Skocz do zawartości

Ładny zapach pheromax


gucio776

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj perwszy raz zastosowałem feromony.

Po opiniach zapachu pheromax, przygotowałem się na najgorsze.

Jednak po psiknięciu poczułem tylko zapach alkoholu, nie czułem żadnego smrodu. Jednak po pewnym czasie poczułem pewien zapach i nawet mi się podobał. Czy coś robię nie tak ? Czy powinienem poczuć smród z obory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

U mnie dziwna sprawa z tym zapachem. Przed czterema laty pheromax mi śmierdział męskim, brudnym potem i cebulą :)

Teraz nic takiego nie czuję, ładnie mi pachnie :)

Może po ciaży jakoś poprzestawiał mi się zmysł powonienia :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

gdyby każdy dbał tak jak ja o higienę osobistą to nie byłoby brudasów na świecie. Ciekawi mnie ile ty masz lat że udajesz najmądrzejszego człowieka na ziemi i z każdego się naśmiewasz. Trochę kultury by się przydało, nawet na forum, gdzie nikogo nie znasz. Poczytaj trochę postów i zobaczysz że wielu ludzi czuje zapach pheromaxu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie napisałem że jestes brudasem czy nie dbasz o siebie,to był sarkazm. Po drugie,wyraziłem tylko swoje zdanie na temat fero,nie musisz się z tym zgadzac,nie wymagam też tego żebyś mi się tłumaczył z tego jak o siebie dbasz,bo to tylko i wyłacznie twoja sprawa. Mam 26 lat,rocznik 85,wcale nie udajeje najmodrzejszego człowieka na swiecie,jeśli miałbym oceniac swoją inteligencje to dałbym sobie 8,nie jestem głupi ale można mnie zagiac na prostym pytaniu,mam dystans sam do siebie. Po ostatnie z nikogo się nie nasmiewam a wyrażam swoją opinie,pamiętaj,czytanie ze zrozumieniem to droga do sukcesów zawodowych jak i w życiu prywatnym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Moim zdaniem wyczuwanie lub niewyczuwanie zapachu Pheromaxu to kwestia indywidualna. Fakt, producent zapewnia, że środek jest bezwonny. Niemniej jednak, należy rozważyć pewną zasadniczą kwestię: należymy, jako gatunek, do królestwa zwierząt, gdzie większość gatunków (oprócz naszego) wręcz "zawodowo" i świadomie posługuje się feromonami aby uwieść partnerkę. I dla tej większości gatunków feromony płci przeciwnej są zwyczajnie wonne. Niewyczuwanie PHX przez wielu z nas (mężczyzn) jest efektem pozbycia się przez nasz gatunek prawie całego zmysłu powonienia wraz z postępem cywilizacji (w porównaniu do innych gatunków albo nawet naszych przodków). Jeśli któryś z nas czuje na sobie PHX, oznacza to, że ma trochę większe spektrum wyczuwanych zapachów niż inni. Przecież nie jesteśmy identyczni! Może na to wpływać również PH skóry osobnika. My postrzegamy i opisujemy świat racjonalnie, rzeczowo i logicznie. Kobiety zaś robią to za pomocą zmysłów i emocji. To spektrum, o którym pisałem, mają dużo szersze i dlatego, oprócz "podświadomego" wyczuwania PHX na naszej skórze, często są w stanie określić jego zapach. Moja dziewczyna na przykład (nie wiedząc, że mam PHX na sobie) określa go jako mój naturalny zapach - lekko pieprzny z domieszką piżma, i ogólnie twierdzi, że pachnę facetem :)

Także nie ma o co się kłócić, bo w każdej opinii nt. zapachu PHX jest ziarnko prawdy :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to rzecz gustu jesli chodzi o zapach,nie koniecznie PHEROMAX-u. Co do kobiet to logiczne że każda kobieta jest inna i inaczej odbiera to co ją otacza,w tym zapach,nie koniecznie odbiera racjonalnie,itd. i z tym się z Tobą zgodze ale nie zawsze tak jest,dlatego że zawsze znajdą się wyjątki od reguły :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności