Skocz do zawartości

rozmowy i dyskusje


Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomą która używa feromony (dokładnie nie wiem jakie),nie mówiła mi tego ale już po samym jej zachowaniu można to zauważyć.Bardzo dużo rozmawia,znajdzie odpowiedź na wiele pytań,dokładnie układa zdania itp.jestem pod wrażeniem jak na nią patrzę. Ma też w sobie dużo energi ,nie boi się podejść do ludzi i z nimi rozmawiać,NIGDY nie powie coś głupiego,nie ma żadnych "barier" które wiele osób ma. Czy to zasługa feromonów czy afrodyzjaków?Jeśli tak to jakich?Pomogą te zwykłe za 30 zł czy muszę wydać na to troche więcej pieniędzy ?Proszę o dokładną nazwe bo jestem zielona w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że feromony w cudowny sposób rozwiążą twój problem? Po prostu więcej wychodź do ludzi i zagaduj. Oswój się z nimi. Naucz własnych atutów. A kiedy już nauczysz się swobodnie rozmawiać, uśmiechać i flirtować zacznij jako dopełnienia używać feromonów. Inaczej po niepowodzeniach dojdziesz do wniosku, że feromony nie działają. To tak jak z otyłymi kobietami, które wciąż szukają cudownych diet, żeby schudnąc i cudownych chemicznych środków. Zjesz tabletkę i stracisz 10 kilo :P Efektu nigdy nie zobaczą, bo nie ćwiczą, nie mają odpowiedniej diety połączonej z ćwiczeniam i silnej woli. Suplementy jedyni mogą wspomóc dietę i ćwiczenia, ułatwić spalanie tłuszczu, ale cudów nie zrobią, jak taka kobieta będzie leżeć i tylko łykać pigułki. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi? Feromony działają, ale nie oczekuj po nich cudów, że się spryskasz i taniesz nagle elokwentna i swobodna. Żeby stać się duszą towarzystwa, swobodnie się wypowiadać i nie być nieśmiałym, potrzeba praktyki. Feromony pomogą Ci roztoczyć aurę, osoby bardziej pociągającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności