Skocz do zawartości

NPA- Żadna dawka nie daje efektów


lynard

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem NPA 2 tygodnie temu i wiem, że na efekty trzeba czasami poczekać ale nie w moim przypadku ciągle ich brak. Próbowałem, różne dawki NPA od jednego przechylenia na palec do 5. Problem polega na tym, że nie ważne czy wezmę 1 przechylenie czy 5 efekt jest taki sam czyli go brak. Myślałem, że jak wezmę większą dawkę to będzie mnie bolała głowa lub będę bardziej agresywny bym mógł mieć jakiś punkt odniesienia niestety nic się nie działo. Kiedy rozmawiam z kobietami w ich zachowaniu nic się nie zmienia po prostu jest tak samo jak zawsze. NPA aplikuje pod nos, jabłko adama i za uszy. Czy mam zwiększyć dawkę NPA, w FAQ czytałem że na jednych działa 1 kropla NPA a na innych 4 krople. 5 przechyleń to były około 2 krople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem dużą dawkę NPA jakieś 5 kropel i kompletnie nic. Zastanawiam się nad zwrotem produktu, lecz jeszcze trochę przetestuje NPA. Znów zacznę od 0,5 kropli i będę tą dawkę zwiększał co 2 dni jeśli nie zauważę efektów. Choć NPA na mnie nie działa mam dziwną chęć kupienia innego feromonu po tym jak oddam NPA. Co poradziliście by mi kupić, musi być do trafny wybór bo nie będę miał już możliwości zwrotu produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze 1 kropla to juz za dużo? 1 moj przykład namoczony patyczek phx 2 lekkie dotknięcia po 1 na kazdy policzek, + 1 mikro dotkniecie npa pod nos i wchodze do biura jak James Bond, kobiety ktore tam robiły traca głowe wszystko leci im z rąk, częstują ciasteczkami , śmieją sie jak głupie do sera itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie, wróć do minimalnych dawek i potestuj przez kilka dni :)

Jeśli dalej stwierdzisz że nic się nie dzieje to spróbuj Pheromax próbkę, przynajmniej nie stracisz majątku a ja myślę że na tym się nie zawiedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto testować dłużej. Ja zobaczyłem efekty NPA dopiero po dłuższym czasie, ale nie były oszałamiające. Dużo lepiej działa na mnie i otoczenie PHX, efekt murowany :wink: W obu przypadkach potrzebuje dość dużych dawek: NPA co najmniej 2 krople, PHX jedno pełne psiknięcie. Mniejsze nie działają a większych nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto testować dłużej. Ja zobaczyłem efekty NPA dopiero po dłuższym czasie, ale nie były oszałamiające. Dużo lepiej działa na mnie i otoczenie PHX, efekt murowany :wink: W obu przypadkach potrzebuje dość dużych dawek: NPA co najmniej 2 krople, PHX jedno pełne psiknięcie. Mniejsze nie działają a większych nie próbowałem. I rada: aplikujesz fero, zapominasz o nich i wychodzisz. Za jakiś czas stwierdzisz: Co jest? Aaa przecież mam na sobie fero... Cholera, to pewnie dlatego. Działa! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawa z npa wyglada podobnie testowalem ponad miesiac i zero reakcji od otoczenia ;/ na mnie troszeczke dziala ale jedynie jako poprawiacz samopoczucia

 

co do phx to u mnie dziwna sprawa bo jeszcze przed npa kupilem sobie probke i wkoncu chyba dotarlem do odpowiedniej dawki (jedno zmoczenie palca) gdyz kolezanki mowily ze ladnie pachne i tak inaczej na mnie patrzyly, teraz kiedy zakupilem sobie flakonik phx i stosujac podobna dawke nie widze takiego efektu i juz sam nie wiem w czym rzecz bo zwiekszalem dawke i zmniejszalem nawet do jednego dotkniecia patyczkiem ( tym od probki) i dalej nic szczegolnego. Jedyne co zauwazylem to jak sobie siekne pod nos to odrazu mam taki humor i wogle. Niestety chumor ten szybko znika a ostatnio w klubie to jakos faceci sie dziwnie na mnie patrzyli. Podsluchalem nawet jedna rozmowe dziewczyny z facetem ( jak przechodzilem kolo nich)ktory zapytal jej sie czy ten goscio (ja) nie wyglada na geja ona odpowiedziala mu ze nie akurat szedlem z dwiema kolezankami a sporo dosyc na sobie rozsmarowalem bo ok 2 zmoczen palca + troche npa pod nos.

Moze ma ktos jakis pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś PHX, mam nadzieję, że już w poniedziałek będę mógł go wypróbować. Zaryzykowałem i zamówiłem 14 ml nie wiem dlaczego ale wydawało mi się to rozsądne zawsze mogę później odsprzedać komuś. Mam pytanie odnośnie tego ile PHX utrzymuje się na ciele. NPA trzymało ok 6h czy tak samo jest z PHX.

Na ile wam wystarcza wam PHX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ucizze "końską" dawkę stosujesz, tym bardziej, że stosujesz 3 produkty na raz, a co za dużo to niezdrowo ;P

No do NPA jak innego feromonu, może być tak, że można próbować przeróżne dawki, ale i tak nie będzie działało jeżeli się nie zgra z Twoim ciałem.

U mnie podobna sytuacja była z Phx sam dawał mierne efekty, ale w połączeniu z NPA no to coś pięknego ;)

Warto kupić inny produkt choćby do tego nPa dokupic próbkę Phx i w tedy sprawdzisz co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności