Skocz do zawartości

Fero mix z perfumami


questx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem nowy na forum, ale używam feromonów od około 2 lat, wcześniej korzystałem z Attractant i Scent of Eros zakupionymi z zagranicznych stron i mogę tylko powiedzieć że te dwa feromony połączone dawały świetne rezuataty. No ale do sedna! Miałem ostatnio dłuższą przerwę w używaniu feromonów i postanowiłem do nich powrócić. Najpierw kupiłem Pheromac 14ml jako że czytałem wiele pozytywów na temat tegp feromonu i powiem że u mnie działało ok pół psika roztarte na szyi i nadgarstkach (tzn kobiety wokół mnie są bardziej rozmowne, często zdarza się że jak zaczną mówić to nie muszę się odzywać przez pół godziny! widzę że chcą przebywać blisko mnie i szukają aprobaty tzn.często nawet przełożona w pracy pyta się mnie o zdanie!) Do tego postanowiłem zamówić BTB i popróbować mixów...no i tutaj jedno przechylenie za jedno ucho, jedno przechylenie za drugie, i bardzo lekkie przyciścięnie dozownika Pheromax na szyję...no i efekty w sumie podobne, może nawet silniejsze :)

Wszystko byłoby super ale...czasem trzeba poprawić dawkę i męczy mnie chowanie się po kątach, jest to dość niewygodne i stresujące, więc pomyślalem że może pomiksować je z perfumami i wrzucić do jednego dozownika. Fero najbardziej interesują mnie do uwodzenia więc myślę przed wyjściem z domu zaaplikować BTB tak jak zawsze a w atomizerze mieć mix perfum i Pheromaxa, tym przykryć BTB no i poprawić po kilku godzinach.

Założyłem ten temat aby dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami i oczywiście usłyszeć conieco od Was jako że na forum niemalże nikt nie pisze o tego typu eksperymentach...ja natomiast mam wrażenie że mieszanie z perfumami może mieć dużo lepsze efekty niż stosowanie fero samych, gdyż będą one bardziej równomniernie rozprowadzone i w mniejszym stężeniu.

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to proszę piszcie! Ja na razie będę sprawdzał tak jak mówię a Pheromax rozcieńczę z D&G The One for Men w stężeniu 1:10 i za kilka dni postaram się opisać co się działo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc...miałem pisać to piszę! pierwszy dzień testów był wczoraj i stwierdzam że faktycznie chyba feromony zmieszane z perfumami są bardziej wydajne, gdyż użyłem po przechyleniu BTB za uszy, przykryte po 1 psiknięciu mojej mieszanki, jedno psiknięcie na jabłko adama i jedno roztarte na nadgarstkach i tak poszedłem do pracy no i...łeb zaczął boleć, ludzie naookoło podenerwowani...przedawkowałem pomimo iż proporcjonalnie użyłem tyle co zawsze!

Nie chciałem wylewać mojej mieszanki Pheromaxu i perfum (zrobiłem wprawdze tylko 4ml) więc na dzisiaj postanowiłem że zmiejszę ilość BTB, i tak rozsmarowałem tylko jedno przechylenie za uszami i przykryłem moją mieszanką tak jak wczoraj! No i tutaj efekt bardzo dobry! Koleżanki w pracy bardzo miłe, jedna która ma nażeczonego i pobierają się w grudniu ciągle za mną łaziła, uśmiechała się i nawet w pewnym momencie zaczęła mnie smyrać włosami po szyi ;) a...żeby było jasne, dawkę perfum z Pheromaxem ponawiam po ok 6-7 godzinach!

Cóż, potestuję tak jak jest jeszcze przez 2-3 dni aż skończy się ta moja mieszanka, dam znać jeśli wydarzy się jeszcze coś ciekawego, a potem mam zamiar zmniejszyć stężenie Pheromaxu i wymieszać z perfumem 1:15 i spróbować wrócić do 2 przechyleń BTB! Chciałbym dobrać odpowiednie proporcje do przyszłego piątku, gdyż wtedy zaczynam urlop i jadę w rodzinne strony na prawie 2 tyg w związku ze ślubem siostry...no i oczywiście tam będzie się działo jako że mam dużo starych znajomych do odwiedzenia i na pewno będę uderzał na miasto przynajmniej kilkakrotnie w tym okresie :P

No nic...bo się trochę rozpisałem o niczym, jeśli macie jakieś konkretne pytania to chętnie odpowiem! A poza tym chciałbym usłyszeć od innych czy mieli jakieś doświadczenia z mieszaniem fero i perfum?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wybrałem się do nowej pani doktor. PHX + BTB.

Pani doktor okazała się baardzo sympatyczna i mniej więcej w moim wieku, trochę młodsza :wink:

 

Ja nie mieszam z perfumami, nakładam tam, gdzie akurat będą najlepiej działały. Jesli całuję się w usta, nakładam przy skrzydełkach nosa. Jeśli w policzek, to na kościach policzkowych, jesli ogólnie mają roztaczać aurę wokół mnie, to przy uszach i na szyję. Po godzinie mają idealne stężenie i nie widzę potrzeby nic dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ostatnio wpadłem na inny pomysł, zamówiłem sobie strzykawki do dokładniejszego mierzenia i dzisiaj przyszły!

A więc zrobiłem tak:

zmieszałem Pheromax 2:3 BTB

i to 1:7 z D&G The One for Men

Muszę się wybrać do fryzjerki, ale nie wiem czy dzisiaj zdążę ;)

Jak coś to dam znać, a jak nie to jutro niestety muszę iść do pracy a tam mam pole testowe jak znalazł (nowa koleżanka :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc byłem u fryzjerki...na moje nieszczęście obsługiwała mnie pani po 40stce (ja 26 lat) więc niewiele się działo ;) Normalnie pracuje tam kilka naprawdę super dziewczyn ale dzisiaj miałem pecha, poza tym pani była miła i żadnych problemów, pożartowaliśmy sobie chwilkę, czyli nic szczególnego.

No nic...jutro testy w pracy i zobaczymy!

Aha! Zamówiłem sobie nowy perfum, Terre d'Hermes, strasznie wychwalany przez kobiety, dzisiaj poszedłem do perfumerii się tym psiknąć...no muszę przyznać że czegoś takiego jeszcze nie wąchałem! Dość droga sprawa ale znalazłem dużo taniej w internecie więc poczekam kilka dni, ale myślę że warto bo D&G za bardzo trzyma się skóry no i zapach pomimo że wg zmnie super to na pewno nie jest aż tak oryginalny jak Terre d'Hermes...nie chcę tu robić reklamy ale jak ktoś będzie miał okazję to niech spróbuje! Ponad 6 godzin a nadal dość intensywnie trzyma się na moim nadgarstku, po prostu wymiata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj raczej nic szczególnego...ani na plus ani na minus, ale jak wiadomo działanie fero nie zawsze jest takie oczywiste jakby się chciało :P

 

Swoją drogą tak naprawdę liczyłem na jakąś dyskusję na temat miksowania fero i perfum, a póki co to przede wszystkim mam wrażenie że raczej piszę sam do siebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

OK, miałem pisać to piszę!

Dzisiaj wróciłem z prawie dwutygodniowego wypadu w rodzinne strony, przez cały czas stosowałem powyższą mieszankę i powiem Wam że rewelacja! W ciągu tych dwóch tygodni miałem okazję wyjść kilka razy ze znajomymi ale dwa wyjścia były szczególne ;)

Pierwszy dzień mojego pobytu i całonocna balanga w gronie znajomych, tutaj niestety ostro przegiąłem z alkoholem, ale niespodzianka rano budzę się koło kobiety :P Generalnie niewiele pamiętam ale dziewczyna ta pisała do mnie później smsy jak jej to było cudownie i że jeszcze musimy taką noc powtórzyć kiedyś, niestety w międzyczasie okazało się że dostała okresu i nici z tego, a potem już nie było czasu!

Drugi raz zdarzył się kilka dni później, znowu wyjście ze znajomymi tym razem na karaoke i zastosowana mieszanka. Byłem kilkakrotnie zamawiać utwory dla moich znajomych i za każdym razem kiedy szedłem dziewczyna która prowadziłą imprezę się rozpływała ;) raz jak poprosiłem o listę utworów to stwierdziła że nie ma żadnej, ale po chwili powiedziała żebym poczekał, podeszła do jakiegoś stolika i dosłownie wyrwała listę utworów z rąk jakiegoś chłopaka. Poza tym kiedy chodziłem po piwo byłem zaczepiany kilkarotnie przez dziewczyny na parkiecie, ale jako że byłem ze znajomymi to nie korzystałem z sytuacji :) No i jeszcze pod koniec wieczoru całowałem się z moją dawną koleżanką, która od niedawna jest w związku!!! Pewnie coś by z tego wyszło dalej ale jako że zacząłem mieć wyrzuty sumienia odprowadziłem ją do domu i dałem sobie spokój...na następny dzień napisała do mnie smsa żebym więcej jej publicznie nie całował bo ona nie chce sobie zepsuć reputacji :D

Poza tymi przykładami oczywiście atmosfera non stop pozytywna, generalnie wszędzie gdzie się pojawiłem ludzie byli bardzo pozytywni w stosunku do mnie więc wygląda na to że mój eksperyment odniósł zamierzony cel! Uważam że mieszanie fero z perfumami to świtny sposób na ich aplikację, przede wszystkim bardzo wygodny jako że mogę to nosić w małym niepozornym atomizerze nie obawiając się że będę kiedykolwiek "nakryty"

No ale żeby tak nie skończyć postanowiłem że trzeba trochę zmienić mój mix i w tym oto celu zamówiłem sobie buteleczkę NPA, myślę że powinna dojść na początku przyszłego tygodnia (nie mieszkam w Polsce więc niestety muszę zawsze troszkę dłużej poczekać). Mój kolejny pomysł to zrobić mix BTB 3:2 NPA i tak jak wcześniej 1:7 z perfumami! To by było na tyle do tej pory, ale jutro wracam to pracy więc oczywiście dalej będę sprawdzał moje BTB z PHX na tym polu! Jeśli pojawią się jakieś ciekawe sytuacje to na pewno dam znać, a jak nie to dopiero jak przyjdzie NPA!

P.S. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, dzisiaj spotkałem koleżankę której nie widziałem już jakiś czas, więc przytulenie, przyjacielski buziak a ona: "Ale Ty ładnie dzisiaj pachniesz, może wpadniesz do mnie na noc?" Oczywiście był to taki żart z jej strony dlatego że jest mężatką jednak mimo wszystko bardzo ciekawa reakcja. Potem jeszcze chwilkę rozmawialiśmy to trzymała się bardzo blisko, jak do mnie mówiła to prosto w oczy i prawie dotykała moich ust, bardzo bardzo ciekawe ;) Dodam tylko że znamy się już jakiś czas, ale takiej reakcji nie było nigdy...chociaż wcześniej nie używałem fero tak często, a teraz odkąd mam je zmieszane z perfumami to nakładam codziennie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc już pisałem powyżej i napiszę jeszcze raz.

Mam atomizer 4ml i do niego wlałem 0.3ml BTB i 0.2ml PHX i dopełniłem 3.5ml perfum. Stosowałem 4-5 psiknięć (atomizer dale ok 50 psiknięć).

Mam nadzieję że Ci pomogłem :)

No i chętnie usłyszę o Twoich doświadczeniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dzisiaj stworzylem mix w podobnych proporcjach jak podales.

jesli chodzi o efekty to nic szczegolnego narazie nie zauwazylem ;]

w sklepie ekspedientka (pierwszy raz ja widzialem)tak na ok 26 lat jakos inaczej sie patrzyla na mnie , chyba ze mi sie wydawalo

no i jak bylem u fryzjerki to praktycznie ciagle cos nawijala gdzie zazwyczaj jak nie stosowalem feromonow to potrafila pare min w ciszy przepracowac a tutaj prosze bardzo,

dzisiaj niestety nei bede mial juz okazji testoowac ale jutro planuje isc w klub i tak sie zastanawiam czy to jest odpowiednai dawka bo kiedys czytalem ze w klubach powinno sie stosowac wieksze dawki feromonow ze wzglendu na ich specyficznosc ;]

a i byl bym zapomnial po popsiukaniu sie nic specjalnego nie czulem gdzie czasem jak tak normalnie z palca uzywalem phx to dostawalem takiego pobudzenia ze hoo szkoda tylko ze trwalo ono zazwyczaj jakies 30 min ale zawsze to takie odbicie od szarej rzeczywistosci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że w miejscach publicznych to ja bym się nie spodziewał cudów od feromonów nieważne jak stosowanych. Po pierwsze to Ty musisz zacząć pierwszy! Ja nie umiem powiedzieć różnicy w odczuciu bo mnie to PHX ani NPA nie pobudza nawet jak dam pod nos (wczoraj sprawdzałem).

Co do klubów to moźesz mieć coś z większym stężeniem albo dodaj ekstra psik tego mixu, w klubie nawet jak troszke przegniesz z perfumami to nikt specjalnie nie zauważy więc się nie przejmuj.

A jaka dawka na Ciebie działała najlepiej jak nie miksowałeś z perfumami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ze cudow nie ma ale czasem czlowiek sie zastanawia czy ten ktos patrzy sie na niego bo mu sie podoba czy to jednak wynik feromonow ;]

 

a z dawkowaniem to różnie bywalo, ale najlepszy efekt byl chyba po jednym przechyleniu phx na palec od probki ,chopciaz ostatnio sie zastanawialem nad ta dawka bo jak wczesniej zakupilem probke to widzialem efekty bo dziewczyny mowily ze ladnie pachne i jakich perfum używam , a jak zakupilem duzy flakon i przy tej samej dawce juz nic takiego nie slyszalem,

a co ciekawsze czasem nawet bolala mnie glowa po tej dawce ale zazwyczaj wtedy wychodzilem na dwor i po spacerze przechodzilo

 

Po NPA nie widzialem zadnych efektow na innych( byc moze ich nie dostrzegłem lub ise nei skupialem na tym) jedynie na sobie ze tam radocha byla jak se muzyczke zapuscilem, jakiejs szczegolnie wiekszej pewnosci siebie tez nie widzialem. nie oczekuje od feromonow ze wykonaja wszystko tylko martwi mnie to ze wczesniej widzialem efekty a przy tej samej dawce teraz juz ich nie dostrzegam ;/

 

 

aa jeszcze mi sie przypomnialo ze jak wczoraj przyszlo do mnie btb to wziolem jeden raz na palec i za uszy a 2 raz byl na szyje i co ciekawe jak siedzialem i gralem z kumplem na automatach to jakas dziewczyna szturchnela mnie palcem w plecy przechodzac, byla wsrod kolezanek i nie wiedzialem ktora to a tak teraz jak mi to przyszlo do glowy to zastanawialem sie czy to mogl byc efekt feromonu czy tylko tak jakos wyszlo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...powiem Ci że od dwóch dni używam BTB+NPA i jest jakby gorzej niż po BTB+PHX ale poczekam jeszcze z jakąkolwiek oceną. Ale przynajmniej póki co to wygląda na to że PHX robi na tłumie największe wrażenie. Co do dawki to ponoć przechylenie z próbki to mniej niż przechylenie z dużej butli (nie wiem sam bo nigdy próbki nie miałem) więc widocznie jest to dla Ciebie za duża dawka. W związku z tym jak miksujesz z perfumami to spróbuj zmniejszyć te dawki o połowę albo mniej psikaj i zobacz co się wtedy będzie działo.

Jeśli chodzi o to szturchnięcie to nie wiem, sam czasem w różnych sytuacjach się zastanwiałem czy to fero czy nie fero ale mimo wszystko mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jak używam feromonów to różne ciekawe sytuacje zdarzają się kilkakrotnie częściej niż jak ich nie używam więc z czystym sumieniem mogę powiedzeć że większość z nich to jednak zasługa fero!

Nie wiem, jedyne co mogę Ci poradzić to eksperymetuj, eksperymetuj i jeszcze raz eksperymentuj. Przede wszystkim nie sugeruj się tym że temu taka dawka zadziałała to Tobie też będzie bo to nie tak, Twoje ciało też wytwarza feromony więc jeśli coś na siebie zakładasz to musi to wypełnić luki. To tak samo jak przyjmowanie multiwitamin, jeśli bierzesz coś co ma wszystko to nie jest to dobry pomysł, suplementy diety powinny być odpowiednio dobrane do Twojego organizmu i tego co jesz, więc tak samo jest z feromonami...jeśli Twój organizm wytwarza dużo androstetnony to używając NPA możesz pogorszyć zamiast poprawić, więc trzeba szukać co jest dla Ciebie najlepsze!

Mam nadzieję że nie zamotałem za bardzo ;)

No ale popróbuj to co masz tak z tydzień to wtedy będziesz mógł dopiero powiedzieć czy otoczenie się zmieniło czy nie, jak nie to spróbuj dawki mniejszej, np rozcieńcz 1:10

Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przechyleniem z duzej butli to nie wiem nawet jak by to zrobic bo jednak w flakonie to otwor jest ogromny w porownaniu do probki wiec przelewalem do probki phx wiec dawka byla taka sama ;]

a probowac na pewno bede bo chyba warto co prawda odnosnie npa jakos sceptycznie jestem nastawiony ale moze cos tam poprobuje pozniej jak juz dawke phx z btb dostosuje dla siebie. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie wiadomo czy zamalo sie tego daje czy juz za duzo ;]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiadomo dlatego na forum zawsze zalecają zaczynać od malutkich dawek a potem iść w górę wtedy wiadomo że póki nie działa to jest za mało, a jak będzie odpowiednia dawka to zacznie działać.Jak zaczynasz od razu od większej dawki to faktycznie potem nie wiadomo czy za dużo czy za mało, ale raczej powinieneś zauważyć jak użyjesz za dużo bo wtedy efekt powinien być raczej negatywny niż pozytywny, ale tak jak wspomniałem wcześniej nia ma co oceniać po jednym razie tylko jedną dawkę popróbować kilka dni ;)

Ale rozumiem że czasem cierpliwości brak bo by się chciało mieć chociaż minimalne efekty od razu po aplikacji...wiem to z autopsji bo sam do najcierpliwszych nie należę ;) Jendo wiem na pewno że u mnie raczej minimalne dawki nic nie robią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem BTB+NPA, teraz przyszedł czas na mix PHX+NPA

Po tygodniu używania tego pierwszego mam mieszane uczucia, tak jakby kobiety się do mnie zdystansowały i właśnie nie wiem czy to dobrze czy nie. Chociaż nadal zaczepiały to było to bardziej dyskretne, mogę stwierdzić że faktycznie czułem większy respekt naokoło więc być może dobra rzecz do podrywu aczkolwiek niestety nie miałem okazji sprawdzić tego miksu w bardziej neutralnych warunkach ;) No coż...na pewno do niego jeszcze wrócę bo mnie intryguje :P

Od jutra PHX i NPA, kto wie...połączenie tych dwóch brzmi jak bomba. Zmniejszyłem jednak troszkę stężenie do 0,3ml PHX, 0,2ml NPA i 3,5ml perfum, gdyż przy poprzednim po kilku godzinach miałem wrażenie że fero przebijają się przez zapach perfum i chyba udało mi się raz czy dwa je przedawkować po ponownej aplikacji a nie o to przecież chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności