Skocz do zawartości

POMOCY! Jak ją odzyskać...


JakByToByło

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję waszej pomocy. Byliśmy ze sobą ponad dwa lata, rok temu kupiliśmy mieszkanie, urządzamy je snuliśmy plany na przyszłość dzieci itd...

Tydzień temu powiedziała że chce się rozstać ale przyjaźnić jestem dobrym czułym opiekuńczym człowiekiem ale Ona się pomyliła to przyjaźń i wdzięczność za moje dobro ale nie ma między nami chemii :cry:

 

Co mam robić może zastosować jakąś chemię, chcę... ratować ten związek bo ją kocham do szaleństwa...

 

Czego mam użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta rada z mojej strony. Nic na siłę. Chcesz żyć z kimś w związku gdzie miłość działa w obie strony czy wolisz trzymać przy sobie kogoś na siłę??? Ja byłem z kobietą o wiele dłużej od ciebie i też mi było żal ale trzeba z tym się pogodzić bo takie jest życie. Ciesz się że sama ci to powiedziała. A feromonów ci nie polecę bo prawdopodobnie działają one tylko na osoby nie znające twojego zapachu. Chcesz to kup sobie npa, albo pheromax ale nie wiem czy nie wyrzucisz pieniędzy w błoto kupując je w tym celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

tłumacz jak sołtys krowie a krowa dalej swoje.... Chłopie weź się ogarnij, na razie zachowujesz się jak baba, może jeszcze płaczesz i Bóg jeden wie co. Zastanów się czy to nie przez to kobieta cię zostawiła. Facet musi być twardy żeby kobieta czuła się przy nim bezpiecznie, a ty ciągle szukasz rad jak ją odzyskać. Zajmij się swoim życiem i pokaż jej że stać cię na inne kobiety a zobaczysz że ona sama zmieni szybko o tobie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy dobrze mu doradzają a on i tak swoje pewnie robi. Mi to najbardziej byłoby szkoda tego mieszkania... Ale szczerze mówiąc to czym ty myślałeś kupując mieszkanie z dziewczyną, która nie jest nawet twoją narzeczoną?? Liczę na to że się opamiętasz, pogadaj z nią szczerze, jeśli powie ci że nic z tego nie będzie, to zacznij układać swoje życie od nowe bo im szybciej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności