Skocz do zawartości

Phx... działa? złe stosowanie? Pomocy!!!


Waganz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnej nocy siedzac na necie natrafilem na to własnie forum. Przeczytałem mase tematów itp. troche nie chce mi sie w to wierzyć no ale myślę spróbuje, co prawda nie mam problemów z kobietami, ale może warto spróbować i ułatwić sobie drogę do łóżka :)

 

dzisiaj dostałem przesyłkę PHX 14ml i próbki Chiakra, jakas husteczke...

 

Po godz byłem gotowy do wyjścia na uczelnie, wiec spróbowałem przetestować, jedno psikniecie na nadgarstek i roztarcie po obu stronach szyi, ale stwierdzilem ze to za malo, wiec jeszcze zamoczylem patyczek i posmarowałęm obie strony szyi i pod nos, przykryłem hugo bossem... i na uczelnie.

Bedąc na uczelni czulem sie bardzo podekscytowany. Wchodząc do sali zauważylem grupke obok wykladowczyni, pomyslalem, wbijam, obok stala panna nie za ładna 2 kumpli i wykladowczyni, pogadalem z kolegą, nastepnie podchodzę do wykladowczyni i mowie że musze sie zwolnic, bo ide na poprawke, a ona że czego ie nie ucze że mi wytlumaczy, podkreciłem i mówię że tylko sam na sam, a ta sie uśmiechneła i mowi że oczywiście :) 30letnia kobita, zapewne to nie zasluga phx, bo juz wcześniej szła z nią bajera, no ale ok. Wrocilem do domu, prysznic i pomyslalem że dalej gdzies uderzę i wyprubuję phx, no wiec... po kropli na obie strony szyi, przykryłem davidofem hot water. Pomyślałem że juz chwile nie bylem u fryzjera, wiec warto sprubować, czytałem juz tutaj jak ktoś tak zrobił, babka bedzie stać nade mna i powinna czuć, tak..??:)

 

Wpadłem, na fotel i zaczynam obserwację: babka nic... śmiać mi sie chciało z tej sytułacji i zagryzałem warge zeby nie wybuchnoć śmiechcem, czasami mam takie wybuchy, z niczego :) obciela mnie i dowidzenia... na dziś tyle...

 

Mam kilka pytan odnośnie stosowania, i myślę żę obyci mi na nie odpowiedza:)

 

1. co sadzicie o zastosowaniu 2 psiknięć, czyli raz na jedna raz na druga stronę szyi, czy to dużo według was

 

2. czy jest jakiś sens przykrywać phx inna perfuma? (na flmiku co jest 3 gosci, ten co się psika phx nie nakłada na to innej perfumy)

 

3. dostałem chusteczkę i chiakre chciałbym połączyć to naraz z phx, jaka radzicie kolejność i jaki nakład

 

4. pisaliscie ze phx śmierdzi, ja czuje mocno alkohol :)

 

5. nie chce przesadzić z phx wiec może napiszecie jak wy go stosujecie, czy lepiej psiknoc na nadgarstek a pozniej wetrzec w szyje czy bawic sie tym patyczkiem, nie wiem jak jest najlepiej

 

 

będę sie z wami dzielił moimi obserwacjami w trakcie stosowania :)

 

Pozdrawiam

 

Sorry za bledy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. 2 psiknięcia to za dużo,zaczyna się od minimalnej dawki i stopniowo zwiększa.

2. PHX,zresztą jak wszystkie feromony musisz przykryć inną perfumą bo inaczej będzie od ciebie śmierdzieć i zauważysz jak ludzie się od ciebie odsuwają.Nie znaczy że jak ty nie czujesz smrodu to inni też,każdy inaczej odczuwa zapach feromonów.

3.Na początek nic nie łącz tylko stosuj każde fero osobno.Najpierw musisz poznać swoją optymalną dawkę i dopiero wtedy możesz zacząć myśleć o łączeniu.

4. Każdy człowiek inaczej wyczuwa zapach fero, to zależy od organizmu człowieka.

5.Ja obecnie stosuję 1 psiknięcie na nadgarstek,przetarcie o drugi nadgarstek i wtarcie w szyję,a następnie 1 przetarcie wężykiem na jedną stronę szyi i ponowne umoczenie i 1 przetarcie wężykiem po drugiej stronie szyi.

 

Dawkę feromonów musisz dobierać samemu,bo jednemu potrzebna jest większa, a drugiemu mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności