Skocz do zawartości

Przedawkowałem/zły mix?


Vazoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji,że jestem nowy nota bene należy się przedstawić.

Mateusz,18 lat.Mojej pierwszej transakcji dokonałem 3 dni temu,onegdaj trochę przeczytałem na temat fero i uroiła mnie chęc zakupu NPA.Kupiłem z nastawieniem na poprawienie swej pewności siebie jak i stosunku innych do mnie.Socjalnie sprawdzam sie,lecz czasem mimowolnie sztucznie obniżam swoją wartość poprzez głupie przekonania.Koniec.

Teraz przechodząc do sedna tematycznego chciałbym opisać mój przypadek;

1 dzień;zacząłem od 1 kropli npa i przesmarowałem szyję oraz nadgarstki próbką 'the edge' dołączoną w zakupie.efekt- bardzo pozytywnie,dało się odczuć dobre samopoczucie,a gdy już wogóle aplikowałem to przez 10 minut banan mi z r**a nie schodził :P .Nie testowałem wśród znajomych,tylko na domownikach.

2 dzień;trochę fake,0 efektu.Zaaplikowałem ok. 1,5 kropli.

3.dzień(dzisiaj) miałem ustawione spotkanie ze znajomą.Zaaplikowałem 0,5 kropli i wysmarowałem się przezornie próbką the edge.Efektu nie widać.Dodam tyle,że warunki spotkania były sprzyjające(wspólnie zjedzone śniadanie,pomyślałem że fero będzie względnie pomocne,jednak nasza rozmowa była zwyczajna-niczym nie różniąca się od naszych typowych rozmów.

Moja dyrektywa jest taka;jutro mam imprezę towarzyską,jak aplikować żeby możliwie najwięcej skorzystać? Co sądzicie o 2 kroplach NPA?

Pozdrawiam,lakonicznie przypadek (nie)ujęty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś wielki błąd że zacząłeś od miksów nie znając swojej optymalnej dawki,najpierw musisz dobrać dawkę a potem możesz robić miksy.

Kolejny błąd to miks NPA + The Edge. Nie stosuj takich miksów bo The Edge to zapachowa wersja NPA.

 

NPA zaczyna się stosować od przetarcia palcem wokół tego rowka w kroplomierzu,a jak po tygodniu stosowania nie ma efektów to należy zwiększyć do pół kropli czyli przytknąć palec do kroplomierza i przechylić i to co jest na palcu wetrzeć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lepiej mniej niż więcej i uśmiech kolego. Napisałeś, że jadłeś śniadanie ze znajomą i nie zadziałało. Po pierwsze ona Ciebie zna od dawna, po drugie nie wiesz, czy nie zadziałało. Chyba się nie spodziewałeś, że się na ciebie rzuci? Może trzeba było mówiąc do niej wziąć ją delikatnie za dłoń, a drugą dłonią pod łokieć. Może trzeba było lekko poflirtować, powiedzieć jakiś niewinny, naturalnie brzmiący komplement, a porem się z nią podroczyć trochę i powygłupiać. Jak będziesz poważny i sztywny, to w życiu nie zobaczysz działania fero. Fero tylko nastawia psychikę kobiety pozytywnie do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu:] Prawisz o względnie skrajnych tematach-osobowość,wiem na czym polega flirt,wiem jak zagadać,wiem jak być lekko irytującym,ale kluczem ma być pewność siebie,chcę jej mieć nader więcej,a cała reszta stanie się prosta..Sądziłem,ze fero może mi w tym pomóc,ale dedukuję po twojej wypowiedzi,że fero to taki tylko suplement i że należy stać się na własne preferencje.zastanawiam się czy ta reklama to jakiś fake,,ale nie będę się zrażał,trzeba próbować;].0,5 kropli na wieczór;]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fero to taki dodatek zwiększający twoją atrakcyjność o ok. 30%,tak samo jak np.jakaś modna fryzura.

Stosuj dalej 0,5 kropli ale samego NPA.

Najlepszą metodą jest nałożyć fero i nie myśleć o nim tylko normalnie się zachowywać tak jak zwykle,a efekty podsumuj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,5 kropelki NPA to dla mnie jak 1 redbul ;)

 

działanie jest subtelne i nie spodziewałbym się że laski będą same podchodzić i pytać mnie o autograf, szczerze mówiąc to nie spodziewałbym się nawet żeby laska się podnieciła rozmową ze mną przy śniadaniu w pracowniczej stołówce ale może się mylę,

 

ale gdyby fero działało i była okazja na coś więcej to sądzę że łatwiej byłoby mi uzyskać jej uległość o jakieś 30% ot co,czyli że statystycznie ulegną Ci 3,4 panny na 10 więcej niż zwykle, czyli zamiast 5 ulegnie Ci 8,9, ale jeśli jesteś wyjątkowo nieśmiały to ulegnie Ci 5,6 może 7 panien zamiast żadnej bo nie podjąłbyś działania wcale,

 

w gruncie rzeczy dla nich pewność siebie u faceta to tak jak dla nas długie nóżki i zgrabny tyłek u nich, w gruncie rzeczy to zdaje sie że laski są bardziej napalone od nas i że bardzo często ulegają jak tylko się podejmie odpowiednie działanie w odpowiednim czasie, a nieiwielu kolesi to potrafi tak naprawdę, czy mam racje???

 

ale laska zawsze może nie mieć ochoty na seks albo mieć okres lub być wkurw.... ew. być po przejściach i wtedy nawet kilo feromonów, ładna fryzura i garnitur od armaniego nie od razu pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden niezawodny sposób na nabranie pewności siebie. Widziałeś akwizytorów chodzących po domach i sprzedających buble? 10 osób odmówi, a jedna kupi. To samo rób z kobietami. Wyjdź w weekend gdzieś gdzie jest dużo kobiet. Przed uczelnię z kobiecym kierunkiem ( będzie trudniej poderwać, bo jest sesja), albo do klubu, takiej speluny studenckiej ze wstępem po 10 zł. Wybieraj dziewczyny, na widok których nie dostajesz skurczu żołądka, czyli kompletnie Ci nie zależy na znajomości z nimi. Podchodź i zagaduj. Tylko bez pytań, czym się zajmujesz, co studiujesz itp. Nie pytaj jej o jej życie. Kobiety zaczną z tobą gadać, a nawet jak powie, że jest zajęta, to zagadaj do laski obok i nie przejmuj się, to taka akwizycja i sprzedanie siebie. Jak już się oswoisz, to wprowadź flirt. Po jakimś czasie, życz miłego dnia, czy wieczoru i zagaduj do następnej. Tak się przygotujesz do gadania z taką na której będzie Ci zależało. I zawsze podchodź do laski z przekonaniem, jak nie ta to inna, to Cię trochę odstresuje, ale nie na początku. Tylko praktyka i rutyna pozbawią cię nieśmiałości. I pamiętaj, uśmiech, czsem działa więcej niż słowa. To najsilniejszy feromon.

 

Spróbuj cały dzień podrywać 11 lutego. Zapamiętaj dobrze tą datę, bo to świetny dzień na podryw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nieco odświeżam.Nie wiem czy podobne pytania były,ale przewerterowałem pierwsze strony i wygląda,że nie.

Pytanie ot 1; Czy palenie jointów w pewien sposób nie hamuje efektu feromonów?

Pytanie 2;jak to jest z tym zapachem fero?,mam lekki katar i nie czuję tej woni,na którą tu wielu się uskarża.Przyznać muszę,że od pierwszego dnia tego zapachu nie czułem w ogóle..

A tak resumując 11 dni zbierania doświdczeń muszę powiedzieć,że u mnie efekt przecietny jak dotąd.5 dni byłem na 0,5 kropli kolejne 2 dni na na 1 kropli,wczoraj użyłem 1,5 NPA i chyba przebrnąłem zbyt daleko.Ostatnio po fero czuje sie jakoś mało pewny siebie,nie wiem co jest,ale dzisaj jestem na pauzie :wink: jutro powrócę do 1 kropli,efekty wówczas były zdaje się najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przedawkowałem BTB kilka razy użyłem na szyje i NPA raz, może dwa i nosiłem ciągle ten sam szalik i teraz działanie fero było nawet jak się nie psikałem wcale, a jak się psikałem to ciągle bóle głowy,doczytałe ze na ubraniu utrzymuje się nawet kilka tyogdni (patrz ulotka)

 

dzisiaj kropiłem 1/3, pół kropli BTB tak żeby nie przesadzić i znowu lekki ból głowy, ale jak się chłopaki na imprezce rozkręcili to już potem było git, fero nie zadziała jak np. będziesz miał doła, ale łatwiej się jest rozkręcić jak jest łeekend i wszyscy chca się bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy ludzie czują specyficzny zapach fero.

Natomiast jeśli chodzi o palenie Jointów to nie pomogę bo nigdy nie paliłem i nie mam pojęcia czy hamują działanie fero czy nie.

Z opinii innych użytkowników forum wygląda na to że nie pogarsza efektów fero ale ostateczną odpowiedź pozostawię tym którzy tego próbowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności