Skocz do zawartości

WIELKI TEST: NPA, BTB, PH FEROMON (ROLL-ON), FM !!!!


LoverBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Już za niedługo, czyli od 31stycznia 2011roku zaczynam poważny test tych feromonów jakie wypisałem na obozie ! Czyli praktycznie 12h przebywania z kobietami, ciągle imprezy itd. Wszystkie te specyfiki wypróbowałem, jak z resztą chyba czytaliście moje poprzednie historie.

 

Obecna opinia, na dzień dzisiejszy:

 

BTB - używam go na dyskoteki, 5 kropel na wacik. Sprawdza się w tańcu, jako pobudzacz seksualny na dziewczyny. W uwodzeniu nic szczególnego. Działa lecz dobry tylko do dyskotek.

Ocena (skalda szkolna): 3+

 

NPA - używam czasem jak idę do pracy lub szkoły. Płeć męska nieco milsza, kobiety chętne bardzo na flirt, działa dobrze na nie, lepiej niż BTB jeśli chodzi o uwodzenie. Co do pobudzania seksualnego, jeszcze nie próbowałem.

Ocena: 4+

 

PH Feromon - zapach fajny. Zapach ulatnia się w ciągu ok. 30min. Dawałem wąchać kobiecie, w momencie posmarowania się i jakieś 40min po. Jej ocena na początku była dobra, że ładnie pachnie. Po 40min twierdziła że nic nie czuć. W uwodzeniu, zero.

Produkt kupiłem na allegro w sklepie typu sexshop.

Produkt nie wart jakiejkolwiek ceny.

Ocena: 1 z !

 

 

FM - zapach wedle uznania. W uwodzeniu taki oooo. Średni towar, jest efekt zauważalny. Ale uważam to za słaby feromon, lecz na początki chyba nie jest zły, lub dla osób których ciało poroduje i tak duża dawkę feromonów, czyli że np. BTB i NPa są za mocne, to polecałbym FM.

Ocena: 3 - tak, efekty nie są w cale dużo słabsze od BTB :)

 

 

 

PS. Mogę sprzedać jeszcze 2ml tylko tego NPA.

BTB zostawiam, już nie odsprzedaję, więc proszę na priv nie pisać z tym pytaniem :)

PH mogę 50% odsprzedać.

FM mogę załatwić.

 

 

 

Tak więc od 31 zaczynam test. Plan będzie mniej więcej taki.

- BTB w jeden cały dzień (czyli 2x użyty)

- NPA to samo co z NPA

- PH tak samo (tyle że częściej, co 3h i coraz większe dawkowanie, po umyciu szyi oczywisćie)

- FM (3x na dzień)

po 4dniach zacznę mixy.

- BTB + NPA

- FM + PH

- BTB + FM

 

I finito :)

 

Zastanawiam się nad NPA i BTB, aby osobno znowu testować skoro już sprawdziłem i wiem jakie dawki są okey. Podejrzewam więc że więcej dni poświecę na mix.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przyjechałem :)

 

Jednak nici z obserwacji. Na obozie dostaliśmy trochę w kość. Więc praktycznie ciągle spaliśmy po zajęciach. A kiedy wyszedłem na miasto, okazało się że tam prawie dziewczyn nie ma O_o, same brzydkie... ehh... a dyskoteki ? szkoda słów. Najgorszy tydzień w moim życiu !

Jednak... dałem wypróbować ten PH Feromon koledze, ja go obserwowałem i dziewczyny wokół niego - zero efektów.

Dałem mu FM - i tu szok. Kilka słów do jednej z najładniejszych dziewczyn na roku (jest ich 4 ze 100) panna po 2-3min cholernie nim zainteresowana. Na drugi dzień sama przyszła do nas do pokoju - do niego konkretnie. W tedy nie miał na sobie FM, jako tako szła rozmowa - ja się patrzyłem na niego jak na frajera, bo straszny pantofel.. ale cóż...

Trzeci dzień, wypryskałem go FMką, pierwsze 30min dziewczyny nie mogły przy nim wytrzymać (za dużo go wypryskałem, w sumie mnie tez w nosie wierciło) minęła godzinka, jego target przyszedł znowu i tu kolosalna różnica, siedziała blisko niego, bawiła się ciągle włosami, zagryzała wargi, a po godzinie już leżeli na sobie i się lizali :P i podobno go ciągle wąchała. Kolega pod jarany, chciał odkupić ode mnie FM, no ale... dałem mu namiary itd.

Cóż, FM działa na niego i patrząc na efekty oceniłbym na 4+

 

Tak więc dziś ja wypróbowałem:

po prysznicu, rano, wypsikałem ze 4x szyje i 6 klatę. Po godzinie, przed wyjściem na miasto aby załatwić sprawy, psiknąłem się 4x na ciuchy.

 

Salon Orange - gość który mnie obsługiwał był nadzwyczaj miły, gadał ze mną jakbyśmy byli znajomymi, wysłał mi na meila pewne namiary aby ulepszyć swojego fona itd. To był 2x kiedy u niego byłem :P Aby mi szybciej pomóc, wsadził sobie do mnie kontakt do kieszeni w koszuli - mam nadzieję że nie Gej :P

 

mPunkt- rozmowa z Panią odnośnie telefonu, rozmowa przebiegała przez pierwsze jakieś 3min poważnie. Po tym czasie nagle się zmieniła, gadała do mnie zdrobniale (miała może max 24lata) Na koniec powiedziała ze mi wyśle "smsika "

 

Hmm ogólna opinia, bardzo dobra, nie jestem zbytnio w humorze, a mimo to z ludźmi dziwnie dobrze mi idzie rozmowa. Wiem że te przykłady powyżej, nie są aż tak przekonujące, bo obydwoje wykonują swoją pracę więc muszą być uprzejmi, ale wg. mnie ta uprzejmosc którą doświadczyłem była inna.

 

Póki co, patrząc na to co się działo dziś i na obozię, uważam ten produkt za lepszy niż BTB jeszcze zobaczę jak da rade NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się troche pryskam BTB, NPA mniej i mam wrażenie że ludzie którzy poczują feromony zachowują się troche jak zahipnotyzowani śmieją się wpadaja w trans w czasie rozmowy, ba! ja sam sie tak zachowuje hehehe ale nie zawsze czuje ich działanie, i nie na wszystkich to działa, niektórym mówie że uzyłem i Ci bardziej sceptyczni udowadniają mi potem że to na nich zupełnie nie działa :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że BTB jest kiepski. Chyba nie tylko ja tak uważam. Wystarczy na ferum wejść na giełdę, żeby zobaczyć, że najczęściej ludzie pozbywają się BTB. Ja go kilkanaście razy testowałem i nie miał, żadnych dobrych efektów. Co najwyżej w połączeniu z PHX łatwiej zdawałem egzaminy ustne, ale nie wiem czy nie dla tego, że tą mieszanką wzbudzałem litość :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak możecie mówić że BTB jest słaby! przecież ja po nim odjeżdżam zupełnie, poprawia mi nastrój i osobom z którymi rozmawiam, niektórzy mają ataki śmiechu po tym hmm..czyżby moja własna autosugestia? Fleurety zobacz jakie on ma stężenie, wyższe niż PHX, i też ma w składzie A1!

 

już sam nie wiem czy to fero rzeczywiście działa ;)

 

a ofert sprzedaży jest dużo bo jest najbardziej promowany przez Feromony.pl, ma najlepsze opisy, ma ten cały medal, i jest z wykrzyknikiem, firma to produkuje i ma po niskich kosztach więc się im opłaca sprzedawać jak najwiecej, a w dodatku nowy klient /nie wiem czy każdy/ ma kody na 3 gratisowe flakony- ja już mam np. w domu 2, i pracuje nad 3cim,wiadomo ze wszystko jakimś kosztem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po BTB jedyny efekt jaki zauważam to na imprezie w czasie tańca, również na kursie tańca na który chodziłem, a mianowicie panny jakieś bardziej napalone się robiły. Ale tak normalnie w czasie podrywu na mieście, to zerowe efekty.

 

Po NPA to tak bardziej chętne są na adoracje z mojej strony.

 

Obydwa fero działa tylko na płeć żeńską, na męską nic nie zauważam.

 

Po FM ludzie są o wiele milsi i tu działa na płeć męską również. Kolega np. nie musiał się strać o swój target, sama zaczęła go adorować przy tym FM, jak to z reszt opisywałem. A i kolejny efekt jaki dziś zauważyłem, to mój piesek (suczka) ciągle za mną łazi, skacze mi na nogi i się cieszy (macha ogonem ciągle na mój widok) hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Znacie jakieś fero inne niż ze strony feromony.pl które są godne uwagi, czyli działają ? ja bym chciał coś na POWERA, ponieważ żadne z obecnie wypróbowanych feromonów nie działa na moją osobowość, nie daje powera, ani nie daje pewności siebie (tzn. w tym przypadku to ja ogólnie jestem pewny siebie, ale to akuratnie zasługa poradników PUA) Więc ogólnie chodzi mi o humorek, bo nie zawsze go mam, albo jestem zmulony i o energie. Za nim coś polecicie, spójrzcie w profilu co już próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie jak możecie mówić że BTB jest słaby! przecież ja po nim odjeżdżam zupełnie, poprawia mi nastrój i osobom z którymi rozmawiam, niektórzy mają ataki śmiechu po tym hmm..czyżby moja własna autosugestia ? Fleurety zobacz jakie on ma stężenie, wyższe niż PHX, i też ma w składzie A1!"

 

Też dostałem ataku śmiechu jak to przeczytałem . To nie haszysz. :lol:

 

A BTB jest słaby nie w tym sensie, że ma małe stężenie feromonów, tylko ma kiepskie efekty do podrywu. Może jest to wina wrzucenia wszystkiego do jednej buteleczki bez zastanowienia i odpowiednich proporcji. Niektóre z tych feromonów są antagonistami. Nie można używać wszystkich feromonów na raz, bo każdy z nich niesie inny sygnał i człowiek w naturze nigdy nie wytwarza ich wszystkich w tym samym czasie. Powiedzenie "Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego" idealnie się tu sprawdza. Ale jest to moje osobiste odczucie po używaniu BTB. Wiadomo, że na każdego feromony działają inaczej. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że sami wytwarzamy jakąś ilość pewnych feromonów i zmieszane z BTB się wzmacniają. Każdy człowiek wytwarza inne ilości i proporcje fero.

Jednym BTB może pasować innym nie. Ja tylko zwróciłem uwagę, że mi nie pasuje i na giełdzie dużo osób go odsprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PS. Znacie jakieś fero inne niż ze strony feromony.pl które są godne uwagi, czyli działają ? ja bym chciał coś na POWERA, ponieważ żadne z obecnie wypróbowanych feromonów nie działa na moją osobowość, nie daje powera, ani nie daje pewności siebie (tzn. w tym przypadku to ja ogólnie jestem pewny siebie, ale to akuratnie zasługa poradników PUA) Więc ogólnie chodzi mi o humorek, bo nie zawsze go mam, albo jestem zmulony i o energie. Za nim coś polecicie, spójrzcie w profilu co już próbowałem."

 

Feromony tak nie działają. Na powera, albo humor, to zupełnie inne substancje :wink:

 

Może kup sobie Iron Plus, energy drink w tabletkach. Tylko uprzedzam, że zawiera neurotoksynę - aspartam.

 

Chmmmm, ewentualnie może damskie fero sobie powąchaj. Chociaż nie wiem, czy zadziała. Ja wąchałem PHX damski z buteleczki i zero efektu. Chyba jednak musi być na kobiecie i zmieszany z seksownymi perfumami. W sumie na mnie zapach ładnych kobiecych perfum działa bardziej podniecająco niż fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fleurety poczytaj o feromonach, z tego co wiem zmieniają nastrój i zdaje się że nie tylko u kobiet, miedzy innymi działa poprawiając samopoczucie przy nastrojach depresyjnych i stresie. Artukuł/fragment z CNN,

 

It's also possible, some researchers say, that pheromones could be a mood enhancer, alleviating depression and stress

 

a również czytałem że mają działanie zbliżone do narkotycznego, przynajmniej nad takimi substancjami ciągle pracuja ! Więc się nie śmiej ze mnie! :D

 

Scientists are learning that pheromones can be altered in the laboratory to have powerful drug-like effects .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro to test fero, to napiszę historię z zeszłego tygodnia.

Pojechałem do sklepu z odżywkami po witaminy. Akurat nie było i sprzedawca powiedział, że kosztowały 129 zł, ale nie wiadomo ile będą kosztowały po podwyżce VAT. Za 2 dni przyjechałem i już były. Tego dnia sprzedawała pani w dojrzałym wieku, a ja użyłem starego P6. Podała mi cenę 132,50 zł. Lekko pokręciłem nosem i zaczęłliśmy rozmawiać o witaminach, wegetarianiźmie, zawartych w tych witaminach glonach i w końcu o Codex Alimentarius :wink: A, co!!!. Pani policzyła VAT itd. Daję Prosi o 130 PLN i wydaje mi 4 zł reszty. Kupiłem witaminy za 126 zamiast za 132,50 zł. Zaoszczędziłem 8,50 8)

Po następne zakupy też się wybiorę do tego sklepu. Lubię sprzedawców, którzy o mnie dbają i staję się ich wiernym klientem :wink:

 

_____________________________________________________________

 

"Fleurety poczytaj o feromonach, z tego co wiem zmieniają nastrój i zdaje się że nie tylko u kobiet, miedzy innymi działa poprawiając samopoczucie przy nastrojach depresyjnych i stresie."

 

No tak, ale bardzo subtelnie, nie powodują u nikogo ataków śmiechu. To autosugestia, albo podekscytowanie użyciem fero i w związku z tym wyrzut do krwi endorfin i noradrenaliny.

 

Używam fero od jakiś 11 lat, więc zdążyłem zaobserwować po nim różne efekty i mniej więcej orientuję się, co jest sprawą fero, a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Power to może przetestuj BIOSTERON, zwieksza produkcje wiekszości hormonów przez co odmładza i daje podobno POWERA oraz zwiększa produkcje naturalnych feromonow 8)

 

ja dzisiaj po BTB i w związku z ładną pogodą wyszedłem na miasto i zaczepiałem ludzi na ulicy heheheh na codzien jestem nieśmiały i wole siedzieć przed netem niż gadać z ludźmi a po tym specyfiku ludzie ze mną nawijali jak w transie, niestety nie doszedłem jeszcze do poziomu pewności siebie by zaczepiać laski ale wszystko przyjdzie z czasem, :evil:

 

 

a jeszcze jedno, czy po fero macie tak że laska która z wami rozmawia patrzy na Was na maksa łakomym wzrokiem? dzisiaj tak miałem z moją znajomą właśnie po BTB, więc nie wiem o co c'mon, czytałem że takie są reakcje po PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suple na zwiekszenie testo sa dobre dla ludzi powyzej 40lat :P po co mi skoro mam 22lata ? Nie odczuje wiec tego. Na powera wiem że są suplementy, ale zapytałem, bo może sa i fero, np. niby NPA pobudza jak kilka kaw z kilkoma Tigerami :P JA niestety tego nie odczuwam. Zadne fero na moja osobowośc nie działa.

 

Co do BTB to zwiększa poped seksualny u kobiet, ja to odczuwałem na imprezach, czyli gapiły na mnie panny jak na łakomy kąsek, natomiast w czasie tańca zachowywały się tak abym je "zerżną" :), na kursie tańca podobnie jedne robiły tak aby mi stanął inne cchiały abym do nich zarywał w trakcie nauki :P aaaaa i na pedałów działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności