Skocz do zawartości

PHX + BTB


Rafal_22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś zamawiam paczkę z PHX +BTB. Moim celem jest uwiedzenie takiej jednej prześlicznej niewiasty i ogólnie poprawienie mojego wizerunku w otoczeniu. W tym wątku będę opisywał moje uwagi i obserwację z działania tych feromonów. Mam nadzieję że znajdą się zainteresowani czytaniem moich wypocin ;P. Pozdrawiam. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc paczka doszła wreszcie ;), firma profesional, szybka dostawa. Dziś zabieram się za testy. Pierwszym celem będzie moja koleżanka ze sklepu z którą czasami baaardzo dużo rozmawiam a że sklepik nie duży to na pewno poczuje feromony 8) . Potem jakiś spacerek po mieście, po dużych supermarketach i zobaczymy jakie będą pierwsze wrażenia ;), mam nadzieję że pozytywne ale zobaczymy, nie nastawiam się na nie wiadomo co ale nadzieja w głowie zawsze jest ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

1 dzień testowania phx i btb:

Psiknąłem niepełnego psika phx na jabłko adama oraz 2 krople btb za uszy i to co zostało na placu pod nos dałem. Poszedłem do sklepu do znajomej ale nie pogadałem bo dużo ludzi w sklepie a ja chciałem jak najszybciej na miasto lecieć na testy ;P. Na mieście bez rewelacji, żadnych spojrzeń ani nic wartego uwagi. W supermarkecie też nic nie zauważyłem. Mówię sobie że pierwszy dzień i trzeba testować dłużej aż tu nagle sms od byłej daaawnej miłości ;) i nie ukrywam że nadal mi się bardzo podoba ;) że zaprasza mnie na herbatę, okazja jak żadna do sprawdzenia, pomieszczenie zamknięte, bliski kontak... i zauważyłem u niej zabawę włosami i spojrzenia w oczy, potem poszliśmy na miasto i cały czas chodziła przy mnie a byłem z jej bratem jeszcze i kumplem. Poszliśmy do knajpy, jakaś fajna niunia cały czas zerkała na mnie, jak patrzyłem się jej w oczy to wytrzymywała ok 5 sekund i odwracała głowę ale nadal zerkała ;). Spotkałem koleżankę i zaczęła do mnie jak gdyby nigdy nic gadać o swoim zerwaniu z chłpakiem, mówiąc mi do ucha ocierała lekko wargi o moje ucho :D, fajne uczucie ;). I było jeszcze parę zdarzeń wartych uwagi ale to może tylko moja interpretacja spowodowana świadomością że mam fero na sobie albo i nie ;). Dziś też knajpka, sobota i niedziela dyskoteki, no zobaczymy ale szczerze to zapowiada się fajnie ;). Będę pisał dalej moje relację tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dzień:

Dawka troszkę inna, btb tyle samo ale phx nie psikałem tylko wężykiem z jednej strony szyi, umoczenie i z drugiej strony, umoczenie na kark i delikatnie na jabłko adama. Koleżanka powiedziała mi że ładnie pachnę. Potem ze znajomymi poszliśmy do tej samej knajpki co dzień wcześniej i muszę powiedzieć że czułem i widziałem na sobie spojrzenia dziewczyn, jedna nawet zrobiła coś co mi podniosło ciśnienie oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Wychodząc z knajpy spojrzałem na nią, ona na mnie po czym wyjęła słomkę z drinka i bardzo subtelnie zaczęła ją oblizywać :D, nie mogłem uwierzyć ;). Jedna laska na którą się gapiłem tak po prostu początkowo też się patrzyła głębokim wzrokiem na mnie ale potem poskarżyła się chłopakowi że jakiś chłopak się na nią gapi (czyli ja) :P więc przestałem. Nie mówił mi nic ale widziałem że mu to właśnie mówi. Wcześniej skoczyliśmy na piwko do innej knajpki, teraz to sobie przypomniałem, i kumpel powiedział coś śmiesznego a ja nie wiadomo czemu buchnąłem takim śmiechem że przy okazji zrosiłem browarem ich i siostre kumpla ;P a śmiałem się z dobro minutę takim śmiechem jaki występuje u mnie bardzo rzadko, może to działanie btb? Dzisiaj dyskoteka więc dawka większa, dam jeden psik phx na jabłko adama i 3 kropelki btb za uszy i pod nos. A co do zapachu: Pierwszy raz jak używałem fero nie czułem ich ale wczoraj czułem knura trochę i dzisiaj rano minimalnie. Dzisiaj podryw więc zobaczymy działanie w praktyce prawdziwej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzień stosowania:

A więc jak wcześniej pisałem byłem na baletach ;), aczkolwiek z podrywu obcych dziewczyn nici ponieważ moja dawna miłość okazywała mi nadzwyczajną uwagę :D, przetańczyliśmy razem prawie całą dyskotekę, były uśmiechy, puszczanie oczek itp, pochwaliła moje perfumki ;), Salvador Dali Black Sun a wcześniej tego nie robiła ;). Ale i tak zauważyłem spojrzenia innych dziewczyn na mnie, jedna nawet ocierała się o mnie a gdy spojrzałem jej w oczy to puściła mi oczko ;) więc to raczej zasługa feromonów. Dawka jaką zaaplikowałem była troszkę inna niż ww. Na początku dałem 1 kroplę btb za uszy i 2 maźnięcia wężykiem phx, po 2 godzinach przed samym wyjazdem dałem jeszcze 2 krople btb i 3 maźnięcia wężykiem po szyi, bałem się że przedawkuje ale kiedyś trzeba sprawdzić granicę ;). A co do zapachu to powiem wam że waliło zdrowo potem, przynajmniej ja to czułem a przykryłem perfumami solidnie. Po dyskotece dopiero było czuć ten cały nieprzyjemny zapach fero i to jest jak narazie 1 minus ich używania. Dzisiaj też dyskoteka, taki bardziej klub w sumie więc napiszę jutro co i jak się działo, jadę z tą moją byłą miłością ;). Dawkę dam taką: 1 psik phx na nadgarstek, wetre w drugi a potem w szyję i 2 krople btb za uszy i minimalnie pod nos. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konskie dawki ziomek. zaczales odrazu z "grubej rury", a to podstawowy blad. ciesze sie, ze takie dawki na ciebie dzialaja ale mixujac fero przewaznie sie bierze o polowe mniej standardowej dawki. jak wpadnie ci w oko jakas dziewucha taka nie na 1 noc to przy przesadzonej dawce mozesz skreslic wszystko w pierwszym wrazeniu. juz nie mowiac, ze mozesz zarobic salatke typu lewy-prawy od podirytowanych mezczyzn.

sprobuj mniejszej dawki ->jak cos to priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie pisałem jakiś czas bo nie miałem okazji nawet użyć fero, ponieważ ostatnio nie imprezuje a tak na co dzień to nie używam, ale zmieni się to w weekend bo jadę na 3 dniową imprezkę ;), tzn taki wypadzik do innego miasta, odwiedzę parę klubów, może akademiki itp więc napiszę relację co i jak było. Pozdro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności