Skocz do zawartości

zapach pheromax man


compaqboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio kupiłem Pheromax man 14ml. Jestem świeżakiem i jeszcze nie do końca znam tajniki feromonów. Powiedzcie mi jaki zapach ma pheromax man?? Wiem ze różnym ludziom róznie pachnie ale mój mi pachnie alkoholem a nawet denaturatem lekko zajeżdża. Po spiknięciu na szyję nie czuję zapachu feromonu ale jestem trochę inny,taki zdezorientowany. Zastosowałem półtora psiknięcia. Nie widzę w otoczeniu żadnych zachowań. Dlatego mam obawy czy to orginał. Niby koleś od którego kupowałem przysłał mi skan dowodu zakupu na feromony.pl ale nie wiem czy ten pheromax tak powinien pachnąć. The Edge pachnie intensywnie, dość długo a tego nie czuję wogóle. Powiedzcie coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jaką bym dawkę nie zastosował nie widzę efektów z phx :)

na początku mi ten zapach przeszkadzał, nie śmierdział, ale drażnił, teraz mi się podoba, niestety w domu słyszę, że "sikami smierdzi".

A pachnie to jak ? sam nie wiem : d specyficznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 psiknięcia to stanowczo za dużo z flakonu . Przelej tak jak ja do małej próbki po perfumie 2-3 ml i dawaj jeden psik ! . Ewentualnie stosuj przetarcie wężykiem z atomizera . Ja też gdy byłem początkujący zaczynałem od psikniecia z flakonu i efektów nie było . PHX jest silnie stężony . Z czasem po metodzie prób i błędów sam do tego dojdziesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakbym przedawkował to chyba coś się ze mną działo albo bym czuł fero, a ja w ogóle ich nie czułem. Byłem trochę inny ale nie było to coś specjalnego. Dałem fero bratu do powąchania nie mówiąc mu co to jest. Wąchając atomizer powiedział "siki", gdy rozkręcił phx'a powiedział ze teraz czuje alkohol ale wcześniej to były zdecydowanie "siki", więc chyba fero dobre??? Ja w sumie też jeszcze raz powąchałem atomizer i czuję delikatnie ich specyficzny zapach. Chyba jednak są dobre??? Potrzeba testów do ich sprawdzenia. To ile na początek proponujecie??Przeleję PHX do flakonkia po próbce perfum( chyba z Avon ;)) Więc pewnie jest tam z 1ml. Jest w nich tylko plastikowy języczek do smarowania no i można wziąć na palec. Może dwa przechylenia na palec na początek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sugeruj się tym co ty czujesz . Ważne jest otoczenie . Ja też nic nie czułem , tylko reakcja otoczenia mnie uswiadomiła , że przedawkowałem - ludzie pocierali nosem i odchodzili ode mnie . PamiętaJ !! NIE WSZYSCY LUDZIE ODBIERAJĄ FEROMONY !!. Jedni będą toba zafascynowani , iinni będą nic czu nawet jak użyjesz małej lub ogromnej dawki . Kobiety w okresie menstruacji również inaczej odbierają fero . W dni płodne będą na nie wyczulone , a potem ciężko jest . Zapytaj więcej doświadczonych . :)

 

 

No i staraj sie nie myślec o fero . Na początku jest to trudne bo to nowośc. Ja po prawie 2 latach uzywam ich normalnie , jak branie prysznicu czy mycie zębów . Nad tymi codziennymi czynnościami się nie zastanawiami . Traktuj też tak fero . TO TYLKO DODATEK . Samo się nic nie stanie , musisz sam działac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ciągle się zastanawiam czy oby ten pheromax jest oryginalny. Silnie pachnie alkoholem a ten zapach o którym piszą niemal wszyscy jest lekko wyczuwalny, jedynie czuć go wąchając atomizer a po odkręceniu go i wąchając zawartość flakonu czuć alkohol. Jedynie testy wykażą czy jest oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytam zrozumiałem że feromony należy wcześniej aplikować na siebie aby ciało zaczęło się z nim niejako utożsamiać. Więc będę próbował, doświadczał i wysuwał wnioski. Na początek zacznę od maźnięcia pół kropli na jabłko adama i za uszy, i tak ze dwa dni. Później jak efektów nie będzie widać to pół kropli na jabłko adama i przetarcie wężykiem za uszami i jeszcze raz na nadgarstki, i znowu tak ze dwa dni. Jak znow nie będzie efektów to dam pół kropli na jabłko adama, pół za uszy i wężykiem po nadgarstkach a całość przykryję The Edge. Najwyżej ludzie będą kręcili nosem a ja będę wiedział ze trzeba zmniejszyć dawkę. Jedno co zauważyłem przy stosowaniu fero to to że zapach którym je przykrywam wyczuwam znacznie dłużej niż bez nich a używam Angel Schlesser Esential

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności