec glowa stan ten utrzymywal sie okolo 1,5 godziny)

 

-Fero sprawiło ze mialem umysłową impotencje( moj mózg pracował 50% wolniej)

 

- the edge dziala na kobiety :)

 

-Na moją ukochana zle działają fero(wczoraj wieczorem powiedziala mi ze nagle sie stalem odpychając gdzie do wczorajszego dnia do godzi ny 13 wszytsko bylo w najlepszym porzadku) dlaczego tak sie dzieje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem z dziewczyną jak używam fero to nie rozmawia ze mną , ignoruje . Mimo , iż używam małych dawek to na nią jest jakby za duże stężenie . Próbuje wszystkiego i nie umiem jej podejść . Wczoraj zabrałem ją do kina i użyłem lekkiego mażnięcia NPA na szyję i pod nos . Dopiero gdy wracaliśmy samochodem to byłem rozgadany i ona zachowywała się normalnie . Ale w ogóle nie zauważam na niej żadnych efektów , dotykania , poprawiania włosów , czy chęci zbliżenia , natomiast kiedyś w kinie gdy była jej koleżanka ze swoim chłopakiem to koleżanka była wlepiona we mnie jak w plakat , rozmawiała tylko ze mną i poprawiała włosy ... hmmmm a może przerzucę się na BTB i spróbuje socjala :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogóle nie zauważam na niej żadnych efektów , dotykania , poprawiania włosów , czy chęci zbliżenia , natomiast kiedyś w kinie gdy była jej koleżanka ze swoim chłopakiem to koleżanka była wlepiona we mnie jak w plakat , rozmawiała tylko ze mną i poprawiała włosy ... hmmmm a może przerzucę się na BTB i spróbuje socjala :lol:

 

A po co? Dziewczyna i tak już jest Twoja. :D

A skoro na inne działa, to ja bym nic nie zmieniał...

Ale ja cynik jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co? Dziewczyna i tak już jest Twoja. :D

A skoro na inne działa, to ja bym nic nie zmieniał...

Ale ja cynik jestem.

 

niestety już jej nie mam w niedziele się pokłóciliśmy , zauważyłem też różnicę w jej zachowaniu w stosunku do mnie od nie spełna miesiąca . i jak zwykle prawda , którą mówią wszyscy trenerzy NLS-u kobiety wolą złych facetów ... tak właśnie dziewczyna wraca do swego byłego , który kiedyś ją zdradził . Ja pod wpływem NPA i emoocji powiedziałem jej kilka nie miłych słów , że straciłem czas i pieniądze ... itp .... sam już nie wiem co robić , feromony nie zadziałały :( jaką postawę teraz przyjąć ... ?? czy szukać nowego szczęścia ?? ...... jakieś rady od starszyzny ... ??

 

nie widzę rad .. na razie rozglądam się za nowymi dziewczynami , z byłą odpisywałem na gg w czasie kłótni , teraz ona twierdzi , że do byłego nie wróci a do mnie nic nie czuje ... przepraszać jej nie będę , bo nie chcę jej uświadamiać i aby myślała, że ja byłem winny , bo wg mnie ona też nie była fair :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności