Skocz do zawartości

Który feromon wybrać?


frigorifico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu rozważam przetestowanie feromonów. Mam jednak cholernie ciężki dylemat... Oferta obejmuje obecnie 4 feromony zapachowe i 7 bezzapachowych, czyli w sumie 11 różnych produktów... Niby jest określone do czego bardziej nadaje się poszczególny, ale w sumie każdy ma podobny efekt. Z wypowiedzi ludzi na forum zauważyłem, że większość raczej łączy jakieś 2 różne fermonony ze sobą. Cóż, trochę ciężko mi się przekonać do wydania ok 300-400 zł na produkty, które mogą okazać się bezużyteczne. Wolałbym kupić jakiś jeden. I wracamy do sedna: który? Mam 25 lat, jestem wysoki i szczupły, a moja twarz jest raczej zwyczajna. Taka przeciętna, nic szczególnego. Chciałbym móc poderwać jakąś dziewczynę, najlepiej w klubie i najlepiej na jedną noc. Który feromon wybrać? Nie oczekuję cudów po tym; wiem, że sam muszę wyjść z inicjatywą i to nie tak, że jak tylko panienka powącha, to już się na mnie rzuci. Ale samo podejście do jakiejś, gdy się ma mało pewności siebie, jest zadaniem właściwie niewykonalnym... Więc który byście polecili? Bezzapachowy i przykryć perfumami, zapachowy (i też przykryć perfumami)? Chodzi mi o tylko jeden. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czy feromony zaczna dzialac od razu dopoki nie dobierzesz dla siebie odpowiedniej dawki :)

 

Z tego co wyczytalem na forum to odpiedni dla Ciebie bedzie PHEROMAX tylko ;)

tylko nie licz na cudy jak nie dobrales odpowiedniej dawki :)

Lepiej stosuj przez pare dni tylko mazniecie patyczkiem a pozniej dopiero zwiekszaj dawke jak nie bedzie efektow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie The Edge jest wygodniejszy w uzyciu bo nie musisz kupować perfum, mieszać lub aplikować osobno za każdym razem, NPA jest za to wydajniejszy i przez to tanszy. moim zdaniem obojętne który kupisz. a ha do NPA możesz nie używac perfum wcale, a zapach TE może Ci sie znudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że jest to moja ocena fero, na podstawie moich doświadczeń. U każdego fero mieszają się z naturalnymi feromonami + osobowość, więc jest inaczej.

 

*******

P6 - szacunek. Dobry do pracy i załatwiania spraw. Koledzy bardziej sanują i liczą się z moim zdaniem, do kłótliwej pani w okienku wystarczy, że powiem mocniejszym, zdecydowanym głosem i zaraz mięknie i staje się wreszcie pomocna (sytuacja z wczoraj).

 

P6 + PHX - wzbudza zainteresowanie lasek, dyskret..., nie nawet nie dyskretnie zerkają :) Dominujący i seksowny facet. Nie używam NPA, ale prawdopodobnie NPA + PHX da podobny efekt.

 

PHX - działa na laski tak, że chcą mieć kontakt z mężczyzną. Chcą dotykać i całować. Jeśli kobieta także użyje fero, to obydwoje są lekko oszołomieni, jak po lampce szampana. Kobieta chyba ma silniejsze orgazmy, albo większe podniecenie.

 

PHX Oxytocin - osobiście nie widziałem spektakularnych efektów, raczej ludzie są przy mnie spokojniejsi. Bardziej tworzy więź i uspokaja drugą osobę. Czy wzbudza zaufanie? Być może.

 

BTB - Mężczyźni postrzegają mnie jako słabego osobnika, kobiety wyczuwając BTB podrywają mojego kolegę :(

 

BTB +PHX - działa na kobiety. Tym miksem zawsze na egzaminach na studiach uproszę coś więcej :D Pewnie wzbudzam w nich czułość. Faceci postrzegają mnie jako słabego, ale takiego, którego trzeba bronić, są nastawieni pozytywnie - w przeciwieństwie do samego BTB.

 

P6 + BTB - nie stosować!

 

Tobie na początek polecam próbkę PHX, albo NPA 5 ml. Nie wydasz dużo i sprawdzisz, czy działa.

 

*********

Dominacja - NPA, P6

Szacunek - P6

Seksapil - PHX

Czułość - BTB, PHX Oxytocin

Sex - NPA, PHX

Miłość, uczucie, przywiązanie, przyjaźń - BTB, PHX Oxytocin

 

Nie wymieniam tu miksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użyłem dwa maźnięcia patyczkiem przy bokach nosa i raz pod nosem PHX + kropla BTB przy uszach.

Moja kobieta spytała czym pachnę. Powiedziałem, że tym co zawsze. Stwierdziła, że pachnę inaczej, nie może się powstrzymać i ma ochotę mnie zgwałcić :wink: Spytała, czy użyłem feromonów, oczywiście z szelmowskim uśmieszkiem zaprzeczyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o BTB to u mnie przynosi oczekiwane efekty,zarówno samo BTB jak i BTB+PHX,BTB+NPA,BTB+PHX+NPA.

 

Z mojego doświadczenia nie zauważyłem negatywnych efektów,takich jak opisuje Fluerety.

Więc jest kolejny dowód że fero na każdego działa inaczej,a więc pozostało tylko testować.

Na początek polecałbym NPA albo PHX albo BTB.

 

To są moje propozycje wynikające z własnego doświadczenia ale nie brać tego jako pewniak bo nie na każdego tak samo działa dane fero.

 

P.S.Na początek nie rób miksów do póki nie poznasz swojej optymalnej dawki.

 

Powodzenia w testach i pamiętaj że czasami trochę czasu minie zanim się zacznie zauważać pierwsze efekty,a więc nie poddawaj się zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że dzień wcześniej po PHX+BTB pani w ZUS wypełniła za mnie 8 druków DRA :D i jeszcze dostałem wydrukowany cały wypełniony na następny miesiąc 8) Najpierw jak podchodziłem, to chciała, żebym wypełnił je sam, ale po chwili zmieniła całkowicie zdanie i była bardzoo miła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym polecał tylko w innej kolejności BTB, albo PHX albo NPA, w każdym bądź razie NPA jest chyba takim najmniej przewidywalnym feromonem do zastosowania na codzień a BTB jak dla mnie, choć nie wszyscy się zgodzą, jest dobry żeby zrozumieć jak działają feromony ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że można miksować wszystkie fero.

Dlatego że nie na każdego działa tak samo warto próbować wszystkich wariantów,no oby nie łączyć NPA + The Edge albo PHX + PHX Oxy.

 

Krótko mówiąc polecam metodę prób i błędów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście to nie bardzo mogę łączyć bo wystarczy mi mała kropelka przez dwa dni z rzędu i już mnie po głowie strasznie to wali, już mniejszych dawek juz się chyba nie da aplikować :/

 

co najdziwniejsze po takich mini ilościach 1 dzien kropla BTB jakoś troche się znajomi lepili w kółeczku się ustawiali żeby se pogadać, 2 dzien PHX i laska w formalnych okolicznościach parskała śmiechem jak ze mną rozmawiała i wyglądało jak by zaraz miał spłynąć z fotela, 3 dzien z kolei i znowu dzisiaj BTB i musiałem uciekać przed ludźmi w poczekalni u lekarza co drugi starszy dziadek do mnie nawijał ehehehehe, kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy wszystko mi jedno :):):):):):)

 

 

aaaa i może ktoś zauważył, ale to fero działa 1-2 h po aplikacji najmocniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności