Skocz do zawartości

Prośba o rozwiązanie problemu


Urartu

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim czytam wasze forum już od długiego czasu zaznaczam też , że tematyka feromonów nie jest mi obca.Jednak moja prośba brzmi tak mimo , że nie mam problemu z własną wartością i jestem raczej śmiały to jakoś nie mogę skutecznie umówić się na randkę z dziewczynami co próbuję to jest kosz.Cały szkopuł polega na tym , że może i nie jestem mister Poland ale do brzydala też mi daleko owszem jestem niski ale na serio nie jest to dla mnie problem i z tym sobie umiem poradzić tak , że nie przeszkadza to kobietą.Od feromonów oczekuję realnej różnicy w podejściu do mnie ze strony dziewczyn to znaczy tak by było dużo łatwiej umówić się mi na randkę z kobietami czyli żeby działały one na płeć piękną jak silny wabik.Wiem wiele z was pisze , że feromony tak nie działają mogę spodziewać się subtelnych różnic w działaniu na płeć przeciwną ale takie subtelne i mniej subtelne rzeczy to ja widzę na co dzień to znaczy uśmiechy długie spojrzenia i nie jest to mój wymysł bo potwierdziło to parę osób dlatego tym bardziej dziwię się , że nie mogę skutecznie umówić się na randkę.Stosowałem już Perception nie podziałało PHEROMAX próbkę nie podziałała i The EDGE chusteczki to podziałało różnica była wyraźna to znaczy nie udało mi się tego przetestować w uwodzeniu ale wiem że nie mam zdolności przywódczych to znaczy ludzie mnie słuchają i to nawet bardzo ale jako opowiadacza przekaziciela wiedzy ale nie jako przywódcy .Po zastosowaniu the edge chusteczki zanotowałem znaczną poprawę w tej kwestii. Wracając do pytania zastanawiam się , gdzie może tkwić problem i jakie feromony będą najlepsze do skutecznego randkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze poprostu zacznij na poczatku od zmiany stylu bycia, to ze nie jestes brzydki nie znaczy ze beda leciec na Ciebie kobiety. Moze jestes dla nich nudny? Fajny ale nudny. One lubia jak sie jest bezczelnym :D ja zawsze ciagne tak rozmowe zeby hmmm byla podniecajaca? Podteksty i jeszcze raz podteksty ;). A co do fero, jak jeszcze mialem rm, to zrobilem na impreze mix z phx, i spedzilem cudowana noc ;] testuj... pozdrawiam...

edit: ja mam 24 lata i nie wiem co w tym zlego ze jakas licealistka, ktora ma 18-19 lat sie ze mnie zauroczy, to juz dorosle dziewcze, wie czego potrzebuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze btb? Ja na dniach chce wlasnie sobie je kupic, mysle ze to bedzie moj dobry wybor, mam jeszcze probke phx to bede je wlaczyc. Musze sobie przygotowac cos dobrego na sylwestra, bedzie duzo nowych ludzi, najlepsze miejsce do testowania fero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności