Skocz do zawartości

co dziala na kobiety


FEROMONY2011

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko ja się szkoliłem u zagranicznych uwodzicieli a szczególnie u usa gdzie istnieje tysiace łamaczy serc do których nie naleze moim zdaniem wartosciowa kobieta zasługuje na dużo wiecej nisz tylko ja przeleciec

 

miałem juz spore dosiwadczenie i nie nazekałem na brak kobiet ale teraz to jest rewelacja one faktycznie działaja według schematów a to co sie nie nauczycie od uwodzicieli w polsce

 

to jest sekrety intuicji kobiety znajac to mozesz znia robic co chcesz bo wiesz o czym mysli i czego potrzebuje bede otwieral teraz szkole

 

jakby ktos chcial zwikszyc sobie darmo pewnosc siebie to moge podowiedziec ale tak naprawde mega bo ja uwazam ze szkolenia 1 -3 to za malo jak ktos nie mial nigdy kontaktu z kobieta

 

pozdrawiam FERUS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Powiadasz w USA się szkoliłeś a gdzie dokladnie ?. Piszesz że nie jesteś łamaczem serc,okey..wiec po co Ci była szkoła uwodzonenia ?. Ja uczyłem się sam,metodą prób i błedów i w zasadzie nie da się tak zrobić żeby ''jej'' nie zranić,bo z tego co piszesz wnioskuje że z kazda kobieta wiązałes przyszlość ?. Tak się nie da,wiem to po sobie,uwodze..kocham i mowie sorry nikogo nie szukam,wiąże nas tylko nie zobowiązujący sex,stawiam sprawe jasno. Po drugie jeśli znajdziesz wartosciowa kobietę która mysli poważnie o życiu to jest albo brzydka i zakompleksiona albo jest lesbijką,w tym wypadku czy innym jesli spotykasz piękną i zmyslowa kobiete że stoi ci cały wieczór ze skora cie boli to o czym myslisz..o wartosciach..milości ?.tak naprawde trudno to rozgraniczyc i albo się oszukujesz albo klamiesz. Co do szkoły uwodzenie to szukam czegos takiego blisko siebie,zeby się doskonalić,zdobyc nowe doswiadczenie ale nie koniecznie jest mi to nie zbędne,już teraz nie nażekam. Więc pytanie na koniec,po co ci była szkola uwodzenia skoro szukasz kobiety na stałe i wyznajesz dawno zapomniane wartosci i mało tego..twierdzisz że nie łamiesz serca (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku nie wiem jakie kobiet uwodzisz i nawet nie masz pojecia o systemie

ten eris wiesz jest duzo szkol uwodzenia tylko pamietaj ze kazdy cche zarobic kase kase i kase i szkolenia sa za krotkie haha

 

znam ludzi ktorym pomoglo a ale tez takim co nie wiesz mi tam nie zalezy

tak krzywdze kobiete ale ty mnie nei zrozumiales ja pwoiedzialem

 

ze kobieta wartosciowa dla mnie taka co nei idzie z kazdym i nei laci na kase i tylko ja ja moge uwiesc to oprocz sexu daje jej przezywac pozytwyne emocje to jest 2% a reszte to trudne laski blachary ktore tylko do sexu

nie szanuje ich zle mnie zrozumiales ale to sa kobiety bardzo trudne i bardzo zaj***te co tak naprawde malo komu sie mzoe udac je przeleciec nei szanuje je ale sex z nimi jest zaj***sty

 

ale stary pwoiem ci tak jak naprawde sie starasz i dopasujesz cos do siebie za powiennich odruchow bo przy uwodzeniu kazda czsc ciala jest wazna

 

to nei mam juz problemu i cwiczylem na bogatych biednych takich co lubia miesniakow takich jak blachary itp nie ma kobiety ktorej sie nei da przeleciec przez jedna noc a ty sobie wiesz w co chesz nei musisz mi wiezyc :) jedno jest pewne napsialem to tylko dlatego bo nei moge pojac jak to jest ze ktos sie zalosnie popisuje ze przeleci laski ja jak widze jakl wygladaja to jest zenada moze keidys tez dla mnie wygladaly fajnie ale nie gustuje juz takich

 

ZAPAMIETAJ musisz jej dac co ona chce przez 2 min od poznania pozniej robi co ty chcesz i zrobi wszytko zeby cie przy sobie zatrzymac

 

 

pzodro :)masakra masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie znasz mnie wiec nie pisz teksty typu ''nie masz pojęcia o systemie'',dlatego że Ja nie stosuje żadnego książkowego systemu czy też tego (jeśli bym był) co nauczyłbym się w szkole uwodzenia. Dlatego że kazda kobieta jest inna,nie ma jednoznacznej recepty na kobiete. Jeśli chodzi o krzywdzenie i kobiety wartościowe,niestety w moim wypadku nie spotkałem kobiety wartosciowej z którą ewentualnie mógłbym wiazac przyszlośc,owszem jest taka ale potrzebuje czasu żeby Ją lepiej poznać,a teraz trudno mi mowic o uczuciach..dlatego nic nie obiecuje,o to mi chodziło,nawet jesli kobieta chciała by coś więcej,trudno w takiej sytuacji nie krzywdzić,mimo wszystko. Co do dalszej częsći to wiesz,nie interesuja mnie łatwe panienki i takie które pie**olą się z każdym,tak to nie,nie ide z każdą do łóżka. Co o rad...to wiedziałem o tym od dawna,nic nowego mi nie napisałeś...

Cya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem w Perfect Dating, to nie chodzi o to co Ty jej dajesz tylko czy akurat trafiasz na otwartą , a jak się jej dodatkowo spodobasz to masz ++++++ nie każdej sie spodobasz na bank, a fero nie używam na ten moment bo i tak i tak sie nie mogłem po tym przełamać, aczkolwiek uważam że działa na ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym wiedziałes od dawna
Twoje rady. tomtom w jakim sensie nie mogłes się przełamać,chodzi Ci o to że jak stosowałes fero nie mogłeś się przełamac w stosunku do kobiet ?,hmm... Może po prostu nie umiałes odczytac sygnałów jakie Tobie wysyłały....(?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiałem podejśc tak jak należy, teraz wiem że to jest kwestia i mowy ciała i wysokiej energii wewnętrznej, poza tym bałem się że jak jedna mnie odrzuci to już będzie koniec świata i koło sie zamykało bo nie podchodziłem wcale....

 

.........więc proszę nie mów mi o sygnałach, to się wszystko bierze na intuicje -pod warunkiem że sie wie jak podejść i się to robi często, reszta to pic na wode, fotomontaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''.......więc proszę nie mów mi o sygnałach, to się wszystko bierze na intuicje -pod warunkiem że sie wie jak podejść i się to robi często, reszta to pic na wode, fotomontaż :)''

 

Nie bardzo,kobiety wysyłaja pewne sygnały i jeśli umiesz je odczytac to pozniej nie musisz robić na ''intuicje'',oczywiście logiczne że jesli laska na Ciebie leci to masz łatwiej. W jakim sensie pic na wode i fotomontaż ?. :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intuicyjnie odbierasz te sygnały zainteresowania-tak?

jak je odbierzesz i podejdziesz to już połowa sukcesu i wszystkiego jesteś sie w stanie wyuczyć z własnego doświadczenia, bo podchodzisz -tak?

jak nie podejdziesz to nawet najlepszy podręcznik, oraz cała fiolka wszystkich feromonów jakie są dostępne Ci nie pomoże- tak?

 

bo nie powiesz mi chyba że jak widzisz laske to analizujesz: "... zaraz ma założoną rękę na rękę, nogę na nogę... yyy.. zaraz dotknęła właśnie włosów... yyy... to jest zainteresowana czy nie? zaraz... rzuce okiem do rozdziału 1wszego mowa ciała i sygnały zainteresowania... hm... no to podejdę a potem już rozdział 2gi" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Mam swoj system uwodzenia byc soba i wszystko ,moge miec Kazda która chcem jedna szybciej druga wolniej , :) Sukces: traktuj dziewczyne jakbys znał ją od dawna :wink: Ej mam ochote założyc szkołe uwodzenia kto sie pisze ? Żadne systemy nlp ,fero, to jest reklama ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
tak tylko ja się szkoliłem u zagranicznych uwodzicieli a szczególnie u usa gdzie istnieje tysiace łamaczy serc do których nie naleze moim zdaniem wartosciowa kobieta zasługuje na dużo wiecej nisz tylko ja przeleciec

 

miałem juz spore dosiwadczenie i nie nazekałem na brak kobiet ale teraz to jest rewelacja one faktycznie działaja według schematów a to co sie nie nauczycie od uwodzicieli w polsce

 

to jest sekrety intuicji kobiety znajac to mozesz znia robic co chcesz bo wiesz o czym mysli i czego potrzebuje bede otwieral teraz szkole

 

jakby ktos chcial zwikszyc sobie darmo pewnosc siebie to moge podowiedziec ale tak naprawde mega bo ja uwazam ze szkolenia 1 -3 to za malo jak ktos nie mial nigdy kontaktu z kobieta

 

pozdrawiam FERUS :)

Ty... zapewne miewasz kontakty z kobietami,nawet nie śmiem w to wątpic.Zastanawia mnie jedynie fakt tego z jakimi...? Przypuszczam że z równymi sobie(intelektualnie)...a to pasowałoby do Twojego "obrazu" podrywacza.Pustyś człeku...zadbaj o swoją formę wypowiedzi i ortografię...a byc może znajdziesz kobietę (godną) zainetresowania nie tylko Twojego.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Powiadasz w USA się szkoliłeś a gdzie dokladnie ?. Piszesz że nie jesteś łamaczem serc,okey..wiec po co Ci była szkoła uwodzonenia ?. Ja uczyłem się sam,metodą prób i błedów i w zasadzie nie da się tak zrobić żeby ''jej'' nie zranić,bo z tego co piszesz wnioskuje że z kazda kobieta wiązałes przyszlość ?. Tak się nie da,wiem to po sobie,uwodze..kocham i mowie sorry nikogo nie szukam,wiąże nas tylko nie zobowiązujący sex,stawiam sprawe jasno. Po drugie jeśli znajdziesz wartosciowa kobietę która mysli poważnie o życiu to jest albo brzydka i zakompleksiona albo jest lesbijką,w tym wypadku czy innym jesli spotykasz piękną i zmyslowa kobiete że stoi ci cały wieczór ze skora cie boli to o czym myslisz..o wartosciach..milości ?.tak naprawde trudno to rozgraniczyc i albo się oszukujesz albo klamiesz. Co do szkoły uwodzenie to szukam czegos takiego blisko siebie,zeby się doskonalić,zdobyc nowe doswiadczenie ale nie koniecznie jest mi to nie zbędne,już teraz nie nażekam. Więc pytanie na koniec,po co ci była szkola uwodzenia skoro szukasz kobiety na stałe i wyznajesz dawno zapomniane wartosci i mało tego..twierdzisz że nie łamiesz serca (?).
..bo FERUS mój kolego jest bajkopisarzem...błyszczy i nic poza tym:) Trzymaj sie swoich przekonań,a zapewniam Cię że dobrze na tym wyjdziesz...Dbaj o siebie i staraj się aby kobieta widziała w Tobie przyjaciela(mądrego),a nie wyszkolonego ;) Moim zdaniem to dużo.Idź za głosem serca i "dotknij" JĄ tym co masz,a nie tym "co możesz miec" Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności