Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie PHX Oxytocin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem sobie kupić Pheromax Oxytocin, więc jak pomyślałem tak zrobiłem :P studiowałem tutaj dużo lektur od zaawansowanych użytkowników feromonów. Aczkolwiek dopiero zaczynam swoją przygodę z fero, więc mam kilka pytań:

- posiadam perfumy: Avon Full Speed, Tonino Lamborghini Mitico, Playboy Malibu. Wiem, że nie są to perfumy z wyższej półki, ale jak sądzicie, które z nich byłyby najlepsze?

- na ulotce pisze, że fero działają max 3 godziny. Znaczy to że powinienem je nosić przy sobie? Czy tak naprawdę działają dłużej?

- czy dawka w postaci jednego psiknięcia będzie w porządku? Czy raczej pół psiknięcia?

 

Prosiłbym o opinie tych, którzy mieli kontakt (lepiej pozytywny :wink: ) z tymi feromonami.

 

Mam nadzieję, że Admini zrozumieją, że jestem "początkującym" :D pozdrawiam i dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zwykłego PHX bo jest dobry na podryw . PHX z Oxy jest mało popularny tutaj i mało osób go zakupiło więc się nie wypowiem - raczej jest do trwałego związku

 

wody toaletowe , których używasz powinny to zakryc ale lepiej noś przy sobie żeby ponownie zakry gdy woda toaletowa wywietrzeje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OXY, to za jego pomocą szybciej rozkochasz niż poderwiesz.

Jak poszukasz, to znajdziesz opis moich doświadczeń z OXY.

A co do zapachów mam swoja teorię. Wszyscy prawie zachwalają drogie i uznane zapachy. One wabią kobiety i bez fero. W końcu większość kobiet jest "węchowcami".

 

Ja wymieszałem NPA z najtańszą wodą toaletową z TESCO - za równe 6 złotych 100 ml. I wiecie co?

DZIAŁA! A ile komplementów na temat tego zapachu usłyszałem...

W końcu to fero ma działać, a nie uznany i drogi perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :) jeśli uda mi się zaobserwować ciekawą sytuację, ale przede wszystkim to dobrać odpowiednią dawkę, to oczywiście napiszę tutaj :)

PS. Ktoś tutaj napisał, że oxytocyna wyparowywuje szybko i że OXY działa tak samo jak zwykły PHX, tylko że z dodatkiem OXY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fero działa na każdego inaczej , , któryś z ferumowiczów napisał prawdopodobnie fleurety zę PHX oxy nadaje się do trwałego związku i utrwalania relacji

 

Jestem tego samego zdania co fleurety - phx do utrwalania i wiazania wspolnej relacji. Potrafi tez wprowadzic nie malo pikanteri przy pomocy btb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności