Skocz do zawartości

Przedawkowanie CHIKARA


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni testuję Chikarę i nie wiem co się dzieje. Kiedy użyłem ją pierwszy raz (1 psiknięcie z niepełnego wężyka) roztarte nadgarstkami i przejechane za uszami i trochę po szyi poczułem się wspaniale zapach normalnie rozkładał mnie na łopatki. A wczoraj i dzisiaj ten wspaniały zapach zaczął mnie strasznie męczyć, zrobiłem się nerwowy jak po jakiejś amfie i do tego tak roztargniony że ciężko mi się prowadzi samochód a nawet zapomniałem po sobie sprzątnąć po śniadaniu gdzie nigdy mi się to nie zdarza, zero skupienia. Stosuję 1 psiknięcie gdzie w instrukcji polecają 2, czy to możliwe żeby tak mała dawka to w moim przypadku było zbyt dużo? Może ktoś doświadczył czegoś takiego zapraszam do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chikary nie uzywałem , ale miałem po PHX i NPA takie sytuacje , że zapominałem załatwic różne sprawy w pracy , na uczelni , a raz jak wracałem samochodem to miałem stłuczkę , ale przyznam , że nie byłem w szoku .... pod wpływem fero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh jak po amfie dobre, a skad wiesz jak działa amfa przecież posiadanie jest karane :P

 

jak walnąłem troche więcej btb (tj 2 krople) za pierwszym razem to byłem zakrecony i mi sie trudniej zapamietywało i trudniej też jechało mi się samochodem ale za drugim razem tak już raczej nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmów hehe. Aha, gdy miałem na sobie Chikarę moja żona stwierdziła że śmierdzę spaloną zasmażką ale kleiła się do mnie jak rzadko kiedy, normalnie opędzić się nie mogłem. Nie wiem o co biega może dostałem jakiś mega mocny flakonik, może moje ciało wytwarza dużą ilość tych substancji i w połączeniu z dodatkowymi fero robią taką jazdę.

Objawy wskazują na przedawkowanie dlatego zobaczę może uda się jakoś dozować to np 1/2 psiknięcia, zacznę testować od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Odświeżę wątek, jako nowy użytkownik chikary: racja, ten zapach jest b. intensywny, "ciągnie" się za mną, i szybko zaczyna męczyć. Rozdrażnienia nie zauważyłem, ale mam wrażenie, że coś się do mnie przykleiło, czego nie można się pozbyć. I też myślę, że jedna aplikacja to stannowczo za dużo, właśnie się zastanawiam, jak to rozcieńczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jeżeli próbka chikary pachnie tak samo jak to we flakoniku, to ja bez przykrycia tego własnymi perfumami nigdzie bym się nie ruszył...

Strasznie mi to śmierdzi i męczy mnie ten zapach.

The Edge również mi śmierdzi.

Jedyny zapachowy feromon który przypadł mi do gustu to alchemy, fajny lekki zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności