Skocz do zawartości

Promocja 24h


traq

Rekomendowane odpowiedzi

O 20. dostałem mail z zaproszeniem do udziału w promocji. 2 flakony tego samego produktu z rabatem 50%. Przykładowo kupujesz Relationship magic i dostajesz drugi flakonik gratis ;) Może być jeden man i jeden woman, przez co można dokonać zakupu dla siebie i komuś sprezentować, spóźniony prezent na walentynki ;) Co o tym myślicie? Ja przed chwilą złożyłem zamówienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podać tego linka(jeśli nie możesz tutaj, to na priv), bo ja jestem nowy - nic nie dostałem, a właśnie zastanawiam się nad zakupem pierwszych feromonów dla siebie..

 

może taka promocja będzie tym co mnie ostatecznie przekona do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na stronie 1 pełne psiknięcie PHX to 45 mcg czyli tak jak 4 krople BTB, więc jak dla mnie mega ilość, bo już przy 1 kropli PHX zatyka mi uszy i mam nawijkę że nie mogę przestać gadać, a BTB nie przekraczając ilosci 1 kropli dziennie tak mi sie na szaliku skumulowało że przedawkowałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Kyo? czy to nie są przypadkiem Twoje słowa na jednej z grup dyskusyjnych, właśnie przeglądałem pewien zabawny wątek i Twój nick mi utkwił w pamięci ;)

 

"Oj ! Jesli ja lubisz to wysyłaj !! :) Przecież Ci to nie zaszkodzi.. tylko

nastaw sie tez na typ dziewczyny nr5 (klasyfikacja wg. Kyo :))"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.... tym razem ktoś mi mojego nicka zajął i to nie ja :(

ale prawdopodobieństwo że jakikolwiek kyo to ja, jest bardzo duże, na zdecydowanej większości forów, grup i portali pod tym nickiem występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest wątek z 93 roku na alt.pl.psychologia.milosc

 

pt. dylemat[walentynki]

 

więc to może jednak Ty?

 

ale jeśli się mylę to i tak to nic nie zmienia ;)

 

no i na Tym forum akurat zmieniłem nicka, co by mnie znajomi przez google nie nakryli, też polecam tak zrobić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie ja... w '93 miałem 6 lat i jeszcze trochę słabo było u mnie z pisaniem ;P

 

A co do zmiany nicka... a niech nakryją... co mi tam :D Nawet zastanawiałem się nad tym, co będzie jak mnie kiedyś jakaś laska w prost zapyta "czy Ty czasem nie używasz feromonów?". Tak samo niezręczne pytanie, jak gdyby wiedziała, że interesuje się tematyką PUA. Jeszcze nie wiem co wtedy odpowiem, bo tak jak pisałem w poście wyżej dopiero zaczynam swoją przygodę z tymi specyfikami i jeszcze nie wiem jak dokładnie to działa.

 

Pozdr.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności