Skocz do zawartości

Czy mogą wywietrzeć z flakonika?


Icio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie. Nie wiem czy już takie było czy nie w każdym bać razie nie znalazłem w wyszukiwarce. Mianowicie, czy feromony w jakiś sposób wietrzeją z flakonika? Pytanie może nie do końca zrozumiałe więc wytłumaczę na moim przykładzie. Jakiś czas temu stosowałem Chikare + NAP efekt super, kobiety same zagadują, mają większą ochotę na..... przygodę :D Czułem się po takiej mieszance też świetnie, ale z czasem na co dzień zacząłem stosować samą Chikare, a na imprezy czy "randki" Chikare + NPA. Na co dzień sama Chikara też OK, byłem pewniejszy siebie, i widziałem, że budziłem też zaufanie itd w stosunku do kobiet. Czasem też stosowałem samo NPA (w przypadku imprez) efekt podobny, do mieszanki Chikary i NPA. Jednak NPA przez spory czas stało na pułce (2-3) lata. Rok temu dokupiłem moja ukochana Chikare i postanowiłem spróbować BTB. Byłem w szoku, BTB moim zdaniem genialne feromony. Czy stosowałem je razem z Chikara czy z NPA bez różnicy, efekt był świetny. Jakiś czas temu zgubiłem flakonik Chikary i jako, że ostatnio kiepsko u mnie z kasą postanowiłem stosować samo NPA lub samo BTB (różnie raz jedne raz drugie, z reguły stosuje je na codzień, raz dziennie, czasem może dwa) zawsze takie same ilości. Zawsze miałem flakonik jednych z nich przy sobie. Jednak od jakiegoś czasu zacząłem zauważać, że przestają one działać. Czy ktoś może wiedzieć jaki może być tego powód. Czy to może wina tego ciągłego wstrząsania w kieszeni nimi? Czy może od tego codziennego odkręcania one wywietrzały?? (a nie zostało ich mało bo około połowy flakonika. Jednych i drugich)

 

Nie mam talentu do słowa pisanego, dlatego sorry za chaotyczność ale mam nadzieję, że mniej więcej zrozumiecie o co mi chodzi. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności