Skocz do zawartości

Pierwsze feromony - pomoc


egocentryk

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

zamierzam iść w najbliższy weekend na imprezę do klubu i trochę podziałać z laskami (/jedną wybraną). Mam 20 lat, jestem nieśmiały, ale zawsze piję dużo alkoholu, więc nie mam większych problemów z rozmawianiem z ludźmi, jednak z zagadywaniem do fajnych lasek tzn. np. proszenie do tańca i stricte podryw to już mam problem, dlatego pewnie nie mam dziewczyny [bo atrakcyjny z wyglądu nieskromnie mówiąc chyba jestem, do brzydkich nie należę]. Zdecydowałem się więc na feromony.

Poczytałem trochę na forum i widzę, że polecacie niejakie NPA (czy może Pheromax jednak lepsze?), które działa na kobiety i dodaje pewności siebie. To jest dokładnie to, czego potrzebuję.

Proszę o szybką pomoc, ponieważ chcę zamówić dzisiaj na Allegro czy gdzieś, żeby do piątku doszło. Na początek jakąś niedużą dawkę raczej, bo nie wiadomo czy będzie działało (polećcie coś sprawdzonego, co nie zawiodło większości), a po drugie nie dysponuję zbyt dużą ilością gotówki.

 

http://allegro.pl/npa-new-pheromone-additive-najlepsze-na-swiecie-i1554406480.html

co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt się nie kwapi, żeby pomóc...

 

myślę o zakupie na próbę 1 ml Pheromax

 

dwa pytania:

1) czy mogę ich używać (tylko) raz na tydzień? bo na co dzień nie potrzebuję, wystarczy mi co piątek na imprezę. Czytałem, że żeby były efekty trzeba stosować feromony często i regularnie - to prawda?

2) jaki perfum/wodę polecacie w szczególności do PHX? Nie satysfakcjonuję mnie odpowiedź "obojętnie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie ostatnio kupiłem moje pierwsze feromony - pheromax 14 ml.

Zdecydowałem się na duże opakowanie z dwóch powodów:duże opakowanie można zwrócić gdyby nie działało, oraz opłaca się bardziej.

Poza tym dostałem jeszcze gratis dwa bonusy - próbkę NPA i Chikara.

Więc radziłbym tobie też zakupienie dużego opakowania - wrazie nie działania możesz zwrócić.

 

Jeśli byś się zdecydował to czy mógłbyś przy okazji wykorzystać mój kod na darmową przesyłkę do 22.04 (dostanę dzięki temu bonus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dysponujesz duża ilością gotówki to polecam próbkę PHX na początek, jest lepsze od NPA lub inaczej NPA mu dorównuje wg. niektórych a razem tworzą zabójczo skuteczny zespół (nie testowałem ale pewnie w niedługim czasie nabędę tez NPA). Nie zamawiaj na allegro tylko ruszaj do sklepu i na drugi dzień (nawet pocztą polską) dotrze, jeżeli zrobisz przelew bankowy. W prezencie pewnie coś tam dostaniesz gratisowego :) (jak dostałem TheEdge i postestowałem to zaledwie 3 tygodnie później zamówiłem cały flakon :D). O działaniu PHX i Edge możesz poczytać w moim poście w dziale uwodzenie, jak byłem w klubie :). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisalem ze JUZ ZAMOWILEM NPA, 5 ml wiec wystarczy na dlugo i gratis tez ma byc jakas husteczka/próbka czegos, pewnie The Edge

 

prosze o odpowiedz kogos doswiadczonego na to pytanie:

czy moge uzywac feromonow np. tylko raz na tydzień? bo na co dzień nie potrzebuję, wystarczy mi co piątek na imprezie. Czytałem, że żeby były efekty trzeba stosować feromony często i regularnie - to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem kolego!

 

Przedstawie Tobie moj punkt widzenia:

 

Przede wszystkim nie idz na podryw, czy ogolnie pojete kontakty z plcia przeciwna, jesli liczysz tylko na feromony. Albowiem specyfiki, ktorym poswiecone jest to forum to nie perpetum mobile w dziedzinie scalania sobie towarzystwa. Musisz sam uwierzyc w siebie i na poczatku bez wspomagania wyrywac. Na poczatku jest ciezko, ale potem nakrywajac sie feromonami efekt jest potegowany i wtedy docenisz samego siebie najbardziej. Skoro jestes atrakcyjny to jest pare trickow, aby kobitki z Toba pokonwersowaly, na poczatek radze ograniczyc spozycie alkoholu ;) (to nigdy nie pomaga)

Jak masz jakies pytania to pisz na PW moze cos podpowiem (wiadomo nie chce pisac nie na temat)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisalem ze JUZ ZAMOWILEM NPA, 5 ml wiec wystarczy na dlugo i gratis tez ma byc jakas husteczka/próbka czegos, pewnie The Edge

 

prosze o odpowiedz kogos doswiadczonego na to pytanie:

czy moge uzywac feromonow np. tylko raz na tydzień? bo na co dzień nie potrzebuję, wystarczy mi co piątek na imprezie. Czytałem, że żeby były efekty trzeba stosować feromony często i regularnie - to prawda?

 

Nie tylko możesz rzadko, ale nawet jest to wskazane. Uważaj, żeby nie przedawkować NPA, bo efekt będzie odwrotny. Dobre miejsce do smarowania fero, to tam, gdzie zakładasz, że się znajdzie nos kobiety. Perfumy sprawdzone, takie jakie podobają się wielu kobietom, najlepiej markowe. Dobry tydzień na znajomości od lanego poniedziałku do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nie wiem czy dobrze aplikuje NPA, ale efektow nie widac

 

nakladam kropelke (jedno przechylenie, nie wiem czy to kropla) pod nos, a drugą trochę na szyję i to co zostanie przecieram o dłoń... probowalem mniej, wiecej, zadnych efektow a juz sporo buteleczki poszlo

 

zastanawiam sie czy dac szanse jeszcze feromonom i kupic Pheromax 1ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfumy to dobieraj do siebie! Najważniejsze żeby dobrze kryły no i szybko nie wietrzały! Ja używam Dolce & Gabanna The One for Men, a wcześniej Calvin Klein Contradiction for Men i Lacoste Essential. Pierwszy i ostatni polecam a Contradiction wydaje mi się że za szybko się ulatnia (chociaż zawsze można poprawiać).

Gdybym miał coś jeszcze polecić to z zapachów które się długo utrzymują no i przede wszystkim są uwielbiane przez kobiety to Christian Dior Fahrenheit (niestety bardzo drogi) albo Giorgio Armani Acqua Di Gio - chociaż tych dwóch sam jeszcze nie testowałem ale wiem że kobiety za nimi szaleją więc na pewno sprawdzę w najbliższej przyszłości :)

Mam nadzieję że pomogłem i życzę powodzenia z Pheromaxem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to idź do perfumerii i powąchaj ;) potem sobie możesz zamówić przez neta! powiem szczerze że nie, znaczy gdzieś mi się nazwa obiła ale jakoś nigdy nie miałem styczności z issey miyake...no ale czemu nie, może być trafione zwłaszcza że mało popularne!! Może warto zaryzykować coś uniaklnego...tak żeby kobieta nie zgadła od razu co masz na sobie, nutka tajemniczości też jest ważna w podrywie! Próbuj i dawaj znać to może i ja zapiszę sobie te perfumy na listę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności