Skocz do zawartości

Uwiodłem PHX+BTB :) zadziałało


miketg84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Dziś umówiłem się na 1 randke z nowo poznana dziewczyną , którą poznałem przez neta . Użyłem małego psiknięcia PHX z próbki po perfumie i i 2 przechylenia BTB . PHX na jabłko Adama a BTB z uszy i pod nos . Na to perfumy Hugo Boss Selection .

 

Spotkanie w Katowicach w małej kawiarence , rozmowa się kleiła rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym . Dziewczyna cały czas bawiła się włosami . Nawet obok naszego stolika , siedziała para studentek . Jedna cały czas na mnie zerkała i równiez poprawiała włosy . W ogóle zapomniałem o feromonach bo uzyłem je 1,5 godziny przed wyjściem . Gdy wracałem busem i pisałem sms-a to dziewczyna odpisała mi , że bardzo pachnie moim perfumem i trochę boli ją głowa , ale bardzo dobrze się czuła w moim towarzystwie , i chce się ze mną spotkac na kolejne spotkania . Dodam , że nie byłem za bardzo nastawiony dziś na podryw a mimo to coś w tym jest , cho nie zawsze wida różnice w działaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja używam PHX+BTB na egzaminy u kobiet, zawsze coś więcej u nich utarguję :P

 

Ostatnio u faceta dostałem 5 z angielskiego, mimo, że się 2 razy machnąłem na ustnym w czasach. Niestety zapomniałem jakie fero użyłem :?

 

Albo PHX, albo P6, teraz nie wiem jak następnym razem powtórzyć, jak znów będzie egzamin u faceta. Ale PHX+BTB też działa na wykładowców. Generalnie po fero dostaję zawsze lepszą ocenę. Mam za dużo różnych fero i sklerozę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo! popisowa historia :D jest jakiś dalszy ciąg, że tak zapytam?

 

Witam, nadal utrzymuję kontakt z dziewczyna i w ten weekend spedzimy razem , teraz byłem zajety sesją popraewki i pracą . teraz użyję albo samego BTB lub NPA , zobaczę reakcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

po dłuższej przerwie i nie obecności musze przyzna , że nasza relacja po prostu się zepsuła . Spotykałem się z ta dziewczyną 4 razy . Byłem u nie j w domu w klubach wszędzie . Widziałem na niej działanie fero , gadulstwo , zabawę włosami . Po paru tygodniach coś się zepsuło . Biorąc to , że pracowała po 12 h i rzadko bywała na gg , to nasz kontakt się urywał . Nie odpisywała na wiadomości ani sms . Napisała mi , że jest zajeta pracą i kursami , że może by znalazła czas dla mnie .... Nie zostałem zaszufladkowany jako przyjaciel ani kochanek , no cóż prawdziwy podrywacz się nie poddaje i zawsze potrafi obróci się na pięcie i pójśc do innej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, głowa do góry, psik tego i tamtego :P, kierunek klub i się będą blisko Ciebie kręcić. Wybierzesz sobie jakąś, gadka i źle nie będzie. Poczytaj mój post, o tym jak ja byłem w klubie. Nic specjalnie nie musiałem robić by się jakieś kręciły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności