Skocz do zawartości

PHX + NPA problem :(


FeroTester

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przyznam, że nie jestem początkującym użytkownikiem feromonów, bo już trzy lata temu używałem takich "niby feromonów" za 30 zł i efekty były pozytywne. No ale tamten okres już minął, zebrałem kaskę i kupiłem NPA 7ml i PHX cały flakon. I tu zaczął się mój problem. Czytam to forum od dosyć dawna i właśnie dzięki niemu zdecydowałem się na taki zakup. Używam tego zestawu (NPA + PHX) od 6 dni i nic, chcę zaznaczyć, że używam 1 kropli NPA pod nos, na brodę, oraz 1 kropli PHX po bokach szyi! Za każdym razem przed nałożeniem tej dawki obficie myje mydłem te miejsca a w których nałożyłem feromon. Niestety nie zakrywam tego żadnymi perfumami bo nie mam jak na razie perfum typu Hugo Boss za 150 zł. Ale do rzeczy! Nie działa to na osobę, którą chce poderwać, zachowuje się ona zwyczajnie,tak jak zawsze, bez żadnego bawienia się włosami, uśmiechów, flirtu. Boje się zastosować większej dawki bo ostatnio po nałożeniu 1 kropli NPA i 1 kropli PHX byłem przygnębiony i wszystko mnie wkurzało. Co zrobić? Może są jakieś perfumy za 30-40 zł aby spełniały funkcje zakrywaczy feromonów ?

 

No i pytanie co robię źle? Jestem zwyczajnym chłopakiem, uprawiam sport, ubieram się dosyć modnie, ale jednak coś jest we mnie nie tak, a mianowicie jestem BARDZO nieśmiały, nie potrafię przeklinać (nie potrafie być tzw. CHAMEM - a wiem że kobiety lubią takich facetów), boje się podejść do niej i nawet pogadać o pogodzie. Myślałem, że fero mnie trochę ośmielą ale na razie nie ma efektów.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, naucze ciebie byc chamski :) wyyjdz z emna i zkumplami na browara raz w tygodniu, noc chamstwa dla odreagowania calego tygodnia pod krawatem, pijanstwo i d**y :)

 

a tak powaznie, wez sobie idz popracowac z meisiac na sluchawki, nauczysz sie rozmawiac z ludzmi tak aby ciebie sluchali, ja testuje teraz btb szczeze nie widze żadnych drastycznych efektow. Zawsze było u mnie dobrze z kontaktami interpersonalnymi wiec moze poprostu byc nie może? Feromony nie pomoga jak dusza kuleje wiec wylecz najpierw dusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeb do góry 8) tak z 1cm broda powyżej poziomu. 8)

Co do fero to jak dla mnie za dużo ładujesz tego. Oba produkty są robione pod Twój cel, ale co za dużo to nie zdrowo. Zacznij od tzw "pól kropli" NPA pod nos, jak nic nie zauważysz to może phx jest dla Ciebie lepszy, pól wciśnięcia na nadgarstek, rozetrzec na drugi i to w szyje. A co do perfum to można kupić kilka próbek hugo bossa na allegro, nie wykosztujesz się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przyznam, że nie jestem początkującym użytkownikiem feromonów, bo już trzy lata temu używałem takich "niby feromonów" za 30 zł i efekty były pozytywne. No ale tamten okres już minął, zebrałem kaskę i kupiłem NPA 7ml i PHX cały flakon. I tu zaczął się mój problem. Czytam to forum od dosyć dawna i właśnie dzięki niemu zdecydowałem się na taki zakup. Używam tego zestawu (NPA + PHX) od 6 dni i nic, chcę zaznaczyć, że używam 1 kropli NPA pod nos, na brodę, oraz 1 kropli PHX po bokach szyi! Za każdym razem przed nałożeniem tej dawki obficie myje mydłem te miejsca a w których nałożyłem feromon. Niestety nie zakrywam tego żadnymi perfumami bo nie mam jak na razie perfum typu Hugo Boss za 150 zł. Ale do rzeczy! Nie działa to na osobę, którą chce poderwać, zachowuje się ona zwyczajnie,tak jak zawsze, bez żadnego bawienia się włosami, uśmiechów, flirtu. Boje się zastosować większej dawki bo ostatnio po nałożeniu 1 kropli NPA i 1 kropli PHX byłem przygnębiony i wszystko mnie wkurzało. Co zrobić? Może są jakieś perfumy za 30-40 zł aby spełniały funkcje zakrywaczy feromonów ?

 

No i pytanie co robię źle? Jestem zwyczajnym chłopakiem, uprawiam sport, ubieram się dosyć modnie, ale jednak coś jest we mnie nie tak, a mianowicie jestem BARDZO nieśmiały, nie potrafię przeklinać (nie potrafie być tzw. CHAMEM - a wiem że kobiety lubią takich facetów), boje się podejść do niej i nawet pogadać o pogodzie. Myślałem, że fero mnie trochę ośmielą ale na razie nie ma efektów.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Co robisz zle? twoje nastwienie jest ZLE, zachowuj sie jakbys wygral w lotto :D, usmiechaj i badz OTWARTY cokolwiek by to znaczylo, usmiech za usmiech czy ironia za ironie :)

 

NO wlasnie na allegro próbka kosztuje jakies 2zl za 2 ml, kupisz 10 za 20 zeta i masz 20 ml heheh faktycznie DROGO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie,nie kombinuj za wiele tylko użyj 0,5 kropli,wyjdź między ludzi i nie myśl o tym że masz na sobie fero.

Poćwicz mowę ciała i obycie z ludźmi.

Nie bój się dziewczyn,bo jak ty nie będziesz sam działać to ci żadne fero nie pomoże.

Nie dopatruj się w sobie tysięcy problemów bo nigdy nie zdobędziesz pewności siebie i nie wmawiaj sobie że żadna cię nie zechce bo dziewczyny pewnie nie chcą takich jak ty tylko zostaw to losowi.Zawsze się znajdzie dziewczyna która cię zechce.

Ja wiem z własnego doświadczenia że dziewczyny wcale nie są takie jak to opisujesz,a więc najpierw się weź ostro za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami,fero jest tylko dodatkiem w podrywaniu. Pewność siebie,odpowiednia mowa ciała (widziałeś filmy z bondem? niech będą Ci przykładem) dobre nastawienie - to są podstawy. Potem dochodzą dodatki takie jak np. feromony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenie czyni mistrzem - jeśli chcesz się zmienić, wyjdź do ludzi. Zagaduj panny, na których ci nie zależy i trenuj. Człowiek jest istotą uczącą się, jeśli zaczniesz próbować różnych sposobów nawiązywania kontaktu, w końcu staniesz się królem bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności