Skocz do zawartości

Moje doswiadczenie z fero


xray

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jest to moj pierwszy post tutaj chcialbym wszystkich przywitac:)

Przegladalem to forum juz od jakiegos czasu, ale az do wczoraj to nie mialem sie zbytnio czym podzielic w kwestii doswiadczen z feromonami.

Do tematu podchodzilem od poczatku dosc sceptycznie, a pierwsze kilkanascie dni uzywania feromonow zupelnie nic nie zmienilo.

Az do wczoraj...

Nieco od niechcenia uzylem feromonow (PHX+NPA) na wieczorne wyjscie do knajpy ze znajomymi. Teraz z czystym sumieniem moge napisac ze jednak doswiadczylem (wreszcie) ich dzialania.

Moja obserwacja (ktora pokrywa sie z innymi z tego forum) jest taka ze feromony przede wszystkim dzialaja na _obce_ osoby.

W zachowaniu moich przyjaciol nie zauwazylem nic nadzwyczajnego (zarowno kobiety jak i mezczyzni), wszyscy usmiechnieci, mili, rozmowni - ale tutaj musze dodac - "jak zawsze".

O 180 stopni inaczej wygladala moja rozmowa z dziewczyna ktora rowniez z nami byla, przyszla z organizatorka wypadu:)

Piekna mloda kobieta, szalenie sympatyczna wiec postanowilem sie przysiasc i z nia chwile porozmawiac i dzialo sie dokladnie o czym mnostwo ludzi pisalo na tym forum. Od pierwszych sekund rozmow dziewczyna bardzo otwarta, rozgadana, usmiechnieta, notoryczne poprawianie wlosow i lekko nerwowa zabawa bransoletka na rece. W tej sytuacji numer telefonu i umowienie sie na nastepne spotkanie to byla juz formalnosc.

 

Jeszcze jedna sytuacja z wczorajszego dnia, okolo 2 godziny przed spotkaniem z przyjaciolmi (a juz po wyjsciu z domu z fero na mnie) musialem szybko jeszcze zatrzymac sie w sklepie. Mialem przy kasie tylko 2 rzeczy, kobieta ktora stala przedemna miala ich .... w piz.. duzo znaczy :)

Z niczego w pewnym momencie obrocila sie w moja strone i zaproponowala mi ze mnie przepusci w kolejce "bo po co ma Pan tak dlugo stac". To mi sie nigdy w zyciu nie zdarzylo wczesniej.

 

Koniec wywodow. Teraz jeszcze zapewne padna pytania o dawke :)

Do tej pory uzywalem (probowalem z BTB, NPA, PHX (bez mixow)) naprawde minimalnych dawek (ledwo pol kropli)

Bez rezultatu na mnie, bez rezultatow na otoczenie.

Wczoraj postanowilem zaryzykowac zamoczenie wezyka od PHX i przetarcie mokrym wezykiem odrobine pod nos (dotkniecie!), dalej wezykiem dookola szyi, ponowne zwilzenie wezyka i dotkniecie nadgarstkow.

Do tego dodalem pol kropli NPA ktore poszlo pod brode.

 

Na mnie rezultatu zadnego jesli chodzi o zmiane mojego zachowania (pewnosci siebie nie dodalo mi to na pewno!), natomiast jesli chodzi o otoczenie - to tak jak juz wyzej pisalem. Ogolnie bardzo udany wieczor, glownie dzieki dobrej zabawie, ale fero z pewnoscia robia swoja robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze u ciebie feromony tak ujawniły moc:). Ja używam tylko PHX poniewaz tylko po nim zauważyłem efekty, m.in. na koleżance co obom mnie na imprezie siedziała oraz u fryzjerki(ładna i młoda:). Ale wciaż jestem w fazie dobierania dawki... niestety. Wnioskuje ze masz probke PHX ;) wiec mozesz mniejsze dawki niz dobierać ponieważ ja mam flakon 14ml ale bez oxytocyny. PHX z Oxy. kupie nastepny raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności