Skocz do zawartości

Pheromax - czy inni tez czuja ten obrzydliwy zapach


Rekomendowane odpowiedzi

witam .

 

kupilem Pheromax . Juz pare razy sie psiklem raz i zaraz na to jakis dobry mocny perfum ale wciaz czuje ten smród samego feromomu .

 

Czy inni tez to czuja co ja ?

 

Czuje jakby mi waliło spod pachy ( wczesniej nie myjac sie z tydzien ) .

 

Boje sie ze jakas panna se pomuysli , kurcze jaki brudas , pot zaslania perfumem zamiast sie po prostu umyc .

 

A moze taki zapach odpowiada plci przeciwnej ? sam juz nie wiem ??

 

Jak Wasze doswiadczenia z tym smrodkiem ??

 

prosze o powazne posty osob ktore mialu pheromax .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie z Wami podzielic moim wczorajszym wypadem na dyske .

 

Wraz z 2 kumplami wybralismy sie na dyske .

 

NAturalnie bylem pod dzialaniem Pheromax .

 

Na poczatku nie zauwazylem jakis niezwyklych zachowac kobiet , mysle sobie chyba jakas kicha ten PHX .

 

No ale potem sie zaczeło , stoje sobie przy sali gdzie sie bawia , obok mnie moi koledzy i inni kolesie tanczacy . Bawila tam sie taka niunia , ruchy miala swietne , kolesie do niej podbijali a ona ich zbywała i to dosc brzydko niektorych . NAgle patrze a ona sie kieruje w moja strone , mysle wow , nastepnie robi jakies zjazdy , ociera sie tylkiem o moj interes . Mysle sobie KU,,, a to działą :)

 

Wnioski . Olała tanczacych zbywajac ich , a podeszła do stojacego kolo filaru mnie , gdzie obok mnie stali rowniez inni bardziej przystojni niz ja .

 

Wierze ze to dzieki PHX .

 

Kolejny przykład .

 

Jako ze to byl piatek to ludzi nie bylo za duzo na tej dysce wiec miejsca bylo sporo . Stoje sobie ale w innym miejscu. Nastepna blondi sie ociera o mnie przechodzac ( tamta tanczyla i zjazdy robila ) mimo ze miala miejsca dosc zeby przejsc i tego nie zrobic . SPojrzenie tez bylo wiele mowiace .

 

 

Dodatkowo czułem sie bardzo dobrze , jakis taki wesoly i wyluzowany mimo ze jestem po rozstaniu z narzeczona ktora sie odkochala po prawie 5 latach i zwykle mam doła jak cholera .

 

 

Dzis najprawdopodobniej kolejny wypad na melanz. Jak cos sie wydarzy to dam znac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

hej ! kolejne dzialanie chyba FERO . Dzis poszedlem do denstysty na 18.30 . Wczesniej sie psiklem Fero bo mam pozniej spotkanie z laska o 23 ( pozno prace konczy ) . Wchodze patrze w poczekalni siedzi koles z dzieckiem . W srodku byla jego zona . Pozniej ona wychodzi i usiadla gdzie on siedzial a on wszedł do srodka . Ona ok 27-28 lat blondi sama zaczyna do mnie mowic , opowiadac mi skad jest , i takie tam pierdoly . Po chwili przysiadla sie juz do mnie bo siedziala naprzeciw . No i mi nawija nawija i tak nie cale 30 min . W koncu jej maz byl gotowy i wychodzi , wiec mnie prosza na stołek . Mowie jej do widzenia , a ona mi " to na razie i do zobaczenia :) " byscie widzieli mine tego kolesia. CO o tym sadzicie ? To ze pani asystentka byla przemila i ciagle sie zblizala to juz nie wspomne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt miły ;), ja ostatnim czasy testuje phx oxy oraz mixa z btb. Pomijając fakt że przy btb większość dziewczyn się klei - głównie te przed owulacją ale jednak. To po oxy jak zawsze zmiana o 180 stopni, wredni sa milsi - jak nie zamili czasami. Luba bardziej napalone i podatna na sugestie, a sam czuje przed dłuższy czas efekt poddenerwowania(podobnie jak przy przedawkowaniu - ale to jednak nie to ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ superman

 

świetne historie, wręcz podręcznikowe przykłady działania feromonów. Z zapachem feromonów jest tak, że niektórym one śmierdzą - jednym mniej, innym bardziej. Dlatego korzystnie jest maskować je perfumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nie pierwszej mlodości już chrzestna zaczęła sobie śpiewac jak jechała ze mną w samochodzie, a ja w ten dzien wyraźnie przedawkowałem BTB. Jednak szybko sie pokapowała że to Jej zachowanie jest troche dziwne i zamilkła :lol:

 

hehehehe dobre

 

NPA lepsze od phx? PHX jest trudniejszy w użyciu, bo łatwo przedawkować, co nie znaczy jednak, że jest gorszy. Rzekłbym raczej, że jest po prostu inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję teraz OXY i dochodzę do wniosku, że jest do rozkochiwania dziewczyn, a nie uwodzenia na seks. W sumie już wcześniej to podejrzewałem. W końcu kobieta w czasie seksu wytwarza oksytocynę, a potem jej duża ilość uwalnia się ze spermą faceta, po takim zapachu seksu zwykle facet idzie spać, a kobieta czule się tuli. PHX z OXY chyba bardziej się nadaje, jak ktoś chce poderwać kobiete na dłużej, chce żeby się do niego przytulała i było jej dobrze w jego towarzystwie. Ewentualnie do podsycenia miłości w związku. Natomiast samo PHX działa bardziej na podryw i erotycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że to PHX działa na laski nieco inaczej niż mi sie wydaje ale z mojego osobistego doświadczenia to jest głównie po tym gadka i pobudzenie takie jak by sie leciało odrzutowcem :lol: , a NPA jest takie pobudzenie bardziej powiedziałbym takie jak po wyjsciu z siłowni i myślę że laski się bardziej podniecają jak cZują NPA ale mogę się mylić, zresztą sadzę że każda laska woli inny rodzaj traktowania, są takie co wolą dłużej pogadać a sa pewnie i takie co wolą szybki seks bez zbednych ceregieli...? :wink:

 

 

 

polecam przetestować w sephorze próbkę dolce gabbana one, pachnie nieco podobnie właśnie do npa i jest bardzo ciężkie, a PHX porównałbym moze np do Acqua di GIO Armaniego :lol::lol:

 

dodam że to moje subiektywne odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flaurenty piszesz teraz o phx z oksytocyna czy jakis inny produkt?

 

Pisałem o PHX z Oksytocyną. Co dziennie używam od 15 lutego i z moich obserwacji wynika, że laski bardziej podchodzą, jakby to nazwać uczuciowo. Raczej wolą się przytulić. Co nie znaczy, że nie chcą uprawiać seksu. Ale jednak sam PHX działa bardziej erotycznie. Jeśli chodzi o widoczne efekty, to trudno mi powiedzieć, bo jeszcze za krótko stosuję OXY, ale raczej skłaniałbym się ku samemu PHX. Przynajmniej ja po nim miałem większe zainteresowanie ze strony kobiet niż po PHX z Oxytocyną. Za to jak używałem PHX Oxy przy mojej kobiecie, to chyba bardziej wzmogłem uczucie, albo coś w tym stylu. Nie kłóci się i jest uległa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności