Skocz do zawartości

Moze ktos chetny przetestowac fero ? Wrocław


marella1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje dla wszystkich odwaznych i wtajemniczonych.

 

Przetestujmy sami na sobie fero, powiemy swoje spostrzezenia i wymienimy doswiadczenia , moze cos ciekawego sie dowiemy. Zawsze to nowe doswiadczenie , pomysly itp.

 

No i nowa znajomosc, chyba tez sie przyda , prawda ?

 

Tylko z racji nierobienia sobie i innym klopotu proponuje by to byli ludzie stanu wolnego, bo pozostali maja na kim testowac.

 

Co wy na to? :D:D:D

 

Ja tam chetnie bym sie spotkala.

 

Zostawiajcie swoje propozycje, maile , gg itp.

 

A tak przy okazji mozna zrobic wspolne spotkanie wszystkich fanow tego szalenstwa we Wrocku.

 

aqualifetoday@yahoo.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że te nasze społeczeństwo jest zbyt małe i każdy by chciał, żeby to się odbyło możliwie blisko jego miejsca zamieszkania (jeżeli chodzi o spotkanie wszystkich), aczkolwiek nie mówię nie. Zresztą już sama piszesz, że we Wrocku ;), który to ani nie jest w centrum Polski, ani specjalnego dojazdu nie ma, ani na razie nie wiemy czy dużo osób z tamtych rejonów jest na forum, więc sama widizsz ;) Ja bym się nie zjawił.

 

Co do pojedynczych znajomości, to jak tam chcecie, choć mi takowe nie są potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze jade na lotnisko po Ojca wiec raczej nie będzie czasu na to>Ale w jaki sposób mam przetestować feromony z Marrelą>>???

 

Niechciałbym żeby to jakoś nietaktownie zabrzmiało,poprostu zobaczyli byście czy są między wami jakies dziwne reakcje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Marello teraz Ty cos sie wypowiesz co o tym myslisz bo ja będe we Wrocku w Niedziele a raczej wolałbym sie spotkac trochę wczesniej gdzies 08:00-09:00.Poniewaz o 10:00musze odebrac tate z lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie pomysl dobry, natomiast troszke gorzej z jego realizacj bo sa tutaj ludzie z roznych regionow Polski wiec trudno bedzie sie zebraz w szeregi i wyruszyc na testowanie... Najlepiej jak kazdy testuje indywidualnie i dzieli sie relacjami z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cooooool :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Fakt jest taki,ze zaproponowalam Wrocek bo ... tu mieszkam,myslalam,ze nas tu wiecej . No coz.

 

Ale chlopcy nie przesadzajcie, 9rano w niedz? kurcze to ja nigdy nawet kolacji ze sniadaniem o tej porze niejadlam.... ok, ok, ale moze to tylko ja. Chlopcy ja wstaje przed 5, zapylam na basen, i tak sie moj kazdy dzien zaczyna, a weekend to jedyne 2 dni kiedy moge .... pospac.

 

Proponuje wiec jakies terminy w okregu pia wieczor ,sob, niedz (ale nie

rano , blagam ) . I ide o zaklad,ze wiekszosc z was ma wlasnie wtedy wolne.

 

No to czekamy na propozycje

 

A dlaułatwienia, moze niech kazdy pisze jakies wieksze miasto do ktorego ma najblizej, moze tak sie predzej odnajdziemy, mozna wtedy prywatne wiad juz sobie pisac.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jestem nową osobą tutaj, co prawda juz przeczytałem praktycznie całe te forum, hehe. Powiem Wam tak: kupiłem sobie NPA, Phero i RM. W pracy namówiłem koleżanke aby kupiła sobie Phero women. Powiem tak: co tam się u nas dzieje w pracy, to aż płakać się ze śmiechu chce :lol: Mamy więcej klientów w pracy 8) jest wesoło, ludzie chetniej z nami rozmawiaja (i tak gadali - ale teraz hehehe). I teraz jak działają fero miedzy nami, a to jest super pytanie. Po pierwsze NIE kłócimi sie tak jak zawsze, a czesto sie kłóciliśmy sie. Teraz jakos fajnie jest, nie jest tak zle. Serio, "czuje sie" dzialanie fero. Ja sie nie raz złapałem na tym, ale kurde nie swiadomomie, ze ja tak nie chcacy dotkanłem po tyłku, alebo gdzies tutaj dotknał. Z reszta ona nie lepsza, hehehehahahaha :lol::lol::lol::lol: ona to dopiero mnie dotyka. Z reszta mam wiekszy wpływ w pracy na nią , słucha mnie bardziej, hehehe. Jest fajna zabawa, mówie Wam. Czasem w pracy to mamy za duże steżenie fero i to wisi w powietrzu, i ludzie tak dziwnie sie zachowuja. Czasem mozna sie usmiac :DDDDD I powiem Wam, ze łatwo można wpaść w działanie fero i nie trzeba sie starac nawet :DDD dobra tyle pisania. Ale fakt, aby fero dzialalo musiz byc pozytywnie nastawiony, musizz sie usmiechac :D a to wówczas zadziala. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu : Gliwice czyli do Katowic nie daleko...

 

Odnośnie poprzedniego postu to cieszymy sie, ze dołączyła do naszej społeczności kolejna osoba. Proponuję aby następnym razem założyć nowy temat i tam pisać swoje wszystkie przygody z feromonami, może np. Jakieś bardziej szczegółowe opowiadanie z pracy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, na pewno podziele sie moimi obserwacjami, a sa bardzo ciekawe :DDDDD Nawet jak moja kolzanka obsługiwała takiego gostka. A on tak był zapatrzony ze myslalem ze sie zsikam ze smiechu. On nie wiedzial co robi. Jak spadł jej długopis, to LECIAŁ po niego. (zobaczyl ze mamy piachu troche naniesione ) powiedzial ze POSPRZATA dla niej!!!! masakra :DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności