Skocz do zawartości

Jak dobrze zacząć??


Cyklop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy a więc pragnę wszystkich pozdrowić :D

 

Już od dwóch dni intensywnie czytam te forum i już mniej więcej rozumiem

jak to wszystko działa. Niestety nie odnalazłem rozwiązania mojego problemu. Dlatego wole się spytać doświadczonych żeby nie sparzyć się na początku.

 

O mnie.

 

Mam 25lat. Jestem osobą towarzyską i nie żadnych problemów w nawiązywaniu relacji międzyludzkich (nawet lubię podchodzić do obcych ludzi na ulicy i nawiązywać kontakt). Przeważnie (zależy od nastroju) jestem duszą towarzystwa. Przekonywanie innych ludzi do moich racji jest na pewno moim atutem. Feromon działający na tą sferę mojego życia byłby na pewno grubym przedawkowaniem.

 

Ale nikt nie jest idealny :D

 

Mam niesamowitą słabość do kobiet. Jestem niesamowicie nieśmiały jeżeli chodzi o nawiązanie kontaktu innego niż koleżeński lub biznesowy. Mam taką blokade która mnie paraliżuje.

 

Cel.

 

Jestem zainteresowany tą jedną jedyną :D Jest to koleżanka z pracy, mój kontakt z nią na poziomie koleżeńskim jest doskonały (cały czas się wygłupiamy albo rozmawiamy na wszystkie tematy). I z tond wiem że jest negatywnie nastawiona do romansów w miejscu pracy :( Wyznanie jej miłości zakończyło się straszną porażką :cry: Woli żeby pozostało tak jak jest. Co dla mnie jest niesamowicie ciężkie.

 

Zależało by mi najbardziej żeby zmieniła podejście do mnie, zainteresowała się mną w inny sposób.

 

Efekty nie pożądane.

 

Rozwój zawodowy jest dla mnie ważny. Jestem sprzedawcą (sprzedaż bezpośrednia) i budowanie pozytywnych relacji w atmosferze zaufania z klijętem jest kluczowa. Puki co wychodzi mi to dobrze. Większość czasu z moją miłością spędzam w pracy.

 

Jakie produkt/produkty mogą mi pomóc?

Z dobrej porady życiowej też będę zadowolony :D

 

Z góry dziękuje.

Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tylko Pheromax, ale to tylko w teorii ....

 

bo Ona już dawno wie że jesteś sparaliżowany i dlatego jesteście tylko kumplami,laski nie czują pociagu do takich co mają blokady i są sparaliżowani, nie wiem czy PHX jest w stanie pomóc w takiej dość beznadziejnej sytuacji - może się wypowiedzą inni? - jeśli chodzi o pracę to może być tylko wymówka, kobiety nie są 'logiczne' jak faceci i zdaje się że jak 'czują' że chcą to zrobią wszystko...

 

ale i tak moim zdaniem musisz zacząć praktykować z innymi laskami, po pierwsze nabierzesz doświadczenia, po drugie Ona zobaczy że nie jesteś aż taki beznadziejny jak myśli ze jesteś ;), po trzecie zobaczysz że inne laski są lepsze niż Ona i Wasze levele się zrównoważą ... kropka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, teraz to już po zawodach. Nie wyznaje się kobietom miłości, jak nie jesteście w związku.

Trzeba było z nią flirtować, od czasu do czasu komplementować, czasem, ale nie za często wplatać subtelne i nie chamskie podteksty erotyczne. Wszystkim kobietom flirt w głowach.

 

Możesz użyć mieszanki PHX+BTB, albo NPA. Bądź dalej zabawny, ale z flirtem i adorowaniem jej. Daj jej do zrozumienia, że jest wyjatkowa, tylko w zawoalowany sposób, I bądź także trochę nieprzystępny. Jak będzoe ciepło, to spytaj czy nie ma ochoty p[o pracy na objad na świeżym powietzu, abo na lody czy coś innego dobrego.

 

I to co ci napisał TomTom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności