Skocz do zawartości

PHX + ??


naphozord

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym zrobił NPA +BTB i to powiedzmy że mogło by mieć działanie podobne do PHX, ale i tak trudno byłoby się nawet zbliżyć choć byś nie wiadomo jak przecyzyjnie dobierał dawkę,

 

natomiast mieszanie PHX +BTB nie koniecznie ma sens gdyż skład sie częsciowo pokrywa, to tak trochę jak byś mieszał wyborową ze sokiem pomaranczowym i plasterkiem cytryny z smirnoffem ze sokiem pomaranczowym i lodem i słomką, ale nie każdy potwierdzi moje słowa;]

 

mi się wydaje że najbardziej wszechstronne byłby zakup NPA oraz Scent of Eros (na razie tylko na Ebayu) i wtedy mamy albo typowo socjalny andsrostenol alob typowo męski androstenon a mieszanka tych dwóch mógłby być zbliżony efekt do PHX ale efekt i tak byłby na pewno inny ;) jeszcze nie próbowałem

 

każdy feromon ma inne działanie tak naprawdę i trzeba chyba wszystkiego samemu próbować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem próbkę phx i poprosiłem o saszetkę perception. Mam także plan odkupić od jednego z użytkowników The EDGE . Czy gdy znajdę odpowiednia dla siebię dawkę jest sens potem mieszać phx i the EDGE?

 

No i najważniejsze pytanie czy samo The Edge może dać jakiś efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na skład to jest chyba bardziej sens mieszc perception z the edge, samo daje dobre efekty w podrywaniu jak sądze, ale musisz uważać żeby laski się Ciebie nie bały bo to podobno tak na nie troche działa

 

jak bym miał kupować jeszcze raz to brałbym NPA, może PHX i

do robienia mixów z NPA takie coś

 

http://cgi.ebay.pl/BEST-SEX-PHEROMONE-COLOGNE-SCENT-OF-EROS-FOR-MEN-/220662822857?pt=fragrance&hash=item33608777c9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Słuchajcie pojutrze mam się spotkać z Dziewczyną. To będzie nasze 1 spotkanie , wcześniej nigdy się nie widzieliśmy. Do wyboru mam phx , chusteczkę perception , i the EDGE (chusteczka) i w pudełeczku. Co byście mi polecili. No chyba że jakiś mix :)?? No i czy mogę przykryć TE perfumą?? wyczytałem że zapach TE , szybko się ulatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek nic nie miksuj bo możesz łatwo przedawkować nie znając swojej optymalnej dawki!!!

Jak chodzi o PHX+BTB to z własnego doświadczenia stwierdzam że to dobry miks,a tak poza tym to BTB nie jest to samo co PHX tylko się może nakładać jakiś składnik ale to ma miejsce przy wszystkich fero.

Tak jak wcześniej pisałem że nie na każdego fero działa tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O miksie z BTB napisałem tak na marginesie,na początku nic nie miksuj.

1.PHX najlepiej zacząć stosować od pół kropli czyli przytknąć palec do próbki i przechylić.

2.Możesz przykryć The Edge innym zapachem i nie będzie przez to słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ TE ma kontrowersyjny zapach, a ty nie znasz dawkoiwania, to może tym razem go nie używaj. Ja maczam patyczek w próbce PHX i smaruję raz koło nosa, od miejsca pod okiem do podstawy nosa, maczam patyczek i robię to samo z drugiej strony. Następnie możesz pod nosem, ale lepiej umoczyć trzeci raz patyczek i tą jedną dawką posmarować obie kości policzkowe. Wszystkie te miejsca są akurat tam gdzie ląduje nos dziewczyny przy pocałowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności