Skocz do zawartości

Miyoshi Miyagi


patryk194

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Miyoshi Miyagi instikt - mają fajny zapach, być może są w tym jakieś feromony bo mojego faceta poderwalam na to, powtarzał mi ze pięknie pachnę. Jeszcze mam troszkę we fiolce, używam ich z btb lub Reationship, i w dawkach umiarkowanych od 1 do 2 psikow wystarcza, bo też boli głowa ale czy od zapachu czy od feromonów - tego nie wiem. W każdym razie damskie moge polecić bo ładnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłącznie o zapach mogła bym ponownie kupić, bo z feromonami mogą mieć mało/nic wspólnego, a cena nie jest tragiczna.

 

Ogólnie ostatnio przeszłam się po Krakowskich sex shopach i w każdym pytałam jakie są zawarte feromony w poszczególnych produktach.. a Panie do mnie - no.. feromony, to pytam - jakie i w jakim stężeniu, a one patrzą na mnie jak na dziwaczkę.. heh nawet pojęcia nie mają o tym co sprzedają.. Ehh.. Jedynie w Krakowie to sex shop "COCO" jest obeznany, gdzie dostałam fajne informacje i można było niuchnąć po niektóre fero zapachowe. Reszta sklepów tego rodzaju to lipa totalna, obsługa nie wie co sprzedaje. Poza głupimi, zmieszanymi uśmiechami Pań nic się nie dowiedziałam.

 

Ale feromonów które są na feromony.pl nigdzie nie było, znalazłam w w/w sex shopie BTB z tego co pamiętam i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Torreador

Jak nie macie powodzenia u kobiet to polecam Alluramin,to feromony dzięki którym zwiększyło się moje powodzenie u kobiet,polecił mi je kumpel i to naprawde działa.Nie jestem typem macho a dzięki tym feromonom kobietki same zaczęły do mnie zagadywać.Polecam.

[uSUNIĘTO LINK SPAMERSKI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, na rynku jest dużo fero-podróbek. Oczywiście, że wg prawa w produkcie powinno być to, co opisuje producent, ale czy każdy jest uczciwy? Ostatnio wiziałęm wiele shitu w sklepach. Takie sekshopowe buble za 5zł. Proponuję kupować sprawdzone fero. Jeśli coś kosztuje mniej niż 100zł to nie wierzę, że ma w sobie jakiekolwiek fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cena alchemy i relationship bierze się z pojemności. Jeśli The Edge miało by tylko 5ml kosztowały by ok. 26zł. Relationship mam, ładnie pachną jak truskawka, intensywnie czuć w nich zapach feromonu.

 

Jeśli chodzi o podróbki to fakt, jest z tym ogromny problem. Ja nie tworzę reklamy, ale mimo wszystko feromony.pl przynajmniej bubli nie sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności