Skocz do zawartości

gdzie kupić perfumy do sporządzenia mixu z NPA?


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem sobie sporządzić 'nalewkę feromonową' z NPA i teraz nigdzie nie mogę kupić perfum które da się przelewać, wszystkie mają oryginalnie zamknięte wieczka atomizerów. Kupujecie jakieś specjalne wersje czy może siłą 'rozpakowujecie' taki atomizer? :twisted::D

 

Pozdrawiam

tomtom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości chodzi o miksy dwóch produktów feromonów np.NPA + PHX,a perfumami dopiero się psika na ciało w miejsce aplikacji feromonów.

Oczywiście można też połączyć we flakonie i zrobić sobie samemu fero zapachowe,tylko nie wiem czy nie będzie fero przez to słabsze.

Jeszcze nie robił takiego miksa.

 

Jak chodzi o miksy dwóch feromonów to dopiero jak dobierzesz odpowiednią dawkę każdego produktu z osobna.

Natomiast jeśli chcesz perfum do przelewania to idź do sephory i poproś o próbkę wybranego przez ciebie zapachu i oni ci dadzą za darmo maksymalnie do 3 próbek, jedna próbka ma 2ml.

Już to jest jakieś rozwiązanie,ja też kiedyś brałem u nich próbki i z tond wiem że tak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz jakiś większy korek, albo taką miarkę od syropu i psikasz tam delikatnie perfumy, potem je przelewasz do buteleczki. Na feromony.pl jest pipeta i lejek. Musisz się teraz zastanowić ile psiknięć mieści się w buteleczce. Jeśli jest to testerek 1ml z atomizerem, to najpierw lejesz wodę i psikasz do końca licząc ilość psiknięć. Jeśli używasz dwu psiknięć perfum i np kropli feromonów, to staraj się tak dobrać proporcje. PHX na ulotce zalecają rozcieńczać 1:10. W sumie trzeba trochę pokombinowac.

 

30 psiknięć w butelce to 15 porcji, więc dodajesz 15 kropel - to przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tą igłą się mam przebić przez rurkę w atomizerze? tak to rozumię

 

Fleurety stosujesz P6 super? czy to jakieś inne niż Klassiker?? Widziałem że są różne wielkości butelek np 10 ml oraz zdaje się że są różne rodzaje np ?MEGA?? ceny też są chyba różne...ale może się przewidziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widziałeś. P6 jest cała seria, włącznie z żelami po goleniu i olejkami do masażu. Jest linia zapachowa i bez zapachowa. P6 super Kalsiker jest 5 lub 6 krotnym stężeniem feromonów, P6 Super doppelt jest podwójny, czyli 5-6 krotne stężenie razy 2. One są w 25 ml. buteleczkach. A sam Klassiker nie wiem. Może mi się pomyliło. One są podobne w nazwach, więc lepiej czytać opisy do nich.

P6 Mega jest 10 krotnym koncentratem.

Na jakiejś stronie sklepu piszą, że to 15 krotne stężenie w stosunku do normalnego.

"Super MEGA P6 PHEROMONES Spray for Men to Attract Women. Super Concentrated (over 15 X Normal Concentrations of Pheromones);. Mega P6 PHEROMONES SPRAY FOR MEN TO ATTRACT WOMEN."

 

ier eine Liste aller Produkte aus der Orion P6 Pheromone Parfum Serie:

P6 - Der Klassiker in normaler Konzentration (10ml oder 25ml Flakon)

P6 - Super: 2-fache Konzentration (25ml Flakon)

P6 - Super duftneutral: 2-fache Konzentration (25ml Flakon)

P6 - Mega: 10-fache Konzentration an Sexual Pheromonen (10ml Flakon)

P6 Super Gail: After Shave mit Pheromonen (50ml Flakon)

P6 Massage Öl: Für Entspannung und Wohlbefinden (100ml Flasche)

P6 Parfüm Stift: In Kugelschreiber-Form, auch Büro-tauglich (6ml Sprühstift)

 

Podwójny koncentrat jest 2 razy za mocny do normalnego psiknięcia mgiełki na siebie. Pół psiknięcia działa zbliżająco na kobiety (są bardziej przyjacielsko nastawione np. do rozmowy, przebywania blisko). Całe psiknięcie może negatywnie nastawiać, ale za to daje autorytet i poważanie. Co ciekawe pełne psiknięcie działa na facetów, tak, że bardziej słuchają i szanują co masz do powiedzenia - dobre do pracy. Pod tym względem bije na głowę BTB. Na feromony.pl macie certyfikat czystości ponad 98%. To jedne z najlepszych feromonów androsteronowych w Europie. Są bardzo wysokiej jakości, nie śmierdzą i zawierają składniki antybakteryjne zapobiegające namnażaniu bakterii potowych rozkładających feromony. Jedne P6 mam już ponad 10 lat i nie ma w nich żadnej zawiesiny, farfocli, zmiany koloru, czy właściwości. Nadal działają tak samo. NIe mogę tego powiedzieć o próbce PHX, bo noszona w plecaku teraz zimą się zepsuła. Ma pełno wytrąconego osadu, a poza nim został już chyba tylko alkohol. Te nowe P6 mają trochę inny zapach alko i chyba trochę inaczej działają. Albo co prawdopodobne, stare mam w pojedynczym koncentracie, a nowe w podwójnym i są za mocne. P6 Mega (10x) to już chyba tylko do rozcieńczania w perfumach, albo kropla na palec. Bez zapachowe mają oznaczenie duftneutral.

 

 

Kiedyś z premedytacją użyję dwóch pełnych psiknięć na szyję, jak perfumami i zobaczę reakcje ludzi. Ciekawe, czy mi będą schodzić z drogi. Ostanio mam ochotę spróbować z bardzo dużą dawką anrosteronu, co się wydarzy.

 

Muszę tu jeszcze dodać, że Niemcy mają chyba inne powonienie niż my. Gośc pisze, że psiknął się P6 Super 3 x i laski strasznie na niego leciały. Chmmm, Polki by uciekały :roll: A najlepsze opinie ma P6 Mega (10x), kurcze, coraz bardziej chcę spróbować z dużą dawką. A może to trzeba być młodym, zeby używać feromonu dla czcigodnych mędrców (androsteron)? :wink:

 

 

oryginalna strona:

http://www.p-6.de/uk/sortiment.html

 

po lewej masz linki: product line - linia produktów P6,

Guarantee of quality - gwarancja

 

I to by było chyba na tyle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa te feromony P6, ale sądzę że npa i btb mi na razie powinny wystarczyć,poza tym myślę że najchętniej zaopatrzłbym się w SOE bo mają dużo A-enolu czyli tzw ice-breakera i mógłbym je używać na codzień,

 

 

z tego co widzę BTB również wywołuje respekt u facetów... a ostatnio zauważyłem dziwną rzecz... otóż laski mi mówią pierwsze cześć -wszystkie które znam - heheh nigdy tak nie miałem :shock::shock:

 

i jest tak w dni w które nie używałem fero!, ale tak się cofam pamiecia wstecz i zjawisko to występuje od dnia w którym pierwszy i ostatni raz użyłem NPA, i od tej pory chodziłem w tym samym szaliku i swetrze :wink:

 

niestety dzisiaj zaaplikowałem krople BTB i najpierw kasjerka w sklepie usmiechała i żartowała ze mną (jak B. kocham to mi się zdarzyło 1 raz w życiu ) a niedługo potem zrobił mi się OD (overdose)! i musiałem się kąpać zmieniać ciuchy bo mnie zmuliło, i wnioskuje że -enon się skumulował w szaliku i ciuchach

 

oł jeeee... zastanawiam się co myślą ludzie co to czytają - pewnie myślą że to reklama fero , no ja bym tak pomyślał :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Może tak nie jest? :lol:

 

Jeszcze z ciekawości dodam, że jak wracam rano zmarnowany po nocy, to na przykład w tramwaju obok mnie laski przychylnie na mnie patrzą i zerkają. Nie jak na dziwadło :D A ja się czuję akurat wtedy nie świeżo. Widocznie muszę mieć chyba własne feromony. Na ulicy i wolnym powietrzu lub z daleka nie popatrują na mnie flirciarsko. Ciekawe.

Zauważyłem też, że inaczej zupełnie pachną perfumy na ciało zaraz po kąpieli i po kilku godzinach po kąpieli. Generalnie niektóre mają dopiero pełny bukiet i intensywny zapach na "nieświeżą" skórę. Zaraz po kapieli jakoś mi mniej ciekawie pachną, ale może dlatego, że używam żeli zapachowych do mycia i zapachy się mieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest, ale nie o to mi chodziło , kiedyś czytałem że polowa recenzji produktów i wypowiedzi na różnych forach w necie to tak naprawdę reklamy, i coraz częściej to widzę, albo programy partnerskie gdzie strona jest tylko w celach reklamowych skonstruowana, na szczescie fero działają i jestem tego pewien .. na mnie działają -dodam.. i wiem że nie jestem w stanie samemu się tak nakręcić i zachowywać jak po fero, nawet gdybym tego bardzo chciał :evil:

 

 

co do lasek mówiących 'cześć' to najdziwniejsze że są to laski idące z naprzeciwka także niemożliwe że to fero, a może jednak hahahhaha :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mi to się wydaje, że to już nie efekt fermonów, tylko może zabardzo się nastawiasz do tego, że je używasz i masz je na sobie.

Też tak kiedyś miałem jak za bardoz myślałem o nich, o tym że mozę je jeszcze czuć etc. a jak przeczytałem, że jeszcze od tego głowa może boleć to dopiero mnie wszystko zaczeło boleć i się nakręciłem :)

 

Trzeba psiknac i zapomnieć w cholere, niech to sie stanie rutyną. Jak mycie zębów czy kolokwialnie mówiac robienie kupy :D

 

Pewnie o tym wiesz, ale warto przypomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności