Skocz do zawartości

Uwodzenie mężczyzn feromonami, a reakcje kobiet


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jestem czy któraś z kobiet stosująca feromony, by uwodzić mężczyzn i zwiększyć swoją atrakcyjność, spotkała się z przykrym stosunkiem innych kobiet do siebie?

 

Moim zdaniem wśród kobiet panuje dosyć ostra rywalizacja 'o samców', oczywiście przytłumiona taktem i zakorzenionym w kulturze 'właściwym zachowaniem', więziami koleżeńskimi itp. Jednak która kobieta nigdy nie była ofiarą zazdrości w kobiecym towarzystwie? Jestem ciekawa czy podnoszenie swojej atrakcyjności feromonami nie wpłynie na negatywny odbiór kobiet. Czytałam na tym forum opowiadania mężczyzn, którzy po zastosowaniu feromonów częściej spotykali się z agresywną postawą innych facetów... Czy u kobiet nie działa to analogicznie? Czy któraś z was zauważyła coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Hmmm, wprawdzie moje doswiadczenia sa bardzo krótkie w czasie ale pośród moich kolezanek w pracy jedna z nich, która w mojej ocenie wydawał sie damą (tak, to takie określenie kobiety z klasą, taktownej, spokojnej, komunikatywnej, elegancko i zawsze gustownie ubranej, zmieniającej zestawy ubrań, dobrze dobranej bizuterii, pantoflach i torebki, nie wzbudzajacej sie , nie agesywnej) w dniu, w którym użyłam (chyba) sporej dawki BTB i OXY , uskuteczniła taki sposób bycia, że nam wszystkim OCZY WYSZŁY Z ORBIT ze zdziwienia a ona sama swoje zachowanie okresliła jako cyt.:"nigdy sie tak zachowywałam tak jak dziś" dodając, (w rozumieniu szukania winnego) że to przez Was. Czy to był zły dzień, czy splot zdarzeń - nie wiem. na pewno ona sama była sobą zaskoczona a i my również. A Panowie?... może też zbieg okoliczności ale niektórzy z nich ( w pokoju jest 12 facetów i 4 kobietki w tym jedna ok 30 a pozostałe w wieku świadczącym o doswiadczeniu zawodowym) z bliżej nieznanego mi powodu przyłażą z drugiego konca pokoju chociaz komunikację mogliby realizowac jak dotychczas- wrzeszcząc ze swojego miejsca , dzwoniąc (w ramach pokoju) albo mailując. Może to zbieg okolicznosci. Odnosze tez wrazenie, że nie wszyscy sa podatni na fero. Może coś w tym jest... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat dawno poruszany ale odpowiem,jeżeli chodzi o mnie to zauwazyłam inne działanie( NPA) kobiety sa bardziej przychylne a faceci jakby ode mnie uciekają nawet Ci którym sie podobam(wiem z dłuższych obserwacji bez fero)Sama nie wiem o co chodzi bo nie o to chodziło ale lepsze juz takie działanie niz zadne :wink:

Może ktoś wyjaśni bardzoej doświadczomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności