Skocz do zawartości

Zmiana w życiu (test próbki PHX, Perception oraz The Edge)


PheroNewbie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piątek 908.04.2011)

Z taką jedną znajomą umówiłem się, że będę jechał do domu to ją zabiorę samochodem. Zimno było i padało jak cholera to miejsce spotkania ustaliliśmy przy jednym ze słynnych warszawskich hoteli :). Czekam, czekam i czuję że muszę pójść do hotelu za potrzebą, co zrobiłem. Wracając mijałem się z taką jakąś babeczką (tak do lub po 40 na moje oko), miałem na sobie samo Egde i patyczek PHX pod nos. Jej spojrzenie było długie i conajmniej bardzo ciepłe :P, wodziła za mną wzrokiem aż do momentu wyjścia z hotelu.

W weekend, jak to wcześniej pisałem, zawitałem w domu rodzinnym. Wtarłem w siebie troszke TheEgde przed wejsciem do domu i reakcja mamy i siostry była conajmniej ciekawa. Mówiły że super pachnie i rozmowa jakby milsza była :)

 

Sobota (09.04.2011)

Z rana było troszke krzątania się z samochodem, bo wymiana opon itp. Znalazłem też chwilkę czasu by zajść tu i tam do sklepów. Wtarłem dokładnie to co zostało z TheEdge i w miasto, by zobaczyć jak to ludzie w prowincji reagują na specyfiki :P. Wszedłem do spożywczaka, bo tam mama chciała bym kupił jej dobre owoce. Wypatrzyłem że jest tam taka fajna 30tka :D. Najzwyczajnie w świecie przeszedłem w miare blisko niej i stanałem niby to wybierając owoce. Jej reakcja była dosyć ciekawa :). Na krótką chwilę jakby ją "zamroziło", tzn przestała wybierać owoce (a te mało z ręki jej nie wypadły), po chwili jak się "otrząsneła" to kontynuowała czynność, lecz nie mogła się powstrzymać od patrzenia kątem oka na mnie wybierając owoce jak i stojąc w kolejce do kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (12.04.2011) ok 21.00 dostałem przesyłkę z zamówionym asortymentem. TheEdge, kolejna próbka PHX i próbka Chikary w prezencie. Ten pierwszy o tyle mnie zafascynował, by wziąć cały flakon i zacząć test. Znów obmyślałem sobie pójście na single party, tym razem jednak po to by spróbować coś złowić, a nie jedynie obserwować działanie i jak znam siebie, tak pewnie zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest środa, a więc jeden z dni, w którym jest Single Party, a więc dobra okazja by coś złowić i z takim nastawieniem chyba dziś się wybiorę, choć pogoda nie zachęca by ruszać tyłek z domu, chociaż ciekawość jest silniejsza. Jak nie spróbuję nie będę wiedział :P Tak czy inaczej, jeżeli się ruszę to na pewno podzielę się spostrzeżeniami tak jak to zrobiłem ostatnio. A jak wiadomo niedowiarków nie brakuje, więc będę żywym przykładem na to, że jednak narzędzia sprawują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single Party (środa 13.03.2011)

 

A więc jak wspominałem post wcześniej, wybrałem się na łowy, z czego oczywiście pragnę zdać relację i podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Miłej lektury (a będzie co czytać :D)

 

Rano przed wyjściem: 2 przechylenia próbki PHX na jabłko adama i reszta pod nos, jako przykrywka TheEgde (1 psik na PHX, drugie na nadgarstki), potem jeszcze za uszami(wyjęty atomizer i samym wężykiem)

 

87:30-16.00 praca - jak to w pracy kręci się sporo koleżanek i niekiedy dość ciekawych. Wczoraj akurat taka jedna młoda Office assistant zagadywała do mnie częściej niż zwykle i bardziej się kręciła koło mnie. Generalnie spojrzenie miała takie kuszące i wymowne;

 

17:00-18.00 Tesco, robiąc zakupy, krzątałem się między półkami i stoiskami. W pewnym momencie zagadała do mnie starsza pani, tak ok 70 na oko (jakby poczuła ze ma ze 40 lat mniej) i prosiła mnie o poszukanie soli, mimo że stała niemalże obok niej. Tutaj nie wiem dokładnie czy to przypisywać działanie fero :P

 

20:00

 

Czas na toaletę, a że troszkę zarosłem to postanowiłem się ogolić, więc pomyślałem sobie, że z pianką z szyi zejdą te fwszystkie ero, które miałem na sobie (otóż nic bardziej mylnego, czego nie byłem świadomy i o czym się przekonałem później :P)

 

ok 21:20

 

Tuż przed wyjściem z chaty. Aplikacja taka sama jak z rana, no może odrobina więcej PHX. I właśnie tutaj nieświadomie stworzyłem bombę feromonową a skutki jej działania przerosły wczoraj wszystko, czego moglem się spodziewać (czytajcie dalej)

 

ok 22:00

Wchodzę właśnie do klubu i spotykam swojego znajomego, który nie wiedziałem że jest akurat bramkarzem w tym klubie i poznałem jego kolegów. Ich reakcje: bardziej otwarci i przyjacielscy a z moim kumplem rozmawiało się bardzo dobrze. Podziełił się ze mna informacjami o klubie, np że więcej lasek jest po świętach (bo wiadomo katolicka Polska i nikt nie baluje w wielkim poście :P). Tak jak ostatnio wchodze generalnie pusto ale nie zrażam się i czekam czasu :)

 

ok 23:30

 

Impreza się rozkręca i zaczyna być coraz więcej lasek. I tu właśnie zaczęło mi fero działać i to jak. Po pierwsze poczułem się jak na haju (uśmiechnięty i gadatliwy). Siedzę sobie na takim wysokim taborecie niedaleko parkietu i obserwuję, jak tam wzrasta liczba osób. Po chwili, ni stąd ni zowąd, obok mnie stają dwie panny. Na pierwszy rzut oka tak po 6/10 żeby ich nie róźnicować :P Odczekuję chwilę i zagaduję, że piwa w wielki post nie powinno się pić, one w sumie potraktowały to śmiechem, lecz nie odciągneło to ich uwagi ode mnie. Zostały blisko mnie a jedna z nich niewiele brakowało a by się opierała o mnie. Nie dało się też ukryć, że co jakiś czas jakby przypadkiem ocierała się pupa i plecami o mnie.

 

ok 24:00

 

Jak doradził kolega egocentryk, za co serdecznie dziekuję :P więcej poluj mniej obserwuj, co zrobiłem. Ruszyłem na parkiet. Nie jestem może jakiś Michael Jackson, który wywija nogami w nieziemskim stylu ale też nie słupem soli, więc do dzieła. Zaczałem tam się ruszać i co obserwuję :)

1. zlot lasek dookoła - tak jak pisał niejeden na tym forum, stałem się centrum zainteresowania, fero działało niesamowicie, nawet śmiem stwierdzić że stałem się alfą wśród tych którzy byli na parkiecie. Jakie były panny, myślę że to jest najważniesze :P Jedna grupka na moje oko młodych panien w wieku ok 20lat (skala od conajmniej 7/10 do nawet 9 :D). Jak poczuły fero to mało rozumu wszystkie nie postradały. Jedna z nich (dosyć wysoka farbowana czarnulka o szczupłej budowie ciała) się chciała na momencie rzucić na mnie ale nie wiem czemu :P została powstrzymana przez swoją koleżankę. Potem doszły jej znajome. Ogólnie dziewczyny prezentowały taniec godowy i myślę że taka dawka fero poważnie uderzyła im do głowy. Wyginały się niesamowicie, kręciły pupami, poprawiały włosy lub się nimi bawiły tak że ni sposób było niezwrócić uwagi, zmysłowo patrzyły na mnie, każda próbowała mi zaimponować. Mało tego, pozwalały mi na wiele rzeczy typu pocieranie moją ręką o ich tyłeczki, ocierały się nawet we dwie lub trzy na raz więc :D. Mało tego, wyczuwałem jak niejedna delikatnie dotyka mojej reki,jakby próbuje nawiązać kontakt nie tylko wzrokowy.:P Sprawiało im to duuużą przyjemność, generalnie totalna adoracja :) Bywały momenty, że jedna odgadniała drugą by chociaż na dłuższą chwilę pozostać w centrum mojej uwagi :)

Grupka numer dwa: dwie panny, czarnula o średnie budowie ciała, mocno wymalowana z duża ilością elementów o złotawych kolorach na ubraniu (niezbyt mi sie podobał jej ubiór ale nie o to chodzi:P) oraz taka ciemna blond. Obie na zmianę ocierały się o mnie, a to biustem a to plecami, więc co tu więcej mówić. Zalotne uśmiechy, te wymowne spojrzenia :P Jedną z nich delikatnie pomasowałem za tyłek, miała dość ładny i nie czuła jakiegoś zażenowania w tym momencie i śmiem powiedzieć że jej pasowało.:P

grupka numer 3: dwie blondyny. Jedna ok 6/10 i druga ok 7,5/10. Ta słabsza próbowała non stop odwrócić moją uwagę od tej z wyższą oceną. Pocierała się dosłownie non stop, dosłownie klejąc się plecami do mnie i namawiała do tego bym ją objął, co zrobiłem i pocieraliśmy się oboje :D. Potem niby odeszła na moment ode mnie a ta druga, tak niby przypadkiem akurat uderzyła delikatnie plecami o mnie i z takim poczuciem wstydu powiedziała przepraszam. Ja do niej nic się nie stało, delikatnie objałem ją w talii i pomasowałem jej plecy, mówiąc że nie nie ugryzę ją za to :P. No ten tekst całkowicie powalił tamtą drugą, która była jakby cholernie zazdrosna o mnie.:D. Reakcje wiadomo jakie, taniec godowy z róznymi podtekstami. Generalnie każda z nich miała "napisane" na czole "Bierz mnie", więc dawka i mieszanka fero była zabójczo skuteczna. Zszedłem z parkietu by sobie odetchnąc a zaraz za mna powędrowała grupka numer jeden i grupa numer 3 :P. Oparlem się o bar i spokojnie łapałem powietrze, ale jednak w powietrzu wyczułem jakby coś się działo. Więc głowa w lewo zwrot. Jedna panna z grupki numer 1 (szczupła naturalna blond gdzies 170 wzrostu) poprawiała biust :D No to ja sobie myśle o ku*** :D i to tak w odległości ok 1,5m ode mnie. Tak po prostu bez skrępowania objęła swoje wdzięki jakby próbowała je przemieścić w staniku. Ja na nią takie spojrzenie i akurat mój wzrok zbiegł się z wzrokiem jej koleżanki. Ona tamtej słowko a ta poprawiająca biust taki wyraz twarzy dość wymowny i coś tam sobie na ucho szeptały.

- zachowanie facetów. tak jak powiedziałem śmiem uważać ze stałem się alfą. generalnie unikali mnie, kilku próbowało dostać się do środka kręgu otaczających mnie niewiast, lecz długo tam nie pobyli, ponieważ czuli jakby nie tutaj było ich miejsce tylko na zewnątrz. Niejeden próbował podrywać panny z kręgu lecz one ignorowały ich, będąc zainteresowane mną.

 

Uważam imprezę za cholernie udaną, po powrocie do domu prysznic i spać. Tak więc widzicie, dobrze dobrane fero, parkiet i własna inicjatywa i skutki mogą być takie jak powyżej :D Chyba w sobotę też trzeba sie będzie gdzieś wybrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę mam grilla w firmie, start ok godziny 17.00 Jako że pracuje tu większość facetów to poobserwuję ich reakcje na moje perfumy ;) , lecz niedawno zaczęła pracę młoda asystentka ds. administracji :D i na niej będę starał się skupić swoje testy. Relacje na pewno zdam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo ja zacząłem używać fero i nie widzę takiej reakcji płci przeciwnej. Fakt że dopiero zaczynam swoja przygodę z tymi perfumami ale np. wczoraj przy dużej dawce czułem fero i nawet mnie głowa zabolała, dziś dałem mniejszą dawkę i nic nie czuję. Zero reakcji ze strony innych ludzi i co ważniejsze nikt z daleka nie czuje ode mnie nic. Obserwowalem wszystko uważnie. Więc nie wiem czy mam zwiększyć dawkę czy coś innego. Aha stosuje Pheromax 14ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból głowy po fero = przedawkowane i to takie solidne, wypieki i uczucie ciepła na twarzy = delikatnie za dużo.

Pheromax = sportowe porsche wśród feromonów. to tak jakkbyś się przesiadał ze zwykłego axe na właśnie ten specyfik.

Tak jak napisałem wcześniej, dobrze jest kupić próbkę by ustalić odpowiednią dla siebie dawkę, po to by nie zawieść się na flakonie. Najpierw zacząć od minimalnej by potem ewentualnie ją zwiększać. Same fero nic za Ciebie nie zrobią, no może u mnie był wyjątek :P. Najlepiej działa na osoby wcześniej Ci nieznane, dla tych które Cię znają i wyczują podświadomie fero, zaczną Cię uważnie słuchać, poczują się lepiej w twoim towarzystwie. Pheromax najlepszy na podryw, psikasz sie przed wyjsciem, na to perfumy i powiedzmy w klub z ekipą. Należy pamiętać też że w klubie jest dym papierosowy, pot innych ludzi więc dawkę trzeba delikatnie zwiększyć.

 

GENERALNA RADA - ZACZNIJ UWAŻNIEJ OBSERWOWAĆ REAKCJE LUDZI PO PRZECZYTANIU MOICH WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo ja zacząłem używać fero i nie widzę takiej reakcji płci przeciwnej. Fakt że dopiero zaczynam swoja przygodę z tymi perfumami ale np. wczoraj przy dużej dawce czułem fero i nawet mnie głowa zabolała, dziś dałem mniejszą dawkę i nic nie czuję. Zero reakcji ze strony innych ludzi i co ważniejsze nikt z daleka nie czuje ode mnie nic. Obserwowalem wszystko uważnie. Więc nie wiem czy mam zwiększyć dawkę czy coś innego. Aha stosuje Pheromax 14ml

 

Było wiele razy podkreślane, że odczucia i reakcje ludzi w większości wypadków są subiektywne. I jeżeli jesteś nastawiony - wiem że mam fero i będę szukał każdej oznaki/ to możesz się zawieść. Najlepiej zapomnij że masz fero na sobie i zachowuj się naturalnie i neutralnie. A sam zauważysz choćby minimalne zmiany w zachowaniach i sytuacjach które Cię otaczają. Należy też pamiętać o doborze odpowiedniej dawki i tym że fero nie działa na wszystkich tak samo. Na jednych działa to, na innych tamto. Więc do dzieła i gl :)

 

 

ps. tak jak już nade mną wspominali, ból głowy znaczy że dawka została przesadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wcale nie twierdze że fero nie działają tylko właśnie subiektywnie spoglądałem na otoczenie ludzi przebywających w moim otoczeniu. Wypieków i poczucia ciepła nigdy nie miałem no i nie czuje w ogóle zapachu pheromax. Jedynie jedyny raz kiedy głowa właśnie mnie bolała wyczuwałem ich woń. Zaczynałem od przelania fero z flakonu do falkonika 1ml i raz na palec i smarowałem jabłko Adama, dodatkowo plastikowym języczkiem za uszy i pod nos. I wtedy zero reakcji i mojej i otoczenie. Niektórzy piszą że czują się jakby na haju a ja w ogóle nic. Zarówno przy przedawkowaniu jak i za małej ilości. Nic, trzeba dalej próbować bo nie od razu Rzym zbudowano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wcale nie twierdze że fero nie działają tylko właśnie subiektywnie spoglądałem na otoczenie ludzi przebywających w moim otoczeniu. Wypieków i poczucia ciepła nigdy nie miałem no i nie czuje w ogóle zapachu pheromax. Jedynie jedyny raz kiedy głowa właśnie mnie bolała wyczuwałem ich woń. Zaczynałem od przelania fero z flakonu do falkonika 1ml i raz na palec i smarowałem jabłko Adama, dodatkowo plastikowym języczkiem za uszy i pod nos. I wtedy zero reakcji i mojej i otoczenie. Niektórzy piszą że czują się jakby na haju a ja w ogóle nic. Zarówno przy przedawkowaniu jak i za małej ilości. Nic, trzeba dalej próbować bo nie od razu Rzym zbudowano :)

 

Były też opinie na forum, iż część ludzi nie widzi np reakcji przy npa - a przy phx jest inaczej. Może i w Twoim wypadku będzie podobnie, zawsze masz przy pierwszym zakupie gwarancję na 365 dni - więc martwić nie ma się co na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PheroNewbie - a coto był za klub i jakich perfum używasz?

 

Może przy takich danych od wszystkich stworzy się mała mapka klubów i zestaw skutecznych perfum. Ja gdzieś w moim poście w jakimś temacie wypisałem małą listę perfum, które się podobają kobietom, na podstawie ankiet z damskiego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiem wam co mi się dziś przydarzyło. Nie wiem czy to wynik działania feromonów czy to mój osobisty urok, bo ogólnie dziewczyny mówią mi ze jestem bardzo przystojny ;P ale nie o tym mowa. Pojechałem dziś rano do kumpla do pracy i przed wyjazdem myślę sobie: co mi tam użyję pheromax i zobaczę reakcję ich sekretarki. Kumpel pracuje na stacji diagnostycznej. Posmarowałem jedno przechylenie z flakona 14ml na jabłko adama do tego na nadgarstki i za uszy po maźnięciu języczkiem z próbki perfum do której przelałem 1,5ml fero. Na to perfum. Wpadam do kumpla a tam nowa sekretarka, taka ładna czarnulka o imieniu Wiktoria, więc zagaduję do niej. Pogadaliśmy trochę po czym poszedłem na halę do kumpla. Dziewczyna ze 3 razy przychodziła do nas a że nie wiedziała co ma zrobić to myła podłogę, wyobrażacie sobie myć 3 razy podłogę w tym samym miejscu??? A potem jak się spostrzegła co robi podeszła do mnie i mówi że wymazałem się na nosie po czym chce mi pokazać lustro w łazience.A tak w ogóle to czysty byłem. Szok normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na speed datingu kiedyś byłem ze 2 razy, ale to czasy bez fero były. Teraz jakbym się wybrał to kto wie co by się działo :P. Kto wie czy tak nie zrobię, będzie to coś innego niż single party ale niewiele odbiegające ;)

 

A właśnie, ciekawe co u compaqboy'a w łazience było:P Bo mi sie nasuwa jeden scenariusz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności